Skocz do zawartości

NOWA GAZETA MOTORYZACYJNA!!


mikelodz

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem jak najbardziej ZA! Jednak jedno, co może mnie zniechęcić, to atrykuł na 4 strony o BMW wyglądającym jak ufo plus do tego opis, jak ten ktoś robił "aluminiowe" dywaniki i inne takie pierdoły. Tego chciałbym uniknąć...

Ponadto uważam, że autorowie gazetki mogą wiele pomysłów zaczerpnąć z tego forum...

Mogę podrzucić parę tematów, o których najwięcej się mówi na forum (jako stałe pozycje w kolejnych numerach):

- inspekcja (tego to było setki),

- LPG (tego to już chyba grube setki),

- może w każdym numerze opis szczegółowy któregoś z Exx,

- tips, czyli jak najprościej zrobić coś (kolejne artykuły na przykład o: wymiana mikrofiltra, obsługa haka holowniczego, wymiana klocków itp. itd.),

- opis jednego z najnowszych modeli (tylko broń boże opis dostępnych kolorów tapicerki :) ),

- dział techniczny (prosty i dostępny opis z ładnym opracowaniem graficznym mądrych rozwiązań BMW i ogólnie motoryzacji, jak na przykład Valvetronic, Vanos, zawieszenie wielowahaczowe, aaaaa mnóstwo tego).

Dobrze by było, żeby nie wypowiadali się "specjaliści" tylko specjaliści. Wolę posłuchać/poczytać właściciela BMW znającego auto z praktyki, niż gościa, który prauje w serwisie D....o i na widok sześciocylindrowca piszczy, sika z radości i majtki przez głowę ściąga.

Ładne, dopracowane, bez błędów technicznych i literówek... będę czytelnikiem.

 

Powodzenia...

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jak najbardziej popieram! Jeśli to bedzie naprawde gazeta o ludziach kochających BMW, klubach itd. to już nie moge się doczekać,

mam nadzieje że bedzie to gazeta ogólnopolska

 

 

Pozdrawiam :8)

Bayerische Motoren Werke http://img482.imageshack.us/img482/7716/bmwsmiley9vq.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja juz szukam w empiku :mrgreen:

Mam tylko pytanie czy moga to byc zdjecia robione samemu ,tak dla siebie i na potrzeby forum ,czy tylko zdjecia ze zlotow?

 

__Kai__ Gdyby co to licze na ciebie :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Pozdrawiam wszystkich chorych na tzw chorobe BMW :)

http://img500.imageshack.us/img500/4504/06102004bmwe34series5m5resize3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie!Gazeta ukaże się pod koniec listopada i oczywiście będzie miała zasięg ogólnopolski.Nie jesteśmy wydawnictwem parafialnym i zależy nam na jak największym dostępie.Gazeta będzie tylko w EMPIKACH, większych salonach prasowych i stacjach benzynowych, może gdzieniegdzie w kioskach.Bardzo chętnie wysłucham propozycji tematów i w jeśli to będzie możliwe to je zrealizujemy.Nie zapominajcie że to nie jest TOP GEAR i mamy dużo ograniczeń.Kolejna sprawa to bardzo proszę o zdjęcia pojedynczych aut z tegorocznych zlotów.Zdjęcia najlepiej aby pokazywały przód lub przodobok auta.Na tym w tym momencie najbardziej mi zależy.

 

Pozdrawiam

ML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzmy realnie na nasze autka ;) Jest kilka samochodow na forum, które wyraznie sie wyrozniają i to one zaslugują na to żeby je pokazywać :) np 7ema Franka, 5tka radka czy e30 pulkownika ;) Oczywiscie jest ich troche wiecej i w tym momencie sobie nie przypominam dlatego sorry jesli ktorąs pominąłem :)

 

Dzięki że znalazłem sie w tak zacnym gronie :norty:

www.klinika-bmw.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki że znalazłem sie w tak zacnym gronie :norty:

 

Ja rowniez dziekuje za wyroznienie :modlitwa: :8) chyba sie wyprowadze z domu do auta :mrgreen:

 

Hola Hola ;) To wasze autka dostają wyróżnienie nie wy :mrgreen: :twisted2: :roll2: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopy, to wyslijcie kilka fotek waszych autek, macie ładnie utrzymane, i wtedy przekonamy sie czy to lipa czy faktycznie cos z tego bedzie..

 

Np. Tomek e36, albo kiloff maja bardzo ładnie utrzymane samochody, a niekoniecznie musza byc stuningowane.

 

Dołóż jeszcze śliczne E28 od Bartka i Diesla, którzy nie chcą się zamienić na E34 :wink:

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,fajnie że dyskusja trwa ale czy któs wreszcie przyśle mi jakieś zdjęcia ze zlotów?Dla przypomnienia dodam,że chodzi mi o zdjęcia pojedynczych aut, najlepiej aut stojących przodobokiem, w miarę dobrej rozdzielczości.Bardzo mi na tym zależy: [email protected]

 

 

ML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musimy ze zlotu?

Nie możemy przesłać parę fotek swoich samochodów?

http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam!

 

Niestety zależy mi tylko na zdjęciach ze zlotów,a czy wogóle jeździcie na jakieś zloty?Bo jak narazie dostałem mnóstwo zdjęć z innych klubów BMW a od Was żadnego.

 

 

Pozdrawiam

ML

Jeśli chodzi o zloty to ich opisy i część zdjęć są dostępne w dziale BMW KLUB -> IMPREZY

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zloty to ich opisy i część zdjęć są dostępne w dziale BMW KLUB -> IMPREZY

 

Dokładnie, a poza tym, to chciałbym najpierw zobaczyć tą gazetę, zanim zdjęcie z moim wozem ukazałoby się na niej. Jeśli np. nasz klubowy zlot miałby być wciśnięty między jakieś smażalnie gumy to ja dziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokładnie, a poza tym, to chciałbym najpierw zobaczyć tą gazetę, zanim zdjęcie z moim wozem ukazałoby się na niej. Jeśli np. nasz klubowy zlot miałby być wciśnięty między jakieś smażalnie gumy to ja dziękuję...

A to już inna para kaloszy. Bez autoryzacji tekstu się nie obejdzie :mrgreen:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Panowie,fajnie że dyskusja trwa ale czy któs wreszcie przyśle mi jakieś zdjęcia ze zlotów?Dla przypomnienia dodam,że chodzi mi o zdjęcia pojedynczych aut...
Niestety zależy mi tylko na zdjęciach ze zlotów
Chyba czegoś nie rozumiem... Dlaczego te zdjęcia mają być ze zlotów skoro mają na nich być pojedyncze samochody? W jaki sposób zweryfikujecie czy zdjęcie jest robione na zlocie czy na jakimś parkingu?

 

 

a czy wogóle jeździcie na jakieś zloty?Bo jak narazie dostałem mnóstwo zdjęć z innych klubów BMW a od Was żadnego.
Oczywiście, że jeździmy na zloty. Wystarczy zajrzeć na naszą stronę www.

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Niestety zależy mi tylko na zdjęciach ze zlotów,a czy wogóle jeździcie na jakieś zloty?Bo jak narazie dostałem mnóstwo zdjęć z innych klubów BMW a od Was żadnego.

 

 

Pozdrawiam

ML

 

Tylko ze my kochamy nasze smigielka na codzien a nie tylko na zlotach.

Jestem mocno ciekawy co to bedzie za "gazetka"

Pozdrawiam wszystkich chorych na tzw chorobe BMW :)

http://img500.imageshack.us/img500/4504/06102004bmwe34series5m5resize3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.