Skocz do zawartości

E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.


ambience

Rekomendowane odpowiedzi

Jest HC ale nie zostawia syfu w silniku co jest ważne.

To stara dobra v8 bez vanosa i w zupełności taki olej wystarczy.

 

pochwal się po jakim ty niby oleju widziałeś syf w silniku :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie muszę szukać nie muszę czytać bo takiej bzdury nie słyszałem

czyli twierdzisz że po innych olejach jak to napisałeś (takiego syfu nie ma) tak :lol: :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po wszystkich olejach zostaje nagar w jakimś większym albo mniejszym stopniu, ale niektóre oleje zostawiają wielki syf inne mały.

 

Wiem, że ty 150 silników BMW rozbierałeś i wszystko wiem. Ja widziałem na forum człowieka który rozbieram silnika w BMW i po polecanych przez niego olejach nie było takiego syfu.

Jak to zrozumiesz w co wątpię to fajnie. Jak nie to mnie to nie zdziwi... Trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UNREAD_POSTprzez danielxc717 » Czw Lut 20, 2014 7:27 pm

ale niektóre oleje zostawiają wielki syf inne mały.

 

to załóż nowy i nazwij te wszystkie olej które tak polecasz co nie zostawiają tych (małów)

i te które zostawiają te (mały) :D :D

the end.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wszech inteligencie słów i argumentów ci zabrakło jak zwykle

czekam na nazwy i opisy olejów które nie zostawiają "małów "jak to napisałeś . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To na co siedzisz na tym forum, skoro tylko praktyka się liczy?

Nie pasuje, to nie czytaj, nikt ci nie każe, wszystkich rozumów jeszcze nie pozjadałeś.

Jak jesteś taki pewny swojego odnośnie olei, to możesz nawet na superolu jeździć, nikt ci nie zabroni, ale ludzie którzy już sporo lat jeżdżą bmw i wiedzą o co chodzi z syfieniem silnika.

Więc swoim bezpodstawnym gadaniem niewiele zdziałasz.

Podważyć czyjeś zdanie bez konkretów każdy może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie muszę szukać nie muszę czytać bo takiej bzdury nie słyszałem

czyli twierdzisz że po innych olejach jak to napisałeś (takiego syfu nie ma) tak :lol: :D .

a co w tym dziwnego po Castrolu jest syf i brunatna maź mam Ci podsyłać kurierem w słoikach raz na tydzień czy jak? :wink:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.401873516614859.1073741843.298784173590461&type=1, to co tu widzisz to bardzo delikatny osad, jak będą zaklejone silniki to powstawiam zdjęcia problem dotyczy głównie silników benzynowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak ktoś chętny, to na czasie mogę wrzucić fotki M47 300tyś na castrolu, wymieniany wg komputera.

Albo po prostu wyobraźcie sobie silnik od wewnątrz cały upierdzielony w nagarach i innych syfach, które to tylko skrobać zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,każdy silnik po 300tyś.km.będzie miał nagary,nawet na waszych tak reklamowanych motulach i valwolinach.Według waszej teorii, to u mnie w silniku nagar trzeba by było szpadlem skrobać :mrgreen: bo chodził przez 150 tyś. na castrolu 10W40.Teraz 330tyś. i nie mam zamiaru robić żadnych płukanek,broń Boże :mrgreen: z silnikiem i turbo nigdy nie miałem żadnych problemów,chodzi cicho i miętko,aksamitnie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
bardzo ciekawa teoria ale mogę Ci udowodnić że w praktyce nie masz racji nawet przy przebiegu 400tkm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
pewnie :wink: zadzwoń wcześniej potwierdzić dostępność LEGIONOWO UL.WARSZAWSKA 121A tel. 536-506-506
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.