Skocz do zawartości

Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

Ciag dalszy trylogii o "nowych" autach z 2005r :)

Jesli twoje auto ma powyzej 10 lat i przebieg conajmniej 200tys km to nie masz co liczyc na kokosy…

Seria E87 nie jest produkowana od 2011r. wiec jej wartosc z miesiaca na miesiac jest nizsza.

Tak wyglada temat wozow z trzeciej reki.

 

PS.w 2013/14 sprzedawalem 118d 2005r.na ksenonie ponad rok czasu za sume 24500zl.

nie jest to chodliwy towar.

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://allegro.pl/bmw-135-i-e82-306-ps-czerwone-skory-super-stan-i5619483820.html

 

A tego skomentujecie? Kupę siana chcę wydać, jakby nie było - na zmęczony wózek. Warto taki egzemplarz? Gdyby Wam się coś w oczy rzuciło podejrzanego, to będę wdzięczny. Mnie zastanawia brak szmaty pod maską. Drobiazg, ale czy takie auto nie ma tego?...Nie wiem na co tam patrzeć. Wybieram się na oględziny.

 

Tutaj ten sam pod linkiem otomoto. Dziwne...

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-135i-e82-306-km-m-pakiet-igla-ID4pausz.html

 

Tak się zastanawiam, bo silnik wydaje się rozsądnie skonstruowany:

- nie ma recyrkulacji spalin,

- dwie niewysilone sprężarki (ale cena odstrasza!),

- łańcuch rozrządu (ale jednorzędowy...),

- brak hydrauliki zaworów (ale prosta regulacja, a poza tym taki prymityw jest zaskakująco trwały),

- brak klap wirowych,

- pompa wody elektryczna - pewnie chroni sprężarki (?).

 

Na co bym tam musiał zwrócić uwagę? Jeszcze nie pojechałem oglądać, to podpowiecie Panie i Panowie?

Edytowane przez miśor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego miśor wygłuszenie maski występuje w 135i ,dlaczego nie ma nie wiem , jak chcesz to mogę podjechać obejrzeć ten samochód , jestem z Cz-wy

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie! Byłoby super! Ja chciałem wczoraj jechać, ale i tak nie rozpoznam czy ten wózek jest wymęczony i w jakim stopniu. I tak ten przebieg jest nierealny, ale najważniejsze żeby spróbować ocenić mniej więcej, czy to jest warte takiej kupy siana. Naprawdę byłoby świetnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Co sądzicie o tej ofercie? Auto wydaje się kapkę tańsze w porównaniu z innymi o podobnej specyfikacji i nie wiem czy można ryzykować czy od razu olać i szukać dalej :)

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-bmw-seria-1-116tys-lift-122-km-4-kola-z-oponami-zimowymi-ID6y5PWj.html#c9e772c24e

 

Dzięki za odpowiedź :)

Edytowane przez kotecek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem prawie na 100% pewien, że to auto już tutaj widziałem, było chyba nawet z Vinem wrzucone.,,

 

10 stron do tyłu nie znalazłem, przepraszam :D

 

Gdyby ktoś przez przypadek znał VIN (choćby z tej starej aukcji) to bardzo chętnie przyjmę, bo coś nie mogę się doszukać :D

 

A co myślicie o samej aukcji? Naciągacz czy można oglądać i ewentualnie brać? Niestety kompletnie nie znam się na autach, dodatkowo przeprowadzka do Krakowa i niestety nie znam nawet nikogo, kto by się znał, więc staram się zasięgnąć jak największej ilości informacji od kogoś, kto może coś doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Co sądzicie o tej ofercie? Auto wydaje się kapkę tańsze w porównaniu z innymi o podobnej specyfikacji i nie wiem czy można ryzykować czy od razu olać i szukać dalej :)

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-bmw-seria-1-116tys-lift-122-km-4-kola-z-oponami-zimowymi-ID6y5PWj.html#c9e772c24e

 

Dzięki za odpowiedź :)

 

Jak szukasz e81 to na dniach będę miał ciekawe 118d w automacie, navi, xenon sportowe fotele, w dobrych pieniądzach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie! Byłoby super! Ja chciałem wczoraj jechać, ale i tak nie rozpoznam czy ten wózek jest wymęczony i w jakim stopniu. I tak ten przebieg jest nierealny, ale najważniejsze żeby spróbować ocenić mniej więcej, czy to jest warte takiej kupy siana. Naprawdę byłoby świetnie.

Potwierdz czy jesteś zainteresowany tym e82 135i jak tak to jutro podjadę obejrzeć . :shock:

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Co sądzicie o tej ofercie? Auto wydaje się kapkę tańsze w porównaniu z innymi o podobnej specyfikacji i nie wiem czy można ryzykować czy od razu olać i szukać dalej :)

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-bmw-seria-1-116tys-lift-122-km-4-kola-z-oponami-zimowymi-ID6y5PWj.html#c9e772c24e

 

Dzięki za odpowiedź :)

 

Jak szukasz e81 to na dniach będę miał ciekawe 118d w automacie, navi, xenon sportowe fotele, w dobrych pieniądzach:)

 

Dziękuję serdecznie za ofertę, jednak automat zdecydowanie odpada, dodatkowo przychylam się w stronę benzyny niżeli diesla. Jestem zainteresowany 116i lub 118i (golasy jak wy to mówicie :D) z przebiegiem koło 100tys. po lifcie w kwocie około 25 tys. zł :)

 

Wiem, że to trudne, ale w tej cenie tylko ten kompakt mi się podoba, dodatkowo jakość bmw (oczywiście zdaję sobie sprawę, że auto które kupię to nie będzie nówka) mnie przekonuje :)

 

BTW może ktoś z was jest z Łodzi/Zgierza? :P Dla fachowca sprawdzenie czy auto nadaje się do kupna to chwila, dla mnie to wręcz niewykonalne :P

 

 

Edytuje post bo dostałem VIN i oto wyniki:

 

Daten für die Fahrgestellnummer: VA83683

Modellbezeichnung: 116i

Ausführung: Europa

Typschlüssel: UB71

E-Code: E81

Karosserie: Hatch Coupé

Lenkung: links

Türen: 3

Motor: N43B16O0 - 1,60l (90kW)

Antrieb: Heckantrieb

Getriebe: manuell

Außenfarbe: Schwarz 2 (668)

Innenraum: Stoff Elektra/anthrazit (EAAT)

Produktionsdatum: 09.10.2007

Werk: Leipzig

 

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S1CBA CO2 Umfang CO2 package

S4AKA Interieurleisten silber Interior trim finishers silver

S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S851A Sprachversion deutsch Language version German

 

 

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S1CAA Selektion COP relevanter Fahrzeuge Selection of COP relevant vehicles

S1CCA Auto Start Stop Funktion Auto start/stop function

S1CDA Brake Energy Regeneration Brake Energy Regeneration

S255A Sport-Lederlenkrad Airbag Sports leather steering wheel

S321A Exterieurumfänge in Wagenfarbe Exterior parts in vehicle color

S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours

S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S441A Raucherpaket Smoker package

S473A Armlehne vorne Armrest front

S493A Ablagenpaket Storage compartment package

S520A Nebelscheinwerfer Fog lights

S530A Klimaanlage Air conditioning

P7RPA Paket Advantage Advantage package

L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S8SCA Freischaltung Telematik länderspez. Telematics access request,country-spec.

S8SPA Steuerung COP Control unit COP

 

 

 

== Decoded using www.decodervin.pl ==

 

Co można z tego odczytać? :D

 

Przepraszam, że was tak nękam, ale troszkę nakręciłem się na to auto i sprawdzam co popadnie, żeby mieć pewność co do kupna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to juz dawno nie widzialem calego nierozbitego coupe E81 z 10.2007r. na polskich tablicach.

Z vinu wynika ze ma to co powinna miec za taka kase :)

Brak nawigacji,skory , kierownicy multifunkcyjnej jak i ksenonow.

Ciekawe jak stan silnika?

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chciałbym sprawdzić pojazd po nr. vin zajmuje sie ktoś taka usługą? oczywiście odpłatnie..

ogólnie to muszę po ten samochód jechać kawał drogi ok.500km i prosiłbym o rady gdzie go sprawdzić ? salon bmw wystarczy ?

 

+ zastanawia mnie nadal cena tego autka.. co o nim sadzicie?

 

http://allegro.pl/bmw-220d-f22-sport-pakiet-coupe-5-lat-gwarancji-i5614390268.html

 

nie za niska ? pozostałe oferty + 50k około

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym?

VIN się zgadza (nie wiedziałem, że 116i występuje w wersji 2 litrowej) i ogólnie nie ma do czego się przyczepić.

 

Oczywiście mam świadomość, że to firma i trzeba bardzo uważać, auto na pewno pójdzie do serwisu na sprawdzenie. Co o tym myślicie? Nie za tanio? Opłaca się to w ogóle sprawdzać?

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-serwisowany-oplacony-do-1-rejestr-5-osobowy-ID6y9aEW.html#7d6d5c6339

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nijak mi nie pasuje wnętrze tego auta.

Fotele obszywane niebieską nicią chyba były tylko w edycji sport, a ta miała tylne lampy blackline.

Listwy na progach też ani z edycji sport, ani m-pakietowe.

Z edycji sport brakuje też nakładek na pedały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawigacja nie powinna być chowana? Jak dobrze pamiętam (jeżeli nie to proszę mnie poprawić) stały ekran był chyba montowany jedynie w wersjach 3-drzwiowych czyli E81, E82 i E88 a w 5-drzwiowych był chowany.

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.