Skocz do zawartości

HIGH 2011 ?


wampohl24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam w 40 częściach mape jak w tytule, (ISO) przy rozpakowaniu idzie ok do....18 części. I komunikat: Błąd w part 18 C cośtam C, błąd hasła? / jeszcze raz ściągnąłem 18 częśc i ...to samo. Pytanko do spec. INFO/BMW ? co to może być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja ściągnąłem tą mapę z hotfile,ładnie się rozpakowało nagrałem na płytkę DL Verbatim z predkością x1 i niestety nie chce u mnie działać.

Może ktoś wie czy napęd dvd MK4 czyta płyty DL bo mój wogóle nie widzi tej płyty,mam oryginalny soft V32.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja ściągnąłem tą mapę z hotfile,ładnie się rozpakowało nagrałem na płytkę DL Verbatim z predkością x1 i niestety nie chce u mnie działać.

Może ktoś wie czy napęd dvd MK4 czyta płyty DL bo mój wogóle nie widzi tej płyty,mam oryginalny soft V32.

Pozdrawiam.

mam dokladnie ten sam problem, jutro sprawdze czy na polskim sofcie zacznie dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Potwierdzam - pliki są poprawne. Wyciąłem zbędne języki, dodałem fotoradary i mieści się na zwykłej płycie DVD.

Ja używam SONY DVD+R o takich:

http://sp.sony-europe.com/da/3/1376.jpeg

Zastanawia mnie za to czy poprawiło się pokrycie terenu w Polsce? Ma ktoś pozytywne doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
2011 ma juz calkiem niezle pokrycie, mysle ze na chwile obecna nie ma kompleksow do automapy

Chyba testowałeś ją w centrum miasta. Ja wczoraj wyjechałem za Szczecin i zobaczyłem dobrze znany komunikat "prowadzenie nie jest możliwe". Droga istnieje kilkanaście lat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba testowałeś ją w centrum miasta. Ja wczoraj wyjechałem za Szczecin i zobaczyłem dobrze znany komunikat "prowadzenie nie jest możliwe". Droga istnieje kilkanaście lat :(

 

To wina nawigacji MONO, ona nie widzi niektórych dróg, jak odpalisz płytę na navi kolorowej to nagle ulica się znajduje. I oczywiście dotyczy to wiosek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ewentualnie jakby ktoś z kolegów napisał które foldery należy usunąć i w jaki sposób to robić z obrazu płyty,oraz jak dodawać radary ?

 

Odpalasz obraz płyty programem UltraISO i usuwasz języki z folderu: TPD ---> NCCBEUFNM ....---> FRE, GER, ITA, SPA ;)

 

Wesołych ;)

http://images.chomikuj.pl/button/Sledz2424.gif


Softy [PL], instrukcje, mapy do systemów nawigacyjnych w naszych BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.