Skocz do zawartości

Kluczyk


Łukasz1989

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie nie jest rozbieralny ale da sie go delikatnie rozciac wzdluz (polak potrafi) najlepiej bardzo ostrym i cienkim nozykiem modelrskim lub czyms podobnym i potem skleic spowrotem. Troche zabawy jest ale do zrobienia tylko ostroznie.

Tak jak koledzy pisza, jest duzo o tym na forum a i na youtubie cos znajdziesz. Tylko musisz byc pewny ze masz dobra baterie na wymiane. Z tego co pamietam to byly jakies problemy z jej kupieniem.

O Tempora! O Mores!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poliftowy ma się ładować gdy jest w stacyjce

 

Faktycznie przeoczylem ze kolega ma auto po lifcie wiec tak jak mowisz kluczyk powinien sie ladowac w stacyjce. Moja Beatka tez jest 2001 i kluczyk wlasnie laduje sie w stacyjce.

O Tempora! O Mores!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wsiasc do samochodu i zamknac drzwi

2. Wlozyc kluczyk do stacyjki i przekrecic na pozycje nr1(zapala sie kontrolka AIRBAG) maxymalnie na 5 sek. i wyjac kluczyk z powrotem

3. Nacisnac i przytrzymac przycisk otwierania. Nie puszczajac tego przycisku nacisnac krotko, trzykrotnie w ciagu 10 sek przycisk zamykania

4. Puscic przycisk otwierania jesli proba sie udala to centralny zamknie sie i otworzy zaraz.

5. Jesli jest kolejny kluczyk to juz bez wkladania do stacyjki powtarzamy pkt. 3 i 4, trzeba to zrobic w ciagu 30 sek. dla kazdego kolejnego kluczyka(lacznie moga byc 4).

 

Tylko taka moja uwaga:

Tutaj jest mała nieścisłość, mi też się nie udawało, rozkodowałem sobie nawet działający kluczyk - problemem było to, że w trakcie punktu 2 trzeba już mieć wciśnięty przycisk w kluczyku i tak go wyjąć, wtedy dalsza procedura przyniosła u mnie pozytywny efekt i to w 2 kluczykach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to zadziałało, zrobiłeś tak jak napisałem uwagę do punktu nr.2 ?

Jeszcze ważne jest aby kluczyk trochę się naładował, jeśli jest wszystko sprawne to powinno działaś, jak nie to gdzieś jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wsiasc do samochodu i zamknac drzwi

2. Wlozyc kluczyk do stacyjki i przekrecic na pozycje nr1(zapala sie kontrolka AIRBAG) maxymalnie na 5 sek. i wyjac kluczyk z powrotem

3. Nacisnac i przytrzymac przycisk otwierania. Nie puszczajac tego przycisku nacisnac krotko, trzykrotnie w ciagu 10 sek przycisk zamykania

4. Puscic przycisk otwierania jesli proba sie udala to centralny zamknie sie i otworzy zaraz.

5. Jesli jest kolejny kluczyk to juz bez wkladania do stacyjki powtarzamy pkt. 3 i 4, trzeba to zrobic w ciagu 30 sek. dla kazdego kolejnego kluczyka(lacznie moga byc 4).

 

Tylko taka moja uwaga:

Tutaj jest mała nieścisłość, mi też się nie udawało, rozkodowałem sobie nawet działający kluczyk - problemem było to, że w trakcie punktu 2 trzeba już mieć wciśnięty przycisk w kluczyku i tak go wyjąć, wtedy dalsza procedura przyniosła u mnie pozytywny efekt i to w 2 kluczykach.

 

witam ja juz kiedys próbowałem zakodowac kluczyk i własnie mi nie wychodziło a z tego co tu napisałes to przycisk juz trzeba trzymac jak sie go wyciąga tak?? a jak z kodowaniem drugiego kluczyka tak samo szybko odrazu zrobic jak ten pierwszy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz sam nie wiem jak to zrobic próbowałem tak jak wczesniej było napisane ale nie działa ta metoda u mnie moze cos innego jest zepsute niby sygnał jakis kluczyk tam daje bo gosciu mi sprawdzał a jak podłącze auto pod kompa to pokaze mi ewentualnie cos?? moze jakas centralka jest zepsuta albo kable gdzies sie przetarły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.