Skocz do zawartości

E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA


Michał 330xd

Rekomendowane odpowiedzi

Współczuję, szkoda samochodu a przede wszystkim tego co sam z nim zrobiłeś :(. Jednak najważniejsze, że Tobie się nic nie stało i z tego się ciesz :!:. Samochód to rzecz nabyta - raz będzie lepszy raz gorszy. Życzę, żeby straty finansowe w związku z wypadkiem były możliwie najmniejsze.

Popatrz na to z innej strony: znajdziesz kolejne auto, w które włożysz swoja pracę i serce i może okaże się, że będzie jeszcze fajniejsze niż poprzednie :cool2:.

 

No i zapytam o coś czego pewnie wszyscy są ciekawi: jest aż tak źle z samochodem? Pokażesz jak wygląda?

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo wspolczuje! Ostatnio ostro ruszyles z modami a tu taki pech. Ale tak jak pisze kolega wyzej, auto rzecz nabyta. Bedzie nastepne.

Najwazniejsze ze nikomu nic powaznego sie nie stalo.

 

Rozumiem ze jakis pajac postanowil cos wyprzedzic tam gdzie nie powinien i musiales uciekac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję to było naprawdę piękne autko zawsze z zaciekawieniem i podziwem czytałem twoją galerię. Masa pracy i kasy poszła się jeb.. . Najważniejsze że tobie praktyczne nic się nie stało bo to zdrowie jest najcenniejsze i nie da sie go kupić. Jeszcze raz współczuję i życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia fizycznego jak i psychicznego oraz cierpliwości w poszukiwaniach godnego następcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K*wa Michał dobrze że nic Ci nie jest, fakt autka szkoda ale zdrowie ważniejsze :(

Jeszcze parę dni temu pisaliśmy że chętnie bym ją od Ciebie kupił a tu taki przypadek... kit z tym będzie następna :wink:

Edytowane przez Jac3k
http://zsp10.pless.pl/zapis/bykom.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
.patrz na to z innej strony: znajdziesz kolejne auto, w które włożysz swoja pracę i serce i może okaże się, że będzie jeszcze fajniejsze niż poprzednie :cool2:.

 

No i zapytam o coś czego pewnie wszyscy są ciekawi: jest aż tak źle z samochodem? Pokażesz jak wygląda?

 

Cały czas sobie to powtarzam. Zdjęć na razie nie będę wstawiał. Jak podejmę ostateczną decyzję co stanie się z autem to wtedy wstawię.

 

Do zdarzenia doszło na łuku jezdni. Ktoś z naprzeciwka wyprzedzał, albo coś omijał. Odruchowo odbiłem kierownicą w prawo, żeby uniknąć zderzenia no i się stało.

 

A wczoraj jeszcze przyszła paczka z częściami na kolejnego moda :cry2:

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Miałem podobna akcje pare lat temu tyle ze citroenem. Ja nie odbiłem tylko dałem w hamulce zeby gość sie zdążył schować. Ja wyhamowalem ale pani za mną już nie i dostałem strzała w dupę... Szkoda ale ważne ze zdrowie jest, jak jest zdrowie to beemka kolejna sie znajdzie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję to było naprawdę piękne autko zawsze z zaciekawieniem i podziwem czytałem twoją galerię. Masa pracy i kasy poszła się [bAD].. . Najważniejsze że tobie praktyczne nic się nie stało bo to zdrowie jest najcenniejsze i nie da sie go kupić. Jeszcze raz współczuję i życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia fizycznego jak i psychicznego oraz cierpliwości w poszukiwaniach godnego następcy

 

 

+1

 

 

Szkoda auta i to bardzo bo dbałeś o nie jak o dziecko :cry: Nikt więcej na forum nie troszczył się o takie detale w aucie jak Ty :cool2:

Szkoda, naprawdę szkoda tego rodzynka :(

3maj się i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również szczerze Ci współczuję bo auto miałeś utrzymane perfekcyjnie, fakt auto to rzecz nabyta ale ciężko będzie znaleźć taką perełkę jak twoja, dobrze że tobie nic się nie stało bo to najważniejsze i życzę powodzenia w poszukiwaniu następnego BMW.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Michał zdrowie i życie najważniejsze, fakt szkoda serca włożonego w auto a wiem jak go serwisowałeś, współczuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi żołądek ścisnęło.. mimo iż się nie znamy to w jakiś sposób zżyłem się z użytkownikami tego forum a Twoją galerię przeglądam namiętnie. Szczerze współczuję i ciesze się, że jesteś cały. Powodzenia

Pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro z powodu samochodu. Genialnie utrzymany i takich na rynku prawie nie ma...

 

 

Co do nowego - bierz co nowsze. Po starym się będziesz rozglądał za nowym CICem i innymi gadżetami zaraz. Ja brałbym coupe :8)

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej z pierwszego linka to będę tam w okolicach 24 maja więc jakbym się bardziej znał to był Ci mógł zobaczyć co i jak.z nią. :wink:

Jeśli chodzi o ta z drugiego linka to mam bardzo dobrego kolegę, który pracował w tym dokładnie komisie niedawno i zna tam ludzi, więc powiedz co chcesz dokładnie o niej wiedzieć a ja podpytam, żebyś na marne nie jechał jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuje...widziałem samochód raz na spocie i na żywo dopiero było widać jaka igiełka :(

Jeżeli chodzi o samochody to kupiłem e46 od gościa z tej czarnej coupe i złego słowa nie mogę powiedzieć. Wszystko zgadzało się z opisem i warto było jechać taki kawał drogi ;) może z czarną jest podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta czarna e92 jest na pierwszy rzut oka spoko. Wyposażenie kosa.

Ale ten lift z przodu to chyba robiony... Nie wydaje mi się żeby szedł tak wcześnie.

Ja mam samochód z końcówki 2008 i jest bez liftingu.

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co do tej z pierwszego linka to będę tam w okolicach 24 maja więc jakbym się bardziej znał to był Ci mógł zobaczyć co i jak.z nią. :wink:

Jeśli chodzi o ta z drugiego linka to mam bardzo dobrego kolegę, który pracował w tym dokładnie komisie niedawno i zna tam ludzi, więc powiedz co chcesz dokładnie o niej wiedzieć a ja podpytam, żebyś na marne nie jechał jak coś.

 

Ta biała jest z USA. Więc główne pytanie to czy była uszkodzona. Jak możesz to zapytaj o ogólny stan i przebieg.

 

Doszedłem do wniosku, że skoro mi się już przytrafiło takie nieszczęście, to tak jak pisze Joozek trzeba iść do przodu i brać nowsze.

Copue zawsze mi się podobało i zawsze chciałem mieć. Wyposażenie tej z linka spełnia wszystkie moje wymagania.

Czekam jeszcze na wiadomości od osób które miały się rozejrzeć za autem dla mnie. Jak nic nie znajdą to chyba pojadę obejrzeć czarne copue.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.