Skocz do zawartości

320 CI 2 lata nie odpalane kupić czy nie ?


artartartart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie dotyczące zakupu BMW e46 320 COUPE.

 

Sprawa wygląda tak:

Dostałem propozycje kupna przez znajomego samochodu e46 coupe z 2 litrowym silnikiem o mocy 150 km.

Samochód jest z roku 2000 i przejechane ma 125 000.

Kolor srebrny, felgi aluminiowe 17 , standardowe od BMW w środku fotele kubełkowe , radio CD , klimatronik itp itp .

 

Tylko jest jedno ale....

Samochód po przyjeździe do Polski z Niemiec został zarejestrowany.Był lekko puknięty w tył , oczywiście wszystko zostało zrobione.

Po odbiorze od mechaników i lakiernika samochód stoi już 2 lata, sporadycznie był odpalany...

Mogę go kupić za dobrą cenę tylko pytam miłośników marki BMW i znawców czy warto wchodzić w coś takiego? 2 Lata samochód stał wiec boję się że mogą się pojawić problemy...Czy wymiana wszystkich filtrów, płynów i oleju po takiej przerwie w eksploatacji samochodu wystarczy??

 

proszę o jakieś rady czy warto??

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzasz wszystkie elementy gumowe, pewnie coś tam będzie do roboty w zawieszeniu, może tłoczki hamulcowe. Wymieniasz wszystkie filtry, płyny, opony jw, ładujesz/wymieniasz aku. Ja bym spróbował. Oczywiście nie namawiam. Zależy też, jaka cena i stan ogolny auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stał pod chmurką...opony na sto procent do wymiany...

a Silnik?Blacha? co jeszcze sprawdzić no i pytanie czy wchodzić w to czy nie?

 

blachę też obejrzyj, czy nie rdzewieje (oczywiście mały bąbel na błotniku nie dyskwalifikuje auta). jeśli cena jest atrakcyjna to ja bym spróbował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku kupowałem peugeota partnera który stał 3 lata pod chmurką, po zakupie zmienilismy tylko wszystkie oleje / płyny/ sprawdzilismy hamulce i zawias, nic nie sparciało ani nie popękało, auto od tamtego czasu zrobiło 35 tyś km, nic absolutnie się z autem nie dzieje do dnia dzisiejszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.