Skocz do zawartości

[E60] Montaz nawigacji CIC HDD do auta przed liftowego.


brtl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
Koledzy mam takie małe pytanie mam navi bisnes w e60 i tak myslałem zeby zmaienic na navi po lifcie czy jak podalcze sam duzy monitor to bedzie to chodzic pod stara navi bisnes?czy musze wszystko wymienic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach 3City mogę pomóc "dokodować" CIC do auta i uwolnić blokadę DVD :wink:

 

 

Witam,

 

w serii F takze odblkowaujesz DVD ?

Edytowane przez ajlb

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dodaniu FA trzeba wcisnąć back, przejść do danego modułu do którego dopisujemy FA (w E60 są to moduły CAS i LMA), robimy to za pomocą Process ECU. Z listy wybieramy moduł, np. CAS (FA trzeba dodać w każdym module, przez który się łączymy), wybieramy change job czy cos w tym stylu i zmieniamy na FA_WRITE, po czym naciskamy execute job i mamy dodane FA do modułu. Trzeba tak zrobić jeszcze z kolejnym modułem i wszystko powinno grać. Do przekodowania audio potrzebne są aktualne pliki ista/p lub z progman'a.Goły ncs tego nie pociągnie, przynajmniej nie w CCC, więc w nowszym CIC zakładam że również nie da rady. Ostatnio montowałem u siebie CCC z samochodu, który miał logic 7, a ja stereo. Podstawowy ncs nie ogarniał. Potrzebne były pliki z ista/p (ciężko dostać dobrą wersje gdzie są foldery ecu i sgdat).
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio z pewnych źródeł dowiedziałem się, że kod FSC nr.1, czyli do dostępu do navi kosztuje 20gr (tak :!: 20groszy), reszta to zarobek osoby która to wgrywa i poprostu zapłata za wiedzę i umiejętności, wchodzę sobie na tą stronkębmwautoparts.pl i co widzę, kod za 15gr, co wy na to, jak to w końcu jest z tymi kodami.

Co do kodu do mapy, to zgadza się, również tutaj kosztuje ponad 1000zł, razem z mapami.

http://img638.imageshack.us/img638/9205/panoramaaut.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Wrócę do tematu, dziś dzwoniłem do ASO i na pytanie o kod FSC do mojej E90 Pan odpowiedział, cyt.: "Pana samochód nie miał fabrycznego CICa, kod FSC można uzyskać tylko do samochodu, który fabrycznie posiadał CICa". Czy to oznacza, że zostaje tylko emulator, czy nieświadomość Pana ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zamówić taki kod do auta bez navigacji - jest to kod naprawczy. Osobiście próbowałem i jest taka możliwosc. Nie da się zamówić kodu do mapy jak nie było nawigacji .gość był chyba nie w temacie fcs do aktywacji funkcji navigacji a kod do mapy to dwie inne sprawy. Jakby ktoś potrzebował pomocy przy montażu i kodowaniu mogę pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W końcu i moje auto dostało CICa, działa po kodzie FSC! Zaprogramowane pod mój VIN. Dziękuję tym, którzy się do tego przyczynili. Dodam jeszcze, że w ASO (Warszawa) nie umieli tego dokonać. Oprócz naszych magików, tylko BMW Polska widziała światełko w tunelu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie robiłeś i jakie koszta? Opisz krok po kroku.

 

Koszt nie mały, ale tylko ze względu na kod FSC. W ASO owy kod kosztował mnie trochę ponad 1900zł do tej kwoty należy doliczyć koszt programowania. Ja osobiście robiłem u chłopaków z http://www.bimmerretrofit.pl. Znają się na rzeczy i naprawdę fachowo podchodzą do problemu. Polecam ich usługi wszystkim, którzy chcieliby mieć CIC tak jak z fabryki, a wiem z doświadczenia, że ciężko jest znaleźć kogoś kto wie co robi. Cała operacja podzielona była na dwa spotkania. Pierwsze, polegało na sprawdzeniu oprogramowania oraz czy auto doprogramuje CICa. Gdy już było wiadomo, że tak - można było zamówić kod. Gdy już chłopaki otrzymali kod, samo jego zaprogramowanie trwało chwilę. Na koniec dodam, że moje auto to model LCI, nie wiem czy ten zabieg przejdzie w modelu preLCI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.