Skocz do zawartości

Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziwna ta jedynka , jest napisane ze pakiet kosztował ponad 40 tys zł . A nie ma foteli , dokładka tylnego zderzaka niczym nie różni się od tej m-pakiet ( a to jest samochód performance ) gdzie dokładka powinna być w carbonie .

Środek również niczym szczególnym nie wyróżnia się od "cywilnej" wersji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo , są uczciwi jeszcze na tym świecie :) .

Chyba że to taki chwyt marketingowy :) a w prwadziwej rzeczywistości ma 300 tys :)

Wolał tak napisać bo i tak by to wyszło , każde ASO BMW jest wstanie to sprawdzić , wystarczy że ktoś przejedzie się przed zakupem i już wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ostatnia co stoi w komisie , to już wisi sporo na allegro. Po drugie sprzedaje to komis i ja odrazu odpuścił bym taki samochód

Ale egzemplarz 1 i 2 to wydaje mi się ciekawym rozwiązaniem :) nie widać aby coś było nie tak .

To już raczej decyzja która należy do ciebie , czy kierujesz się ku 3 dr czy 5 dr .

A po drugie róznica cenowa pomiędzy linkiem pierwszym a drugim to prawie 20 tys zł

 

tutaj jeszcze masz 130i

http://allegro.pl/bmw-130i-shadow-line-z-polskiego-salonu-i1476241838.html

 

jest jeszcze srebrna ale przebieg już wyższy

http://allegro.pl/bmw-130i-m-pakiet-i1486402103.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena tego drugiego jest netto, dodając 23% wychodzi niecałe 70k.

 

Na zdjęciach dużo nie widać. Trzeba przejechać się osobiście z mechanikiem z komputerem + sprawdzenie

w aso bmw no i najpierw przejażdżka z wyczuciem zegarmistrza i wtedy podejmować decyzję.

 

Liczę, że będę mógł dołączyć do zacnego grona posiadaczy 1 :)

 

Gdyby ktoś znał któryś z tych samochodów na żywo, tzn. parkuje na mojej ulicy itp. to prosiłbym

o jakieś info.

 

Wersja shadow i ten srebrny jakoś mi nie podchodzą wizualnie - za duże spojlery w srebrnym, a niebieski

jakby był po przygodach.. choć nie wykluczam zbadania ich w drugiej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

embog

ten trzeci, który wkleiłeś też jest po przejściach - rozbebeszony fotel pasażera i brak naklejek na prawywm wewnętrznym słupku co raczej świadczy o tym że miał romans z lakiernikiem

 

 

racja, niezłe oko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

embog

ten trzeci, który wkleiłeś też jest po przejściach - rozbebeszony fotel pasażera i brak naklejek na prawywm wewnętrznym słupku co raczej świadczy o tym że miał romans z lakiernikiem

 

 

racja, niezłe oko :)

 

Ale przecież nie jest napisane Popularne Słowo "BEZWYPADKOWY" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zanim zdecydowałem się kupić nowe auto też szukałem dosyć długo E81 130i i kupić auto z udokumentowaną, sensowną przeszłością w dobrym stanie to jakaś abstrakcja niestety. Z linków które kolega podał odnośnie 130i to ta z pierwszego była wystawiana już przed wakacjami, z drugiego linku zresztą też. Nie są to zbyt popularne auta ale jednak mimo okazyjnych cen w porównaniu do DE wiszą już dość długo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie. Czy jedyny rozwiązaniem jest wyjazd do Niemiec i kupno za 20% więcej?

 

A może 123d jest łatwiej znaleźć ? W sumie spalanie mniejsze, ale za to ten klekot, a nie muzyka rzędowej 6... :(

 

ten wygląda fajnie: http://otomoto.pl/bmw-123-m-pakiet-d-C17508414.html

 

lub ewentualnie: http://otomoto.pl/bmw-123-123d-biala-bi-xenon-kola-18-C14108129.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą białą 123 coś nie halo,

w opisie pisze że ma czujnik deszczu, który chyba zawsze występuje w parze z automatycznymi światlami (jeżeli się mylę to mnie poprawcie), natomiast na przełączniku świateł brak opcji świateł automatycznych - wygląda więc na to że przełącznik po przkładce i źle dobrany.

 

poza tym wystawianie auta do sprzedaży z fotką na której wisi na drucie oświetlenie tablicy rejestracyjnej nienajlepiej świadczy o sprzedawcy :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy ile kolega chce przeznaczyć na zakup swojej 1er. Ja jak bym szukał używanej to tylko przez premium selection. I w przypadku 123d możesz śmiało szukać także w de bo nie zedrą z Ciebie 20% a chyba tylko 3%. Polecam Ci skontaktować się z jakimś dużym salonem BMW z sieci Niederlassung ( coś takiego jak u nas np Bawaria Motors tyle że na większą skalę ) zawsze mają kilka ciekawych aut z PS w ofercie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Autko super!!!

Jak to jest z tym systemem Start/Stop ? np. w tym modelu nie występuje bo nie ma przycisku do wyłączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.