Skocz do zawartości

Czy podoba wam się BIAŁA "1"


TYLKOV8

Rekomendowane odpowiedzi

:wink:

Witam

Mam "poważny" :wink: problem. Planuje kupić "jedynke" prawdopodobnie nową albo maks rok/półtora i bardzo podoba mi się w białym kolorze. Problem w tym, że przez ostatnie 10 lat miałem 9 aut więc zmieniam dość często. Obawiam się, że u nas to nie Floryda i jak będę chciał sprzedać powiedzmy za rok to wszyscy bedą kręcić :norty: nosem, że auto firmowe albo od jakiegoś lodziarza :D

Co o tym sądzicie :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od paru lat biały jest modny, wręcz przesadnie modny. na początku wyglądał baaaaardzo świeżo, teraz już nieco mniej bo każda firma proponuje białe auta i masa ludzi je kupuje. więc nikt nie powie, że firmowy. brudził się za to będzie niemiłosiernie, więc żeby nie wyglądać paskudnie myjnia przynajmniej raz w tygodniu. a pamiętaj, że 1 się bardzo brudzą niestety.

 

a tak w ogóle, co to znaczy, że auto "od lodziarza"??? po polsku prosimy :mrgreen:

 

ps. TYTUŁ tematu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym brudzeniem białego to lekka przesada, o wiele gorzej utrzymać czarny lub granatowy... Miałem kiedyś białego Yarisa, teraz mam granatową (Monaco Blue) 1-ke... Kosmiczna różnica :!: Na takim bardzo ciemnym kolorze wystarczy że na auto np. latem pokropi malutki deszczyk i wszystko widać, jakby był obsrany... Na białym bedzie ok. Choć najlepiej sprawują sie jasne kolory typu srebrny, szary czy beżowy.

A białe jedynki są śliczne... :lol:

Pozdroofka

TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2:

 

co prawda mam niebieska i jestem bardzo zadowolony ale wczesniej mialem biale auto i nie mialem problemow z utrzymaniem czystosci raz na 2 tyg myjka i bylo ok :) a jesli chodzi o pytanie to bardzo podobaja mi sie biale auta :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kpuj białą jak będziesz miał kosmiczny przebieg to pomyślą że firmowe ale niektore firmowe nawet są lepiej zrobione do sprzedania niż niektóre prywatne o ile nie były bite i ktoś dbał o wymiane zurzytych części czy olej i filtry i klimy obsługe ja bym kupił taką gdybym miał możliwość nie zastanawiając sie :) natomiast szukam w miare ładnej do 40k :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Dzięki :D

Już nie mam wątpliwości :cool2:

Pozdro dla wszsytkich forumowiczów jestem nowy i wielce pozytywnie zaskoczony tak licznym odzewem.

Bety to nie tylko najlepsze fury ale mają też najaktywniejsze forum jakie dotychczas widziałem :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie od pewnego czasu "męczy" ta jedynka http://otomoto.pl/bmw-118-m-sportpakiet-C16419955.html , ładna z super wyposażeniem jedynie ten automat by mi przeszkadzał ale myśle że bym się przyzwyczaił .

 

Bardzo fajna konfiguracja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nie chcę zakładac nowego wątku o kolorach więc napiszę tutaj.

 

Dizsiaj mijałem jedynkę w kolorze butelkowej zieleni. Generlanie to kolor kojarzący się z Passatem z lat 90tych i starszym pokoleniem kierowców i nigdy za nim nie przepadałem ale tym razem mile się zaskoczyłem. Wyglądała oryginalnie i ładnie, może to urok jedynki sprawia że nawet ten kolor ładnie na niej wygląda.

To rzadko spotykany lakier i chyba był krótko stosowany przed liftem lub krótko po lifcie (niestety nie przyjrzałem się jaką miała nerkę lub tylne lampy). Po tym że go już nie ma wnioskuję że słabo się sprzedawał, może dlatego teraz jest tak ciekawy bo rzadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.