Skocz do zawartości

Jak otworzyc bmwe39 gdy pilot mi nie działa ?


TOMASZuk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem pilot centralnego mi nie działa i nie moge otworzyc mojej buni a nie mam żadnych zamków w drzwiach bo to jakas taka opcja i mam problem normalnie bym otworzył normalnie przekrecajac kluczykiem w zamku a tak nie mogę prosze o porade jak ja mozna otworzyc słyszałem ze mozna zrobic jakos tak ze podpina sie plusa pod zamek w klapie bagażnika i przekreca sie w tedy tam kluczykiem i sie centralny otwiera ale jakos mi to nie idzie i nie wiem za bardzo o co chodzi wiec prosze piszcie jakos do mnie szybko bo nie moge jezdzic autem

a drugi komplet kluczy mam w niej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kluczykiem w zamku.

Trzeba troszkę dalej przekręcić niż normalnie.

Otwiera się nawet bez akumulatora.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana baterii nic nie da, jeżeli pilot się rozkodował to aby go zakodować potrzeba wejść do auta. Przy zmianie baterii jak słabnie mamy 60s na operacje póżniej czeka nas kodowanie wszystkich kluczyków po kolei. Otwarcie bez prądu e39?? chciałbym to zobaczyć (u mnie zamek chodzi lużno na wszytkich 3 kluczach łącznie z serwisowym) z e34 już był mega problem ale tam przynajmniej szło dojść do aku od dołu jak ktoś miał dłuższe rączki. W e39 wiem że demontują nerki i długim śrubokrętem otwierają maskę. Widziałem gdzieś na youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Podłaczyc prąd to mozna zdjąć osłone pod silnikiem i podłaczyć sie pod kabel rozrusznika.

To chyba najprościej a ten najgrubszy kabel od rozrusznika idzie bezpośrednio do akumulatora.

A minus gdziekolwiek na masę.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezly ten pomysl z kablami ale nie zawsze masz miejsce by moc je podpiac juz to przerabialem , saiadl mi akumulator i to w garazu bez kanalu . tez pomyslalem o zewnetrznym podpieciu auta nie udalo sie za malo miejsca . kluczykiem nie dalo rady krecil sie wkolo . i starym sposobem poprostu sie do niego wlamalem za pomoca druta , moze to smieszne ale sie udalo choc podobno nie mozna tego zrobic w bmw :!:

siemka dla fanow BMW

HIGHLANDER 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pobralem instrukcje do BMW E-39 akoratczytalem o kluczyku i np jak kluczyk jest w stacyjce to bateria wkluczyku sie laduje przy dlozszych trasach.

Tak, to prawda, ale dotyczy to kluczykow poliftowych, a Ty masz chyba przedliftowy, latwo rozbieralny, ze zwykla bateria CR2016. Tak wnioskuje po podanym przez Ciebie roku produkcji auta.

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A kto tu mówi o otwieraniu bez kluczyka?

To temat o otwieraniu kluczykami gdy nie działa pilot od centralnego lub padł akumulator.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.