Skocz do zawartości

318i brak kompresji??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziś w jeździe na biegu 3 przy obrotach 3 tys samochód przestał mi reagować na dodawanie gazu a obrotomierz spadam ( wtedy jechałem na gazie) myślałem ze to od braku gazu przełączyłem na benzynę a tu tak samo! zgasiłem go i zjechałem na pobocze, próbowałem go odpalić ale działo się zupełnie tak samo jakbym miał powykręcane świece tak jakbym nie mial kompresji! Wcześniej nic takiego sie nie działo z autkiem. Wcześniej ubywało mi płynu w chłodnicy i silnik nierówno pracował . Auto to e36 1.8i z gazem bez sekwencji Mozę ktoś pomoże co się stało?? Z góry dziękuje za pomoc!

 

 

_______

Poprawiłem tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu! Następnym razem będzie ostrzeżenie. mattiss

Edytowane przez raven072

Opublikowano
  • Autor
Silnik to 1.8 i z gazem! rocznik 1993.
Opublikowano
na pasku czy na łańcuchu?
tato! tato! dlaczego ci ludzie klekają? bo to bawarka jedzie synku..
Opublikowano
jak kręci bardzo swobodnie to pewnie trzasnął rozrząd.
Opublikowano
  • Autor
auto jest na pasku, wszystkie paski i ten wiatrak sie kręca ale wogole nie slychac zeby tłoki sie ruszyły. Gdy wrzuce 1 i przekrece kluczykiem auto normalnie ciagnie do przodu.
Opublikowano

powoli ;)

1 sprawdz czy jest iskra na swiecah jezeli ci nie reagował na gazie ani benzynie.

Opublikowano
  • Autor
Własnie autko stoi u mojego sasiada mechanika zaraz ide do niego i bedziuemy wszystko sprawdzac, jesli nie ma iskry to co moze byc uszkodzone??
Opublikowano
  • Autor
moze ja podam gg 31489274 bede wdzieczny jesli ktos napisze i pomoze!
Opublikowano
  • Autor
Czy to mozliwe ze padła mi pompa paliwa?? Bo mam auto na gaz i zawsze jezdziłem na rezerwie paliwa.
Opublikowano

Pewnie, że możliwe. Sprawdź:

 

najlepiej posłuchaj czy bzyczy(ma ją być słychać ok. 5 sek), jak włączysz kluczyk w pozycję 1. (Pompa znajduję się pod tyłkiem prawego pasażera tył), jak nie bzyczy to trzeba sprawdzić czy dochodzi prąd, itd.

 

Pytanie: Nie masz gazu w zbiorniku?

Breast. Mouth. Waist.
Opublikowano
  • Autor
własnie gaz mam na jakies 50 km jeszcze ale nie mam skewencji i niestety nie moge zapalic go tylko na gazie, auto przez ułamek sekundy jakby chciało zapalic rusza sie tłoki na setną sekundy i pozniej zaczyna tylko robic bzzz i paski sie kręca , no pompy niestety nie słychac, sprawdze pompe tak koło 15 i powiem co dalej z nia bedzie dziekuje za udzielanie pomocy...
Opublikowano
  • Autor
Pompa działa przy hehłaniu ale wogole nie mam iskry i ani pasek rozrzadu sie nie rusza od czego to moze byc??
Opublikowano
  • Autor
Iskre odzyskałem po wymianie paska bo mialem chyba z 10 zabków spiłowane ale treaz wogole nie mam cisnienia w tłokach ;( mozliwe ze mialem taki fart o pochowały mi sie zawory a wystrzeliło mi uszczelke?? Silnik teraz przy probie odpalania wydaje dzwiek bzzzzz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.