Skocz do zawartości

Jak się podłącza emulator zmieniarki ?


dash4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak jak w temacie.

Chciałbym zasięgnąć języka- jak podłączyć takie ustrojstwo. np te: http://www.allegro.pl/item1047778113_emulator_zmieniarki_bmw_cd_mp3_usb_sd_gratis.html

Wiem że jest tam ta 17 pinowa, kwadratowa wtyczka którą trzeba podłączyć do radia- tyle wiem.

Ale ja mam radio 16;9 i za bardzo nie mam ochoty go wyjmować i grzebać w kabelkach.

Czy ten emulator nie ma jakichś przejściówek na kable do oryginalnej zmieniarki(te w bagażniku)...tak żeby nie grzebać w/za monitorem radia.?

Mam nadzieję że po prostu źle zrozumiałem całą procedurę podłączenia tego sprzętu a z racji tego że chcę taki urządzenie zakupić (ceny zmieniarek nie wiele odbiegają od ceny emulatora- to raz a dwa- mój lewy boczek nie ma wycięcia na zmieniarkę oryginalną więc to dodatkowy koszt, a trzy , trzy to fakt że nie będzie mi się chciało latać do bagażnika i zmieniać płyty...a wcześniej je nagrywać) wolę najpierw się dokładnie wypytać co i jak.

A może ktoś tego używa? Mógłbym prosić o jakieś zdjęcia podłączenia itp.

PS: Sprawdza się ten sprzęt?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

BardzoMiłyWłaściciel

BędzieMógłWyprzedzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO jest dostepny taki kabelek krotki w ramach zestawu doposazenia samochodu w CD - jest on dolaczany do kabla do zmieniarki tego ktory idzie przez cale auto - czyli podejrzewam, ze jest to po prostu przejsciowka (nie mialem tego malego kabelka w rekach, nie wiem jak wyglada druga strona jego zlacza). Kabel z bagaznika jest podpiety pod radio dokladnie w miejsce jak na schemacie w aukcji, czyli powinno dzialac. Zadzwon do ASO i dopytaj o ten kabelek. Koszt jak dobrze pamietam to 38 pln. Albo zapytaj sprzedawcy, czy moze przygotowac wersje ze zlaczem podchodzacym pod zlaczke w bagazniku i po sprawie.

BMW - Be My Wife.


Soft na zamówienie, porady informatyczne (i wszelakie również) - PW :) Dla forumowiczy proste porady free - na rozbudowane rozwiązania ceny bardzo specjalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu były dyskusje o tego rodzaju emulatorach i jedni pisali, ze były ok, inni pisali, że się wiesza i nie można było np przewijać utworu na przewijaniu na odsłuchu. Szczerze powiem, że jeśli kolega zakupi taki emulator to chętnie poznam jego opinię na temat funkcjonowania tego urządzenia.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im więcej szukam tych emulatorów i wszystkiego o nich, tym bardziej się do tego urządzenia zniechęcam i chyba pozostanę jednak przy zwykłej zmieniarce....

Pozdrawiam

BardzoMiłyWłaściciel

BędzieMógłWyprzedzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te emulatory podłącza się zaraz za radiem (ekranem) i chowa np w schowku na rekawiczki tylko, że akurat ten z linku ma wtyczkę do starszych E39, Twoje radio juz raczej ma inną wtyczkę (jakiś czas wychodziły z dwoma typami wtyczek w jednym czasie)
Największe forum maszyn budowlanych www.kopaczka.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.