Skocz do zawartości

320 d pomoc w wyborze przednich lamp


kostek.29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów . Chciałbym zmienić przednie lampy w swoim BMW . W obecnej chwili posiadam już dość wysłużone lampy ...są to zwykłe reflektory bez xenonu . W obecnej chwili jestem normalnie chory :wink: jak widzę anielskie oczy ,światła postojowe( tak się chyba nazywają obwódki wokół świateł drogowych i mijania )jeśli pokręciłem to przepraszam ale chyba wiecie o co mi chodzi ? . Za dobre lampy musiałbym dać ok 600-700zł i jeszcze kupić ringi za ok 130 zł oraz je zamontować... .Czy ktoś z kolegów widział te lampy na żywo ? jak się prezentują ? http://moto.allegro.pl/item1054575754_lampy_przed_angel_eyes_bmw_e46_98_01_czarne_depo.html . Nie mam zamiaru montować w nich żadnych niby xenonów z allegro ... jak dla mnie widoczność w zwykłych reflektorach jest całkiem przyzwoita na żarówkach h7 + 30 % . Reasumując kupując ori lampy + założenie ringów będzie mnie kosztować ok 800 zł , natomiast w zamiennikach cena jest nie wiele wyższa bez kombinacji , a także lampy podobno pasują w oryginalne wtyczki . Pytanie moje brzmi następująco czy nie zrobię sobie wiochy z BMW zakładając te zamienniki ???? . Pozdrawiam Kostek .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje kolegom za odpowiedzi na moje pytanie :D . Na razie wstępnie przymierzam się do zmiany lamp . Kolego yoshimura01 chciałbym i to bardzo zmienić program w mojej Buni , podkręcić jej troszkę moc :P . Mam czasem okazje jeździć wersją 150 km niby tylko te 14 km więcej i moment troszkę wyższy to jednak znacznie lepiej się jeździ ... (gdy wsiadam potem do swojego BMW jakby czegoś mi brakowało :P ). Już kilka razy przymierzałem się do takiego zabiegu te 900 zł pewnie by wystarczyło na chiptuning to jednak zawszę coś wyskoczy i ciężko odłożyć trochę zł . Natomiast jeśli chodzi o lampy to inwestycja nie będzie w całości pokrywana z mojego portfela :P , dlatego myślę aby je zmienić tym bardziej że już powoli niedomagają . Dziękuje Wszystkim za zainteresowanie moim tematem , niestety wczoraj nie miałem możliwości odpisać... Pozdrawiam Kostek .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wrzucę fotkę jak wyglądają lampy w rzeczywistości po ich założeniu . Oraz napiszę czy faktycznie pasują w wtyczki oryginalne . Oby ta wymiana nastąpiła jak najszybciej :P .Jeszcze raz dziękuje za zainteresowanie moim tematem . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.