Skocz do zawartości

autoalarm


piter69

Rekomendowane odpowiedzi

Sprobuj wymienic kolo na zamknietym aucie.Jak jest alarm to bedzie wylo :wink:

Jak alarm jest dokladany to pod lusterkiem nie bedzie diody.

Tak spytam z ciekawosci-a co z pilotem do alarmu?

Death is easy-You don't have to do anything.Life is that You have to face.


bylo e39 m52b20,e39 m52b25TU,e39 m52b25,e36 m43b18,e39 m52b20TU,e39 m52b28TU,e46 m43b19TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk niczym sie nie rozni.Pisales,ze krecisz kluczem w zamku wiec pytam o pilota.W opcji bez alarmu pilot oblsluguje tylko centralny zamek.

Death is easy-You don't have to do anything.Life is that You have to face.


bylo e39 m52b20,e39 m52b25TU,e39 m52b25,e36 m43b18,e39 m52b20TU,e39 m52b28TU,e46 m43b19TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia czy kluczyk dosamochodu z alarmem się czymś różni od klczyka do samochodu bez?a jeśli tak to czym proszę o oświecenie mnie w tej kwestii dzieki

 

Masz przyciski otwierania i zamykania na kluczyku?? Jeśli masz to czemu kręcisz kluczykiem w zamku a nie zamykasz z pilota??

 

Jeśli nie masz diody a masz dokładany alarm uruchamiany z pilota to najprościej sprawdzić go poprzez zamknięcie z pilota i po jego uzbrojeniu odblokowanie zamka z kluczyka (nie pilota) i otwarcie drzwi. Alarm powinien pozostać uzbrojony a Ty otwierając drzwi powinieneś go uaktywnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Widocznie jak kolega kupował auto dostał tylko kluczyk z latarką w środku i musi wiercic w zamku.Warto pożyczyc kluczyk z obsługą centralnego i zakodowac u siebie wtedy będzie pewnośc.Co do lampki pod lusterkiem to niekoniecznie mam ori alarm sprawdzałem a mam małą diodkę pomiędzy guzikiem od centralnego i awaryjnych(auto kupione z Holandii przez znajomego od jego rodziny-full servis) :D Pomimo poszukiwań nie znalazłem syreny która wydaje niesamowity pisk z siebie.Nie mogę też wyłączyc alarmu poprzez przekręcenie zamka(ponoc tak można) po odryglowaniu i otworzeniu drzwi wyje.Chociaż i tak nie używam wkładki w drzwiach :cool2:
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lampki pod lusterkiem to niekoniecznie mam ori alarm sprawdzałem a mam małą diodkę pomiędzy guzikiem od centralnego i awaryjnych(auto kupione z Holandii przez znajomego od jego rodziny-full servis)

 

Jeśli masz ori alarm to czy wynika on z rozkodowanego VIN-u??

Może być ori dokładany w serwisie BMW zaraz po kupnie ale w kodzie VIN-u już go nie będzie i stąd też wynika może zmiana położenia diodki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jeśli masz ori alarm to czy wynika on z rozkodowanego VIN-u??

Może być ori dokładany w serwisie BMW zaraz po kupnie ale w kodzie VIN-u już go nie będzie i stąd też wynika może zmiana położenia diodki.

Nie mam rozkodowanego VIN-u do serwisu mam trochę daleko(100km)a przez telefon nie chcą rozmawiac trzeba osobiście z dowodem rej. zresztą odpuściłem temat bo moje auto jest ubogie.Alarm jest ori wnioskuje po jakości montażu i użytych podzespołach elektronicznych na wszystkim znaczki BMW.Działanie alarmu jest takie samo jak we wszystkich autach E39 łącznie z otwieraniem/zamykaniem szyb drzwi i szyberdachu.Ale może byc jak mówisz że dołożony był przed sprzedażą przez seriwis.Jeżeli ktoś ma możliwośc wniknąc w mój VIN byłbym wdzięczny WBADF71030BS08396 :modlitwa:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.