Skocz do zawartości

e36 316i bieg wsteczny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jechałem sobie dziś wolno około 40km/h, gość za mną jechał bez świateł wcisnąłem sprzęgło i chciałem wbić wsteczny, by mu mignąć wstecznymi światłami, ale coś zazgrzytało to zrezygnowałem z próby. Później wsteczny sprawadzałem normalnie działa. Czemu przy wciśniętym sprzęgle nie dało się wbić wstecznego podczas jazdy?
Opublikowano
Ciesz sie ze nic sie nie popsulo, ja bym na takie cos nigdy w zyciu nie wpadl zeby komus wstecznymi migac :duh:
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

kolego, nie radzilbym ponawiac takich dzialan

taka uprzejmosc wzgledem innych moze sie dla Ciebie marnie skonczyc

nie pamietam dokladnie, ale bieg wsteczny nie jest synchronizowany, kolo zebate biegu wstecznego ma w odroznieniu od biegow do przodu linie prosta zebow i jezeli bedziesz probowal zmienic na wsteczny podczas jazdy do przodu to w najlepszym przypadku sciachasz sobie zeby na tym kole.

w najgorszym przypadku remont skrzyni i silnika

pzdr

yaz

Opublikowano

Witam

 

Pomysł z gatunku wyjątkowo głupich. Nie rób tak więcej, chyba że chcesz skrzynię wymieniać :duh:

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Opublikowano
wsteczny jest synchronizowany , na malych predkosciach (auto powoli toczy sie do przodu) wrzucalem wielokrotnie wsteczny (celem cofania, nie mrugania swiatlami :lol: ) bez zadnego zgrzytu. Dobrze ze nie jechales jakims fiatem czy inna toyota :mrgreen: Na stepnym razem dla bezpieczenstwa po prostu uzyj awaryjnych ;)
Opublikowano
Dzizas Krajst :mad2:
Opublikowano
Jechałem sobie dziś wolno około 40km/h, gość za mną jechał bez świateł wcisnąłem sprzęgło i chciałem wbić wsteczny, by mu mignąć wstecznymi światłami, ale coś zazgrzytało to zrezygnowałem z próby. Później wsteczny sprawadzałem normalnie działa. Czemu przy wciśniętym sprzęgle nie dało się wbić wstecznego podczas jazdy?

 

Nie prościej było wystawić rękę przez okno i zrobić kilka "dziubków" :?:

Czemu? Bo wsteczny jest do jazdy do tyłu (jak sama nazwa wskazuje) a nie do wrzucania go w trakcie jazdy do przodu ze znaczną już prędkościa.... Tak jak koledzy wcześniej pisali - pomysł z gatunku :mad2: :mad2: :mad2:

Prawdziwy facet ma wał a nie przeguby :P


Gdyby bóg kochał przedni napęd, to chodzilibyśmy na rękach i jedli dupami :D

Opublikowano

Myślę, że autor tematu wie już o co chodzi. Dalsza dyskusja nie ma sensu.

 

Zamykam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.