Skocz do zawartości

Znowu źle o kierowcy BMW


DarPiet

Rekomendowane odpowiedzi

kretyn niestety może wsiąść w każde auto - szkoda tylko, że ten (i wielu innych) wybiera właśnie bety - to fajne bryki i dlatego chcą nimi jeździć różni ludzie - nic na to nie poradzimy

 

 

... przy okazji - z tego co sie czyta (a wystarczy już zawartość alkocholu), to ciężko o nim cos dohbrego powiedzieć

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jaki model byl tego BMW? Na zdjeciu wyglada mi to na najnowsza 7 :think:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego prawie nic mu sie nie stało...

a kierowcy ze skody niestety sie tak nie poszczęściło

oceń moją ///M http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0

///M jak miłość

Sprzedam BMW 120d "083d, 120d E82 2011r, 520d '07 lift, 123d '08, Z4///M '08, info na http://www.fast-cars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko tematu tego wątku: "Znowu źle o kierowcy BMW"... A jak inaczej można było opisać to zdażenie :?: Przykre rzeczywiście jest to, że znowu szarga się opinię o autach BMW ale przecież robią to właśnie takie osoby jak ten kierowca... 3,5 promila i wsiada za kierownicę :duh: To nie jest normalne... A że akurat do BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nowa siódemeczka ale ten samochód musi być bezpieczny :

 

Tu zderzył się najpierw bokiem z Daewoo Lanosem, któremu urwało lewe tylne koło, a następnie czołowo ze Skodą Felicją. Z kolei Skoda po odbiciu od BMW uderzyła w jadącą za nią Toyotę Landcruiser. Zderzenie było tak silne, że BMW spadło z wiaduktu kolejowego na torowisko - tory pociągów dalekobieżnych znajdują się tu 3 - 4 m poniżej poziomu drogi. Szczęście, że akurat nie nadjeżdżał żaden pociąg.

A on tylko ma lekkie zlamania.

www.7er.pl > BMW7 Klub Polska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odsiedzi swoje za zabicie człowieka

 

wątpie, raczej pewnie postawią mu zarzut nieumyslnego spowodowania śmierci

oceń moją ///M http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0

///M jak miłość

Sprzedam BMW 120d "083d, 120d E82 2011r, 520d '07 lift, 123d '08, Z4///M '08, info na http://www.fast-cars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpie, raczej pewnie postawią mu zarzut nieumyslnego spowodowania śmierci

 

Gdyby był trzeźwy, to "zarobiłby" pewnie 1-1,5 roku pozbawienia wolności w zawiasach na 2 lata. W tym przypadku wyrok może być dużo surowszy, ale tak naprawdę wszystko zależy od zasięgu znajomości sprawcy....

 

Idioci jeżdżą samochodami różnych marek, acz - fakt - że jeżeli rozbijają siebie i Bogu ducha winnych, używając BMW, to prasa dość skwapliwie to podkreśla. Nie bezpośrednio (bo markę samochodu sprawcy podaje się zwyczajowo), ale "między wierszami", używając ostrzejszych sformułowań.

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ............ jedna wypowiec "Zabić i nic więcej. Cfaniaki z BMW to barany " zdaza mi sie szalec ale znam moje mozliwosci jak przeszlem z poldka zachowuje sie taka samo, pelna kultura :wink: powiem wam co mi sie rzytrafilo .na osiedlu mowilem kumplom ze jade do niemiec po auto moze jakas asterka albo cos innego .a tu zdziwko przyjechalem bmw wszyscy teraz mi obrabiaja dupy i pol ludziska sie nie odzywa zazdrosc?kurna no nie rozumiem auto to auto jakbym kupil jaguara to bylo by ok ale bmw to juz cwaniak .trudno taka polska jeden gupszy od drugiego .wracaja do tematu to ten koles przecholowal zdazylo mi sie tylko kilka razy jechac pijany i max jedno piwko ,jestem tez za smierc za smierc.pozdrowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mad2: :mad2: Jak nie mówić żle o ,,kierowcach,, z BMW?Przykład z wczorajszego popołudnia- :oops: jedzie sobie taki gamoń ładną 5 po osiedlowej uliczce ponad 70km,wali w bok małego samochodziku i jest bardzo zdziwiony.Golfik do kasacji,kierowca do szpitala,a gapowicze - ,,mfiozy z BMW,,.Wstyd mi sie zrobiło za tych wszystkich NORMALNYCH BMKowiczów.
ZYCIE JEST .... za KROTKIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodów jest wiele że taka jest opinia

wypadek

niby zwykła sprawa ale...

BMW + młody kierowca + dziwny wypadek + ofiary śmiertelne = małolat w BMW przez brawurę zabił młodą dziewczynę

Tyle, że nie ma co się tym przejmować - ludzie gadali, gadają i gadać będą i nic się na to nie poradzi :(

http://www.maszty-flagi.com/bmw/E39_forum.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, szkoda, że BMW, ale dla mnie każdy kierowca siadający z promilami za kierownicę powinien mieć odebrane prawko i być sądzony za próbę umyślnego spowodowania śmierci. ALE MOMENTALNIE, A NIE PO 2 LATACH, bo tak u nas wygląda wymiar (nie)sprawiedliwości!
Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.