Skocz do zawartości

PROBLEMY Z PALENIEM 520D M47


neno4

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś ma coś podobnego, otóż mam problemy z zapłonem kiedy silnik wystygnie do tego stopnia że wskaźnik jest mniej więcej na połowie niebieskiego pola lub poniżej, świece wtedy jeszcze nie grzeją i nie mogę odpalić.

Jak jest zimny pali na dotyk, ciepły tak samo a jak ostygnie jest problem.

Swiece nowe Bosha, na kompie zero błędów, bateria kręci równo.

Napiszcie czy u was w obrębie niebieskiego pola na wskażniku temperatury zaświeca się info na desce że świece się grzeją tak jak przy porannym rozruchu.

A może ktoś wie przy jakiej temperaturze silnika sterownik świec załącza świece?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece zapalają mi się za każdym razem odrazu po włączeniu zapłonu razem z innymi kontrolkami, różnica jedynie jest taka, że gdy silnik jest ciepły kontrolka gaśnie praktycznie natychmiastowo, natomiast rano albo przy mroziku trzeba chwilkę poczekać bo wtedy podgrzewa je troszkę dłużej, tyle u mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie tematem, auto jest z marca 2002, i zeszłą zimę chulało pięknie, wczoraj pierwszy raz usłyszałem z tyłu za lewym kołem delikatne bulgotanie jakby ze zbiornika, może cofa paliwo do tego zapowietrzone muszę to sprawdzić. :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie odpukać jak na razie jest wszystko ok, tylko za każdym razem jak tankuje ropke to musze sie niezle nagimnastykować, bo niezależnie od tego czy bak mam prawie pusty, czy połowę, pistolet praktycznie od razu odbija jakby już było pełno, podejrzewam, że po prostu piana się zbiera ale zastanawiałem się już kiedyś czy to normalne akurat w touringu (wydaje mi się, że raczej nie), bo przyznam, że jest to trochę uciążliwe... moje tankowanie trwa z dobre 10-15min niekiedy :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.