Skocz do zawartości

e39 Coś na przedniej szybe - co to jest - zweryfikujcie to


ra3ek2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie bo obok lusterka wstecznego po prawej stronie mam przyklejone coś do szyby - wygląda to na oryginalne, ale do czego to służy. Od przodu (od szyby jest w tym wtyczka na kilka pinów) Czy ktoś może mnie oświecić co to jest? Może to ma jakiś związek z telefonem, który niestety nie działą. Dodam, że w tym jest kostka ale nic nie jest podłączone.

Pomóżcie

poniżej zdjęcia tego czegoś:

 

http://img101.imageshack.us/img101/8971/201102261.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img838.imageshack.us/img838/5003/201102260011.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

http://img233.imageshack.us/img233/318/201102260021.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie jest to część oryginalna.Wygląda jak jakaś klamra,która coś trzymała lub pozostałość po jakimś urządzeniu.Jest to tylko przyklejone do szyby,a napewno już nie ma nic wspólnego z telefonem BMW.
niema nic lepszego niż BAWARKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I być może dlatego że to jest odłączone to wyskakuje mi błąd "contr. fend. ant" - czy coś takiego

Czyli wygląda na to, ze chodzi mu o jakąś antenę "contr. fend. ant" ?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś od elektronicznego systemu poboru opłat :? Ja mam coś takiego w norwegi, ale nie było to montowane fabrycznie. Sam sobie zamontowałem :norty:
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż pojawił się jeden co nie wiedział...i zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
to jest czujnik światła.... dopasowuje oświetlenie deski do zmieniających się warunków.. np jak wjedziesz do tunelu .. zachmurzy się .. lub zapada zmrok w czasie jazdy... zaświeć w niego latarką albo zasłoń przy włączonych światłach to się przekonasz.

______________

champion

e53 3.0dA 2005

e53 3.0dA 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest czujnik światła.... dopasowuje oświetlenie deski do zmieniających się warunków.. np jak wjedziesz do tunelu .. zachmurzy się .. lub zapada zmrok w czasie jazdy... zaświeć w niego latarką albo zasłoń przy włączonych światłach to się przekonasz.

 

OK sprawdzę

 

niestety zasłaniałem ręką, świeciłem latarką i niestety nic ...

Edytowane przez misztan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.