Skocz do zawartości

Czy model X6 posiada jakieś wady?


Supermenowa

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas hamowania z małych prędkości np. dojazd do skrzyżowania zaczęły mi piszczeć hamulce :? Mam na nich przejechane niecałe 30tyś km, a komputer pokazuje mi 20tyś km do wymiany. Można coś z tym zrobić czy pozostaje tylko wymiana ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podczas hamowania z małych prędkości np. dojazd do skrzyżowania zaczęły mi piszczeć hamulce :? Mam na nich przejechane niecałe 30tyś km, a komputer pokazuje mi 20tyś km do wymiany. Można coś z tym zrobić czy pozostaje tylko wymiana ?

 

 

Mam taki sam problem w swoim X5. Wymienili mi tarcze i klocki na gwarancji i po jakimś czasie znowu to samo.Zaznaczam że przez pierwsze 500 km,obchodziłem się z hamulcem jak z jajkiem.

Postawiłem ponownie samochód do serwisu,zobaczymy co tym razem zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

miałem podobny problem w E91 po przebiegu 35 tys. Serwis kilka razy zajmował się tematem, wystarczało na jakieś 500 km. Zaproponowali wymianę na nowe, niestety byłem już po gwarancji więc szkoda było pozbywać się klocków, kiedy BC pokazywał 40 tys. do wymiany.

Odpuściłem i gdzieś w okolicach przebiegu 38-39 tys. przestało. Teraz mam przejechane 67 tys., BC pokazuje jeszcze 17 tys. do wymiany i cały czas jest ok.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro gwarancja obejmuje wymianę klocków to bedę wymieniał aż do skutuku :)

 

Właśnie odebrałem auto z serwisu.Tym razem nie wymienili mi tarcz i klocków,przeczyścili i przestały piszczeć.Powiedzieli że jak powróci piszczenie to wtedy wymienią ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie serdecznie!

Podzielę się moimi spostrzeżeniami z użytkowania X6, ponieważ za chwilę stuknie mi 100tys. km. Jak do tej pory nie wystąpiła żadna usterka gdzie szybko musiałbym kierować się do serwisu. Jedyna rzecz z którą serwis sobie nie radzi to skrzypiąca kanapa oraz tapicerka w przednich drzwiach.

Wady jakie zauważyłem:

- niewygodny dostęp do bagażnika, można się pobrudzić

- odpryski na tylnych drzwiach ale wiadomo jakie mamy drogi

- więcej wad nie pamietam :D

Ktoś pisał wcześniej, że schowek nie jest zamykany na klucz - proszę spróbować otworzyć podczas wyjętego kluczyka ze stacyjki.

 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem przypadkiem czy jesli siedzisz w środku (czujnik w fotelu wyczuwa nacisk) to zamkniecie pilotem nie działa tak jak podwójne nacisnięcie przycisku zamkniecie (kółka BMW na pilocie) wtedy czujniki ruchu i przechyłów w samochodzie nie działają... Taki tryb jak chcesz zostawic np psa w samochodzie... A wtedy zamek w schowku moze nie działać... Inaczej nie potrafie tego wytłumaczyć, sprawdź sobie w instrukcji...

 

 

Swoją drogą w sobotę sam to przetestuje, wyjde z samochodu zostawie otwarte okno włoże reke i sprobuje otworzyc... zobaczymy czy alarm sie włączy i czy schowek bedzie zamkniety...

 

BTW może byc tez tak jak z blokadą wlewu paliwa która uaktywnia sie dopiero po jakims czasie od zamkniecia...

 

Sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą w sobotę sam to przetestuje, wyjde z samochodu zostawie otwarte okno włoże reke i sprobuje otworzyc... zobaczymy czy alarm sie włączy i czy schowek bedzie zamkniety...

 

BTW może byc tez tak jak z blokadą wlewu paliwa która uaktywnia sie dopiero po jakims czasie od zamkniecia...

 

Sam nie wiem...

 

Oj Kolego, to jak mogłeś być pewny cztery posty wcześniej że schowek jest zamknięty po zaryglowaniu auta ???

Dopiero teraz będziesz to sprawdzał... ? Bo wceśniej pisałeś:

 

Śro Mar 02, 2011 9:31 pm

Gdy zamkniesz samochód schowek sie nie otwieraJan Wronowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było straszne,jechałem autostradą z poznania w kierunki łodzi,normalnie czyli tam gdzie się da to max.,nagle w czasie wyprzedzania tira(tir za tirem itd 90km/h)zbliża się do mnie q7 no i jedziemy dalej 90km/h.W momencie kiedy tir zjechał chciałem gościowi pokazać wyższość x6 nad autobusem!Tragedia!!!On długie światła i lewym kołem na poboczu a ja gaz w podłodze że aż noga boli i nic!Panowie ,porażka!To było v12 tdi.BMW nie ma takiego diesla :( Potęga,szacunek dla autobusu! :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić v12 tdi ma 500 kucy. W niewielkim stopniu ustępuje m5 a co dopiero w porównaniu z x6 35d.

Też spotkałem q7 v12 tdi we Wrocławiu, szacunek dla mocy tego 6. litrowego potwora. :8)

I tak wybrałbym x5 lub x6 w wersji M :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW

sorry za maly off top ale mam pytanie kiedy pojawi sie kolejna generacja X6?

Obecnie zastanawiam sie nad zakupem BMW 520d albo X6 (bardziej sklaniam sie ku 5) i zawirusowaniu go do ok 220KM. Podobno sa spece co wgrywaja taki program i nie ma mozliwosci sprawdzenia tego w ASO, dopiero ewentualne zgranie softu silnika i przeslanie do Bawarii moze pokazac ze jest niefarbyczny program :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.