Skocz do zawartości

316 Żarówki - Ksenon???


Kamil_DDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam zakupi sobie na allegro zestaw ksenonów HID 6000K. Moje pytanie polega na tym czy jeżeli założe te żarniki jako światła mijania czy będę miał długie??? Bo przeciez one chyba idą z jednej żarówki prawda??? A z tego co kojarze to na tych "allegrowych" ksenonach nie ma długich świateł... Proszę o pomoc :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje to swiatla mijania i swiatla dlugie sa na osobnych zarowkach H7 takze nie powinno byc zadnego problemu z montazem ksenow ale jak sie myle to niech mnie ktos poprawi. Mijania bedziesz mial ksenony a dlugie normalne tylko trzeba to wszystko odpowiednio podlaczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat milion razy poruszany,użyj :search: Po pierwsze ksenon jest montowany jako światło mijania,po drugie mijania i długie są na dwóch osobnych żarówkach,po trzecie ksenon w zwykłej lampie jest nie zgodny z przepisami,po czwarte zabiorą Tobie dowód rejstracyjny,po piąte nie przejdziesz przeglądu i po szóste będziesz oslepiał innych kierowcow,a w razie czołówki nie dostaniesz odszkodowania bo z pewnością ubezpieczyciel zauważy że światła są niezgodne z przepisami i odmówi wypłaty odszkodowania,uzasadniając możliwością oślepienia kierowcy jadącego z przeciwnej strony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat milion razy poruszany,użyj :search: Po pierwsze ksenon jest montowany jako światło mijania,po drugie mijania i długie są na dwóch osobnych żarówkach,po trzecie ksenon w zwykłej lampie jest nie zgodny z przepisami,po czwarte zabiorą Tobie dowód rejstracyjny,po piąte nie przejdziesz przeglądu i po szóste będziesz oslepiał innych kierowcow,a w razie czołówki nie dostaniesz odszkodowania bo z pewnością ubezpieczyciel zauważy że światła są niezgodne z przepisami i odmówi wypłaty odszkodowania,uzasadniając możliwością oślepienia kierowcy jadącego z przeciwnej strony

:cool2: Sam bym tego lepiej nie napisał, z racji mojego zawodu często jestem oślepiany przez pseudo ksenony z allegro które montuje się juz gdzie popadnie czy auto ma soczewkę czy zwykły odbłyśnik. Szczerze odradam takie zabiegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życze Tobie żeby ktoś oślepił Ciebie na zakręcie,i to jeszcze podczas deszczu na drodze nie oświetlonej i po której jedziesz pierwszy raz.Może wtedy nieco zmądrzejesz.

 

 

Popieram!!! kup na allegro oryginalne ksenony np. HELLA albo innw a nie że polak potrafi "wiocha"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.