Skocz do zawartości

Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

 

jestem tu nowy i mam do Was pytanie: Znalazłem na allegro ciekawą aukcje:

 

http://allegro.pl/bmw-performance-nakladki-na-pedaly-e87-e90-e46z4-i1299131943.html

 

Z tego co widzę wydają się być oryginalne, a co Wy myślicie? Co sądzicie o cenie?

 

Z góry dziękuje za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

troche tanio..

 

we wrześniu, będąc z Welt zmuszony byłem do zakupu 1l, bo w "1" brakowało oleju. Zapłaciłem 8 Euro, czyli jakieś 32 PLN, biorąc pod uwagę, że droższego miejsca już raczej znaleźć nie można to ta cena wcale nie jest wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Ja osobiście uważam że bardzo ładny kolor pasujący do bryły E81 czy E87, i wnętrze bardzo fajnie skomponowane z kolorem zewnętrznym. Listwy i fotele w bardzo ciekawej konfiguracji materiału/kolorystyki. Jedyne czego bym nie przełknął to nawigacja. Bardzo nie podoba mi się w jedynkach i trójkach jak z deski wystaje ekran. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko spotykane na polskim rynku - 123d i do tego z polskiego salonu, szkoda tylko że nie ma iDrive, ale mimo to myślę że dłużej niż tydzień - dwa nie będzie stała, sam bym chętnie taką przygarnął... :)

 

http://viva.otomoto.pl/bmw-123-C17436562.html

 

Moje marzenie :) tylko ten automat by mi przeszkadzał , gdybym miał wybrać to manual i biały kolor :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blahahaha i w ten przebieg mam uwierzyc?? nie cale 25tys przez 3 lata.... 50tys to minimum. No chyba ze to jakiś nadzwyczajny przypadek bo takie w polsce sie zdarzaja(np moja kochana mamusia 6-8tys na rok ale ma benzynke) - kupic disla placac kilkanascie tys wiecej po czym jezdzic 10tys km rocznie - roznica poczatkowej ceny oraz "tanszej" jazdy szybko sie nie zwroci ale coz takie jest nasze myślenie :D

 

A tak poza tym faktycznie bardzo ladna jedyneczka. :)

 

 

PS Hipo moglbys do swojego opisu wrzucic fotki z tym uchwytem zamatowanym i wyciagnietym bo tez by mi sie przydal bo ergonomia naszych autek nie jest idealna i jak ma sie podlokietnik to nic sie tam nie da wlozyc chyba ze Redbull-a. To moze tez sobie zakupie jak po wyciagnieciu nie zuca sie to w oczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.