Skocz do zawartości

330d Złamany zatrzask w "narzędziówce"


-Zygfryd-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam BMW E46 w sedanie, na klapie bagażnika jest schowek na narzędzia, który zamyka się za pomocą takiej jakby plastikowej śrubki. Przy wymianie opon musiałem wyjąć z tego schowka przejściówkę do śrub antykradzieżowych, gdy zamykałem schowek złamał się ten wkręt do zamykania go i to w taki sposób że połowa gwintu została w klapie bagażnika. Czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć jak zdejmuje się tapicerkę z klapy bagażnika, oraz pomógł znaleźć na realoem nr części tej półeczki w której zamocowane są narzędzia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz do obkoła spinki odczaczasz je śrubokrętem wyjdą spokojnie na środku pod "narzędziówką" masz dwie śruby pokryte tapicerką (chyba krzyżak) odkręcasz i zdejmujesz :D

Tłumaczę: Masz dookoła spinki odkręcasz je...... :D Przepraszam ,ale nie mogłem się opanować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Masz do obkoła spinki odczaczasz je śrubokrętem wyjdą spokojnie na środku pod "narzędziówką" masz dwie śruby pokryte tapicerką (chyba krzyżak) odkręcasz i zdejmujesz :D

Tłumaczę: Masz dookoła spinki odkręcasz je...... :D Przepraszam ,ale nie mogłem się opanować

Tych spinek sie nie odkręca , po prostu sie je wyciąga a zamocowane są ciasno.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.