Skocz do zawartości

3XX -remontuje hamulce!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam po długiej przerwie i odrazu mam pytanie do tych kolegow co juz cos wiedza o buni. czy te czesci z allegro warto je brac bo musze zrobic hamulce i piasty z przodu wymienic.

1 lozysko piasta firmy MEYLE

2 klocki i tarcze wentylowane nawiercane i nacinane firmy TWR

3 bembny i szczenki firmy ATE

4 swiece firmy VALEO

4 reperaturka zacisku fima nieznana

tu idzie cena z jakoscia -tak mi sie wydaje

 

pozdrawiam

Edytowane przez jedynakk

jedynakk
Opublikowano
witam po długiej przerwie i odrazu mam pytanie do tych kolegow co juz cos wiedza o buni. czy te czesci z allegro warto je brac bo musze zrobic hamulce i piasty z przodu wymienic.

1 lozysko piasta firmy MEYLE

Nie wiem

 

2 klocki i tarcze wentylowane nawiercane i nacinane firmy TWR

Jeździsz gdzieś w sporcie, że takie bajery potrzebne? Czy po prostu lubisz często klocki wymieniać i myć felgi :lol:

 

3 bembny i szczenki firmy ATE

ATE to niezła firma. Poza tym: szczĘki panie Miodek :mrgreen:

 

4 swiece firmy VALEO

Dobra firma, ale dość droga.

 

4 reperaturka zacisku fima nieznana

No to pewnie świetne :norty:

 

tu idzie cena z jakoscia -tak mi sie wydaje

 

pozdrawiam

 

Niekoniecznie cena idzie z jakością. Zwłaszcza na allegro.

Opublikowano

Świece bym kupił NGK.

Reperaturka zacisku? Możesz mi to wskazać na schemacie?

UWAGA!Brak dachu!

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/

Opublikowano
Piaste meyle sam jakis czas temy zakladalem.Zrobilem juz na niej 30tys i jak narazie jeszcze sie nie rozleciala :D .
Opublikowano
Ja myślę, że należy Ci się ostrzeżenie, jak szybko coś nie zrobisz z tytułem. Nowy tu nie jesteś i powinieneś to wiedzieć! :nienie:

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Opublikowano
  • Autor
a tak bedzie z tytulowaniem wiadomosci pytam bo nie mam pojecia o co chodzi z ostrzezeniem. kto cos ma do mojego tytuowania jak ja tylko pytam o jakosc i opinie jezeli ludzie pytaja np jak zalozyc ramki do licznikow no zgroza niedlugo pytania beda np do czego sluzy bunia pozdrawiam kolegow
jedynakk
Opublikowano
a tak bedzie z tytulowaniem wiadomosci pytam bo nie mam pojecia o co chodzi z ostrzezeniem. kto cos ma do mojego tytuowania

:reading: :reading: viewtopic.php?f=68&t=120678

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.