Skocz do zawartości

opadająca podsufitka


miftas

Rekomendowane odpowiedzi

niestety czeka cie oklejanie na nowo lib zmiana na inna gdyz nie da rady ponownia przylkeic materialu ktory juz opadl , a wszystko przez warstwe gabki ktora oklejony jest material podsufitki.tak czy inaczej bedziesz zmuszony wymontowac podsufitke.mam za soba taka operacje i jest przy tym troche zabawyi samodzielnie ciezko jest osiagnac zadowalajacy efekt ,gdzyz przynajmiej ja mialem problem z usunieciem pozostalej gabki i kleju. oklejanie ikolicy szyberdachy jest tez trudne.material zmienialem rowniez w e36 sedanie jak i compackie i tam sprawa jest o wiele prostrza dzieki innemu tworzywu z ktorego wykonana jest podsufitka i wszystko elegancko schodzi.chociaz jednak jesli zdecydowal bys sie na oklejenie na nowo to przy odpowiednio duzym samozaparciu i cierpliwosci da rade zrobic to dobrze. i zawsze mozna tez kupic druga podsufitke i poprostu ja zaminic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
przyklejanie nic nie dało :/ i tak odpadła znowu. Także teraz kupiłem nową. Problem jest taki że żeby wymienić podsufitke trzeba wyciągnąć szybę przód, albo tył.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie wyciagajcie szyb.osobiscie wyjmowalem i wkladalem podsufitke przez tylne drzwi.dobrze byloby wymontowac wczesniej fotele ale mi operacja udala sie jedynie przy rozlozonych na maxa oparciach.fakt ze trzeba ja troche wygiac i byc ostroznym zeby jej nie przelamac ale powoli i wyjdzie.mi udalo sie zrobic to samemu ale druga osoba do pomocy napewno nie zaszkodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Witam .U mnie też opadła już cała podsufitka i właśnie zastanawiałem się ci z tym zrobić i myślałem o tapicerze ,ale wczoraj wpadłem na pomysł że przeprasuję to delikatnie żelazkiem może coś da a mam prośbę do kolegi od tego spraya jak to przykleiłeś ? Dzięki pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam u siebie mam ten sam problem zaczela odpadac od tylu i juz prawie cala wisi , mam pare pytan czy bardzo trudno wyciagnac co trzeba odkrecac, wersja bez szyber dachu , chce poprostu wyciagnac i okleic nowym materialem , czy ktos z was moze doradzic co i jak , jaki najlepiej klej i jakim materialem??//stara gabke zedre calkiem tylko nie wiem czy wystarczy nowy material czy musze wczesniej kleic jakas cienka warstwe nowej gabki i dopiero material,,,, jesli ktos robi u siebie prosze o wskazowki i pomoc,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.