Skocz do zawartości

Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aj przepraszam ma to Fred-Flinstones :)

 

i w jego galeri to bez uchwytu wyglada znosnie ciekawe jak z wsadzonym to sie prezentuje.

 

Oraz jest to jaksa cena okazyjna czy standardowa? moze ktos sie orientowal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj przepraszam ma to Fred-Flinstones :)

 

i w jego galeri to bez uchwytu wyglada znosnie ciekawe jak z wsadzonym to sie prezentuje.

 

Oraz jest to jaksa cena okazyjna czy standardowa? moze ktos sie orientowal?

 

cena BARDZO DOBRA :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blahahaha i w ten przebieg mam uwierzyc?? nie cale 25tys przez 3 lata.... 50tys to minimum. No chyba ze to jakiś nadzwyczajny przypadek bo takie w polsce sie zdarzaja(np moja kochana mamusia 6-8tys na rok ale ma benzynke) - kupic disla placac kilkanascie tys wiecej po czym jezdzic 10tys km rocznie - roznica poczatkowej ceny oraz "tanszej" jazdy szybko sie nie zwroci ale coz takie jest nasze myślenie :D

 

A tak poza tym faktycznie bardzo ladna jedyneczka. :)

 

 

PS Hipo moglbys do swojego opisu wrzucic fotki z tym uchwytem zamatowanym i wyciagnietym bo tez by mi sie przydal bo ergonomia naszych autek nie jest idealna i jak ma sie podlokietnik to nic sie tam nie da wlozyc chyba ze Redbull-a. To moze tez sobie zakupie jak po wyciagnieciu nie zuca sie to w oczy. :)

 

Wiesz , autem przez rok , dwa mógł jezdzić ktoś z AG jako że cena jedynki mała nie jest , silnik też to ludzie takich aut nie kupują i stoi już swoje w ASO . Taka jest moja wersja ale nikt prawdy się nie dowie .

Ja również jestem zaintersowany uchwytem na napoje , może zrobimy taką akcję jak wcześniej na etui na okulary ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, napisz cos wiecej o carbonowych lusterkach, ich jakosci, wspominales, ze sa niedopasowane, mozna wiecej szczegolow?

 

Przykładałem je do swoich lusterek i tak troszku "kulawo " to wygląda .

 

Nawet nie wiem dokładnie jak się to montuje na klej czy jak ? :duh:

 

Tak jak przykładałem do obudowy lusterka to nie pasowało , widać było starą obudowę i tym się zraziłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ze zwróciliście uwagę na montaż, bo z góry założyłem że będą zaczepy jak w oryginalnych :)

Napisałem do sprzedawcy, żeby narazie wstrzymał się z wysyłaniem i przesłał foto od wewnątrz tych nakładek.

 

Stawiam że w tej cenie montaż będzie na zasadzie taśmy dwustronnej 3M, szkoda że wszystkie zdjęcia są z przodu, mnie interesowałoby jak to z boku wygląda i od strony lusterka.

Jak i ile wystaje.

http://www.bocadesign.de/details.php?id=29&cid=2&sid=23

 

Kamil ty widziałeś to na żywo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , to nie ma żadnych uchwytów . A nawet na taśmę pożałowali :(

 

Nie Pamiętam już czy od niego , ale tak samo zapakowane :) .

 

Kolejny dowód na to że oryginał zawsze będzie oryginałem :) .

 

Według mnie szkoda kasy , leży mi to już z rok czasu :) i nigdy nie mam czasu dokładnie sprawdzić jak to faktycznie wygląda :) .

 

Ale teraz będę musiał zabrać się w końcu za autko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mogę załatwić po 140 zł / szt . + ew koszt wysyłki .

 

Nowe , oryginalne i fabrycznie zapakowane . Są dostępne 3-kolory

 

Niestety nie wiem jakie , bo nie dostałem jeszcze odpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mogę załatwić po 140 zł / szt . + ew koszt wysyłki .

 

Nowe , oryginalne i fabrycznie zapakowane . Są dostępne 3-kolory

 

Niestety nie wiem jakie , bo nie dostałem jeszcze odpowiedzi .

 

Wg realoem sa takie kolory:

Schwarz

Alaskagrau

Beige

 

Wydaje mi sie, ze trzeba niestety cos wiercic, wycinac by to zamontowac... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no fajna kiera ale do tego trzeba miec jakis modul pewnie dodatkowo i niestety nie jest multi funkcyjna :(

 

co do mieszka az sobie go zakupie bo moj sie troche zuzyl - bardzo sie wycieraja przy tych malutkich galkach performance :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiera odpada :) mam nówkę m-pakietówke i jestem bardzo zadowolony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/bmw-116d-118d-m-pakiet-xenon-idealna-i1471707393.html wyposażenie fajne , silnik troszku słaby 116d :( Ciekawe czemu ktoś roczne auto sprzedaje .

w sumie gdybym miał wybierać i dysponował bym gotówką 80 tys zł , wolał bym udać się po kredyt i kupić tą (123d) http://viva.otomoto.pl/bmw-123-C17436562.html pomimo troszku uboższego wyposażenia , ten silnik do mnie przemawia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.