Skocz do zawartości

Youngtimery z ogłoszeń


Gość lagadula

Rekomendowane odpowiedzi

kolor:niebiesko rdzawy

pociagniecie linii: unikatowe, auto gubi linnie bo bezbarwny się luszczy i błotniki gniją przy części z drzwiami

ich grubosć : od kiedy pojawiły się pęcherze od szpachli to fakt, zgrubły ...

no i masz babo placek, to mam niepowtarzalne E28 :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 516
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co sądzicie o tej piątce?

 

http://moto.allegro.pl/item149346026_bmw_m_535_218ps_86r_7_s_do_100km_h_pakiet_m5_e28.html

 

Stan zewnętrzny i wewnętrzny nieciekawy.Da sie zrobic środek i pomalowac zawsze.Tylko jak wygląda silnik wewnątrz z takim przebiegiem?

Warto inwestowac 5tys. zł za takie auto + koszty doprowadzenia do stanu bardzo dobrego?Czy za 15 zł idzie zrobic auto na "lalunię" :).Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód niema gazu, tyle lat u jednego właściciela ale widac że niestety nie jest ono zadbane straszny syf w środku na drzwiach widac że wychdzi rdza więc można się spodziewac że większośc napraw była wykonywana przy pomocy drutu i taśmy klejącej... Ale z ceny napewno zejdzie bo nikt mu więcej niż 3 tyś za nią nie da ! Jak coś mogę ją któregoś dnia obejrzec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tej piątce?

 

http://moto.allegro.pl/item149346026_bmw_m_535_218ps_86r_7_s_do_100km_h_pakiet_m5_e28.html

 

Stan zewnętrzny i wewnętrzny nieciekawy.Da sie zrobic środek i pomalowac zawsze.Tylko jak wygląda silnik wewnątrz z takim przebiegiem?

Warto inwestowac 5tys. zł za takie auto + koszty doprowadzenia do stanu bardzo dobrego?Czy za 15 zł idzie zrobic auto na "lalunię" :).Pozdrawiam

 

mnie osobiście rozwalają i zniechęcają opisy typu "... 218ps , 7s do 100..." , ktoś kto szuka takiego modelu doskonale zna parametry a tego typu opisy świadczą jedynie o tym ze właściciel "w pełni" korzystał z tych osiągów . Obym się mylił .

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ! Nie wiedziałem że ETA`y były 16 zaworowe :shock: http://moto.allegro.pl/item150629740_bmw_525_2_7_eta.html

 

Kurcze. Panowie to auto stoi jakieś 3 km od mojego domu ;)

Widziałem je tylko tak jak przejeżdżałem. Może teraz znajdę trochę czasu by pojechać je obejrzeć.

 

Pozdrawiam

OO==ll==OO


www.bmwauto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy w ten sposob nie zrobie off-topa ale nie wiem gdzie to umiescic wiec wrazie czego prosze o wyrozumialosc.

 

Mianowiciemam do sprzedania 3 urzadzonka zwane check control z czego:

 

1) Wersja z opisem kontrolek po angielsku robiona do wersji z czujnikami zapiecia pasow.

 

2) Wersja z opisem kontrolek po angielsku robiona do wersji bez czujnika zapiecia pasow.

 

3) Wersja z opisem kontrolek po niemiecku robiona do wersji bez czujnika zapiecia pasow.

 

Wrazie jakiego zainteresowania prosze o kontakt na priva z propozycjami cenowymi.

----------------------------------------------------

Sprzedam: Liczniki Używane Do BMW 1502 - 1602 - 1802 - 2002 - 2002tii . Seria I i II .

3 rodzaje sportowych kierownic

-----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

W papierach - wbity silnik 1,8 litra....rozwiercony do 3.2 litra...

bez komentarza :idea:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze myslalem ze Barany to od ukladu wydechowego sa a tutaj prosze układ dolotwy :)

 

Nie wiedziałem tez ze felgi byly mpower letnie i mpower zimowe - wydaje mi sie ze chyba chodzi ze stalowki normalne to sa mpower zimowe.

 

No i jak na m5 silnik 3.2 troszke mały ale co tam ;)

 

OGOLNIE GOSC JEST IDIOTA NIE MA POJECIA CO SPRZEDAJE KTOS MU GLUPOT NAGADAL O MPOWERACH i teraz mysli ze ma jakiegos frykasa bo ma kubelki - ospojlerowanie nie jest od m5 - tylko przedni spojler wygalda jakby od m5 byl - reszta jakies podrobki - tego auta za 4000zl bym nie wzial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.