Skocz do zawartości

Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

kolego czytałeś przynajmniej pare stron z tego tematu ? w tej cenie nie ma szans nawet na gołe 116i z samego początku produkcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak widac szansa jest :roll: Co bys wolal ? Golasa BMW 1 z niewiadoma kondycja czy np. Leon Cupra R 1.9Tdi 150km ... hmm ? :duh: Pchasz sie na bombe, jak Cie nie stac to sobie daruj. Koszta, moga byc duze. W Polsce nie ma okazji :!:

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie dziwi .... dlaczego podczas otwartych drzwi nie świeci się kontrolka "otwartych drzwi" (zdj. 5, wnętrza)

 

http://otomoto.pl/bmw-120-d-C31268004.html

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na pewno ma poliftowe fotele i zmienioną blendę kierownicy, załatw zdjęcie pod maską i VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

hehe :)

No i co się dziwić, że handlarze wychodzą na przeciw oczekiwaniom takich klientów - chociaż to mimo wszystko jest wyzwanie. Teraz handlarz musi znaleźć gołego szrota z początku produkcji - tak, żeby po odpicowaniu koszty wyszły max 22 000 zł. Następnie zgodnie z prośbą klienta skorygować licznik do wspomnianych 160 000 km. I kolejny zadowolony klient... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak dobra jakość spasowania maski

 

http://otomoto.pl/bmw-120-bmw-120d-m-pakiet-full-wypas-C31369435.html

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że maska jest akurat dobrze spasowana (popatrz na relację maska-błotniki). Odstaje po prostu z przodu zderzak - teoretycznie możne być po dzwonie gdzie pół przodu nie było, ale tak naprawdę to wystarczy, że auto na parkingu przy prędkości bliskiej zeru puknęło coś delikatnie przodem, zderzak się odchylił i nikt nawet tego nie robił...

E30 325i 2d '88 - classic

E36 325i '92 Smurf na tor - klik!

E36 320i '97 cabrio

E87 130i '06 daily car - klik!

MX-5 ND '19 track car

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko powiedziec, czy ma elektryczne...no wlasnie co z tymi fotelami z polifta? Dziwna sprawa...

 

 

No przecież juz w tym dziale Ci pisałem o fotelach, kto jeszcze ma to potwierdzić bys uwierzył: viewtopic.php?f=44&t=232477

Z lusterkiem wszystko OK, nie jest ściemniane automatycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jest super, sam takiego szukałem. Wersja Indivudial i bezwypadkowy powoduje u mnie szybsze bicie serca :!: :!: Fajnie, że podałeś link, ale sam z niego skorzystam.

 

 

............................................

............................................

Walone bokiem, aż miło. Przód cały składany, zderzak malowany i dorobiony, błotnik też. Lampa rosieje i amortyzator od maski jeden jest inny od drugiego. Zderzak nie ma zaślepki na hak, brak listwy i innych rzeczy. Kontrolka silnika, poduszki i pasów (zapewne sprzedający powie, że mata). Jak taki M-pakiet to gdzie jest czarna podsufitka ? Chodź M-pakiet widać, że dokładany połebkach. Pękniete podszybie. Dodam, że błotnik jest w połysku, ma być matowy. Połowa wyposażenia to fikcja, nie ma np. zestawu hifi professional :nienie:

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jest super, sam takiego szukałem. Wersja Indivudial i bezwypadkowy powoduje u mnie szybsze bicie serca :!: :!: Fajnie, że podałeś link, ale sam z niego skorzystam :nienie:

 

Z tego co zauważyłem to te auto już długo wisi na allegro, więc dziwne że go nie widziałeś. Kiedy planujesz podjechać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jest super, sam takiego szukałem. Wersja Indivudial i bezwypadkowy powoduje u mnie szybsze bicie serca :!: :!: Fajnie, że podałeś link, ale sam z niego skorzystam.

 

 

............................................

............................................

Walone bokiem, aż miło. Przód cały składany, zderzak malowany i dorobiony, błotnik też. Lampa rosieje i amortyzator od maski jeden jest inny od drugiego. Zderzak nie ma zaślepki na hak, brak listwy i innych rzeczy. Kontrolka silnika, poduszki i pasów (zapewne sprzedający powie, że mata). Jak taki M-pakiet to gdzie jest czarna podsufitka ? Chodź M-pakiet widać, że dokładany połebkach. Pękniete podszybie. Dodam, że błotnik jest w połysku, ma być matowy. Połowa wyposażenia to fikcja, nie ma np. zestawu hifi professional :nienie:

 

Damian chyba musimy kiedyś razem usiąść do rudego alkoholu

viewtopic.php?f=44&t=230406

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wyposażenie i prawie full opcja :mrgreen: :

 

- bezkluczykowe otwieranie i zamykanie auta

- bezkluczykowe odpalanie i gaszenie przyciskiem START/STOP

 

.................. faktycznie kluczyka nie ma, bo jest karta :8)

 

-BMW NAVIGATION PROFESSIONAL

 

ja widzę business, chyba że VIN kłamie

 

-* PAKIET ŚWIATŁO:

to jest najlepsze :D mój the beściak. Jak się domyślam ma jeszcze PAKIET WYCIERACZKI i AKUMULATOR

 

- ELEKTRYCZNIE STEROWANE, SKŁADANE LUSTERKA ZEWNĘTRZNE

 

-* REFLEKTORY Z SAMOPOZIOMOWANIEM + SPRYSKIWACZE

gdzie ma spryskiwacze i samopoziomowanie ? :shock:

 

CBC - KONTROLA HAMOWANIA W ZAKRĘTACH

to jest wyposażenie INDIVIDUAL :o

 

-* NAGŁOŚNIENIE HI-FI SOUND SYSTEM PROFESSIONAL - system audio z 10 głośnikami 2 SUBWOOFERY(GRA SWIETNIE)

co ty pie...lisz ? :mrgreen: :mrgreen: HIFI gra ładnie, ale ty nie masz ani HIFI, a o Prof. to zapomnij.

 

* LISTWY PROGOWE Z LOGO BMW

Jak M-pakiet to dlaczego BMW ?

 

* FABRYCZNY IMMOBILISER

aha :jawdrop:

 

Sprzedający strasznie cwaniakuje. Ostatnio z takim rozmawiałem przez telefon, usłyszałem, że błotniki i maska malowane bo kamienie obiły :mrgreen: .

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.