Skocz do zawartości

316i nie odpala po resecie komputera.


SAJRUS88

Rekomendowane odpowiedzi

wykonałem reset kompa i kicha samochód nie pali niewiem co sie stało chciałem usunąc inspection i mi sie udało ale teraz wogóle nie odpala mi pomóżcie prosze

Kolego jesteś nowy na forum więc proponuję zapoznać się z tym viewtopic.php?f=68&t=120678

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok wyciągnąłem DME za godzine podpiołem pod kostki i wszystko ok samochód odpalił i wszystko gra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pytanie co moło byc przyczyną braku prądu w kostce do pompki pal.??? przypomne ze bezpieczniki wszystkie byly dobre

Po co piszesz swój post pod postem kiedy możesz edytować poprzedni i w nim dalej pisać :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba słusznie zauważa, że tak nie wolno. Jest to uznawane za nabijanie sobie postów. Proszę wnikliwie przeczytać regulamin forum.

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

Chciałem odświerzyć temat, kolega posiada e36 z 93r. 318i problem z odpalaniem ma podobny. Rano przyjechał do pracy, wszystko było w porządku. Po pracy lipa :( auto kręci, ale nie odpala. Sprawdziliśmy świece, iskra była na wszystkich. Bezpieczniki i przekaźniki pod maską też ok. Odłączyliśmy na chwilę klemy od akumulatora i dalej to samo. Podłączyliśmy szelkami pod moje auto bo kolega myślał, że może za niskie napięcie jest i to też nic nie dało. Moje pytanie, co jeszcze może być i w którym miejscu szukać pompki paliwa aby móc ją podłączyć na krótko i sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.