Skocz do zawartości

przerywa cd


sapator

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. na wstepie chcialbym powiedziec ze przeszukalem wszystkie tematy i nie znalazlem odpowiedzi na moj problem. nie mam navigacji ani dvd,mam tylko gole cd. podczas jazdy czesto przerywa plytka na ok2 sekundy itak co chwilke. znalazlem tu na forum pare odp ale sprawdzalem i nic... dalej to samo. :cry2: co moge zrobic? z gory dzieki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. na wstepie chcialbym powiedziec ze przeszukalem wszystkie tematy i nie znalazlem odpowiedzi na moj problem. nie mam navigacji ani dvd,mam tylko gole cd. podczas jazdy czesto przerywa plytka na ok2 sekundy itak co chwilke. znalazlem tu na forum pare odp ale sprawdzalem i nic... dalej to samo. :cry2: co moge zrobic? z gory dzieki za pomoc

 

laser?moze brudny albo zakonczyl zywot

pozdrawiam Konrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej wina konkretnie sprzetu, spróbuj znależć jakiś serwis car audio gdzie naprawiają elektronike. Albo układ przeciwwstrząsowy nie działą jak trzeba albo problem z laserem.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielke za odp. mam pytanie bo wyczytalem na innym forum ze da sie jakos zrestartowac radio tylko nie wiem czy to by cos moglo pomoc??pisalo tam ze na srodku na dole ekranu jest otworek tylko ze u mnie jest on za szyba. chcialem sie tam dostac ale bardzo ciezko. tylko czy to ma jakis sens??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust najprawdopodobniej układ przeciwwstrząsowy (nie wiem jak się fachowo nazywa) jest "walnięty" - miałem podobny przypadek w poprzednim samochodzie. Jeśli przerywa na 2 sek to znaczy że element odpowiedzialny za wstrząsy nie jest w pełni sprawny. Gdyby "przeskakiwało" lub przycinało na ułamek sekundy to oznacza najprawdopodobniej zabrudzony laser (czytaj czytnik się kończy) lub źle nagrana jest płyta (ale skoro masz oryginał to ta opcja odpada).

 

 

Swoją drogą jako opinia nowego usera E60 ze standardowym układem audio - śmiem twierdzić że jest on kiepskiej - ubogiej - jakości jak na klasę takiego samochodu za takie pieniądze (nowy)- żona ma A-klasę Avantgarde (ostatni model) i tam audio zapodaje po odpowiednim ustawieniu tak że aż wnętrznościami można poruszyć ;) . W moim E60 niestety takiego komfortu już nie mam - pomimo stosownych ustawień w iDrive.

No ale nie można mieć wszystkiego w używanym aucie ;)

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem, tylko że u mnie pokazuje komunikat, że nie może odczytać płyty. Też bym pomyślał, że powodem jest "nagrywana" płyta, ale sęk w tym, że dzieje się tak dopiero od 2 miesięcy (i się do tego coraz częściej). Mam zamiar zrobić zabieg z płytą czyszczącą, ale też słyszałem, że to pic na wodę.

Wyczyszczę i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu wam podpowiem ciekawy myk..... i o coś zapytam ...

czy przypadkiem nie zmieniałeś programu do nagrywania płyt CD ;) ??

Pytam ponieważ ja po zmianie na CdBurner XP nie mogłem odtworzyć żadnej płyty ... okazało się że kodowanie w tym programie (pomimo że zgrywałem audio) nie jest akceptowane przez czytniki w samochodach ( sprawdzałem VAG, Toyota, Mercedes, BMW). Pojawia się informacja że CD nie możliwy do odczytania ... wrzuciłem mu te same ścieżki na Nero i na Burn4Free i magicznie został uzdrowiony ten problem....

A z płytą do czyszczenia cd.... kup sobie lepiej piwo i delektuj się jego smakiem...

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do (ukladu antywstrzasowego) to mam jeszcze jedno pytanie bo to przerywanie to tylko jak slucham glosno to przerywa a jak jade nawet po nierownej drodze ale slucham po cichu to wszystko jest ok... i czy to napewno moze byc to???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jak na "pelen gwizdek" sluchasz muzyki to uklad sie przegrzewa i rozlacza wg mnie ;) bo tak samo jest w tych biznesach navi... ze radio zaczyna "trzeszczec" jak sie za dlugo slucha na Max_volume ;P

 

dlatego w tych CCC zamontowali juz wiatraczki zeby sie nie grzalo i audio bylo w szyk... jak na moje :P ale to tylko moja mongolska teoria :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ze tak marudze ale co moglbym zmienic zeby to jakos naprawic?? odrazu mowie ze mam problem z pojechaniem na serwis bo nie ma mnie w Polsce a tu serwisanci najczesciej mowia ze tak jest oryginalnie i nie da sie zrobic... sorry ale taka jest prawda. wiec radze sobie sam jak tylko moge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.