Skocz do zawartości

Youngtimery z ogłoszeń


Gość lagadula

Rekomendowane odpowiedzi

to mnie robi, jasne - biale lub kremowe - wnetrze do czarnego auta : http://moto.allegro.pl/item133999354_bmw_528i_m_pakiet_szpera_jedyna_taka_na_allegro.html

 

moze za doplata bedzie chcial sie zamienic :)

 

przez chwile o niej myślałem ale LPG rozwiało moje chęci ;)

 

EDIT "silnik zalany syntetykiem Mobil 1" :duh:

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 516
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

97 to wiekowe takie ? Moje są z 1987 czyli tego samego co samochód :) Przypuszczam że też mogą byc jeszcze oryginalne..

 

No nie wiem, czy jest sie czym chwalic :duh: Chyba, ze nie przekraczasz 50 km/h. Choc i przy takiej zawrotnej predkosci moze sie stac niezle kuku (odpukac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Muszę sie przyznac ze po cichu, ale na bierzaco ogladam ten temat i z niecierpliwoscia czekam az ktos zamiesci jakas 507 z ogloszenia. :) Pozdrawiam.

Nie da rady - nieosiagalne.

Tak samo jak Mille Miglia. :wink:

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady - nieosiagalne.

Tak samo jak Mille Miglia. :wink:

 

Jak nieosiagalne? Moze w necie. Czesto sa ogloszenia w Motor Klassik, mam troche tego w robocie, jutro sprawdze. W domu znalazlem 3 numery - jest jeden, jak ktos ma ochote wypytac o szczegoly - 00492225/888888 :) ceny brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodza drogo, ale cholernie ciezko o zdrowizne. Ta oczywiscie znow na gaz :duh: , przyciemnione lampy itd... ale jak buda zdrowa to za 2000 wymontowac tego szmelca i nawet zrobic silnik, troche zabawy z takim autkiem zawsze bedzie... dalej nie wychodzi majatek. Na tych zdjeciach niestety nie widac wiele.

E24 628CSi 12/1982 Delphin-Metallic - wegetacja... :(

E28 524td 06/1985 Karminrot ze szpera :) i silnik nowka!!!


Nowe amortyzatory BILSTEIN B6, CZESCI UZYWANE

Kontakt: 0049-176-4889-3646, 0695039390, GG 244669 lub PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop: jak na moj gust warta ceny bo widac ze jest w bradzo dobrym stanie moze troche w zlym momencie ja sprzedaje...

wlasnie mi sie przypomnialo dziecinstwo identyczna (kolor i wnetrze) jezdzielm jak bylem maly jako pasazer oczywiscie pierwsze seria 5 i 2 BMW jaka wtedy jezdzielm... ach wtedy bylo tyle fajnych rekinow...

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bym się na tą E12 skusił, ale...czarne blachy. :mad2: A to oznacza wyeksploatowany na polskich drogach. :duh:

szkoda bo ciekawy egzemplarz. Tylko co z ta przeszłością blacharską... :roll:

 

Diesel, nie wyj. Jakie czarne blachy ?? Myślisz że ktoś nią jezdził jak służbówką 40.000 rocznie ?? Własnie czarne blachy to plus, cały czas jeden własciciel, łatwo sparawdzic historię. Poza tym myslisz że ktoś sprzedaje za taką kasę wypucowany wózek ale rozklekotane zawieszenie ??? :duh:

A blacharką.. cóż rzeczywiście strasznie dużo można ocenic po ogladaniu zdjęć.

Jesteś malkontent :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubaaaaa, ale czy Kubaaaa? :twisted2:

 

Zgoda, tylko, że wolę swieżynke z dojczów niz "świeżynkę" z czarnymi blachami. :8)

Oczywiscie, że może byc bardzo zadbana, ale pomyśl jak umęczone są kielichy i ogólnie podwozie. :duh: Niestety nie możemy porównywać jazdy w polskich i niemieckich warunkach. Choćby nadchodząca wizja soli w zimie. :mad2:

A malkontent jestem, ale nie zawsze. :twisted2:

Po prostu za 12.000 wolałbym miec swiadomość dziewiczego stanu zawieszenia z Niemiec. :modlitwa:

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem co wszyscy widza w tych Niemczech.. Przeciez to nie jest jakiś pewnik, ze samochód z tamtąd MUSI być super utrzymany. Nie przesadzajcie z gloryfikowaniem sprowadzanych samochodów.

 

Tak samo jak w polsce mógł jezdzic po jakiejs wsi, po zlych drogach.. Ja wiem, tam ich prawien nie ma, ale poprostu dziwi mnie ubóstwianie autek sprowadzanych.

 

Dla mnie sprowadzony =/= w idealnym stanie. To tez trzeba sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem co wszyscy widza w tych Niemczech.. Przeciez to nie jest jakiś pewnik, ze samochód z tamtąd MUSI być super utrzymany. Nie przesadzajcie z gloryfikowaniem sprowadzanych samochodów.

 

Tak samo jak w polsce mógł jezdzic po jakiejs wsi, po zlych drogach.. Ja wiem, tam ich prawien nie ma, ale poprostu dziwi mnie ubóstwianie autek sprowadzanych.

 

Dla mnie sprowadzony =/= w idealnym stanie. To tez trzeba sprawdzić.

 

No własnie o tym pisze. :8) To nie gloryfikacja, to rzeczywistość. :!: Tam auta po prostu nie sa tak wytłuczone i zaniedbane jak tu. :mad2: Oczywiscie wszystko zalezy od wlasciela, zarówno tu jak i tam. :!:

Poza tym każde autko trzeba sprawdzic skadkolwiek pochodzi, to oczywiste. :!:

Po prostu tam jest inna kultura aut zabytkowych (youngtimerów). Tam nie wozi się kartofli E12 528 przerobiona na gaz, tylko używa do tego do czego ta jednostka była stworzona, do długich tras po autostradach lub bawarskich "patelniach" górskich. :twisted:

Można dyskutować i dyskutować... :roll:

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce juz robić OT..

 

jak to kiedys chyba boogie napisal - niemcy to bardzo ciekawy kraj, samochody maja tylko i wylacznie dziadkowie i pomimo wspanialych autostrad w ogóle po nich nie jezdza, natomiast uzywaja samochdow glownie do niedzielnych wyjazdow do kosciola i sobotnich na zakupy .. poza tym nie zdazaja sie u nich kolizje drogowe (w koncu wszystkie auta od nich sa bezwypadkowe) no i wszystkie sa serwisowane ... (niewiem czy dokladnie tak napisal, ale mysle ze sens jego wypowiedzi zostal zachowany) ..

 

Rozumiesz co ja mialem na mysli? To jest to wlasnie GLORYFIKOWANIE samochodów z Niemiec..

 

EOT z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobie OT :wink:

Prawie wszystkie autka w mojej całej rodzinie, dalszej i blizszej były z D. Niezależnie czy był to rocznik 1987,95,91,...czy 2005. :cool2:

To kwestia wyszukania dobrego egzemplarza, a nie gloryfikowanie D. :8)

Tyle OT'a i wracajmy do ofert BMW z sieci. :D

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ładna :D ... pod koniec lat '90 miałem zamiar taką zakupić tylko, że w wersji 2000ti Lux. Była po solidnym remoncie, kosztowała 9 tys. zł... dzisiaj żałuję, że jej nie kupiłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.