Skocz do zawartości

[E46] 2004 325Ci


cam3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Dziękuje ppatryk za miłe słowo, Twoje auto również świetnie się prezentuje :) W wolnej chwili czasu postaram się opisać auto, jego historie, itp. :) Zaktualizowałem galerię, zdjęcia z jesieni, ale aktualnie aura nie sprzyja, auto bez zmian od tamtej pory, poza zimowym zestawem kół :P

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Wrażenia :?: Bardzo dobre, auto jeździ bardzo przyjemnie, 7.2s do 100 daje bardzo fajne wrażenia. Do tej pory lekko ponad 30 tyś. km zrobionych przeze mnie. Regularne wymiany materiałów, żadnych awarii. Ostatnio miałem sytuację z wyświetlającym się check engine + lekkie falowanie wolnych obrotów, ale jak się okazało w sparciałej gumie przed przepustnica zrobiła się dziurka i auto łapało lewe powietrze. Na szczęście Adam z Raszyna zlokalizował usterkę w 20 sekund :!:

 

Spalanie :?: Średnio w przedziale 9 - 10,5 litra, bez oszczędzania, bez emeryckiej jazdy - normalna eksploatacja (trasa / miasto - mniej więcej po połowie). Choć przyznam, że ostatnia trasa Warszawa - polskie morze w normalnym tempie to wynik 7,7 l/100km. Byłem mile zaskoczony :)

 

Olej :?: Brak zużycia.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Ładnie sie prezentuje. Powiedz mi jeszcze jak z częściami do tego modelu , wszystko trzeba sprowadzać zza Wielkiej Wody jak to nazwałeś ? Czy Europejskie czesci pasują bez problemów w ich miejsce? Pytam bo mam możliwość ściągnięcia auta ale gdyby trzeba było ściągać części zza oceanu to mi się nie uśmiecha.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z częściami i czymkolwiek potrzebnym do BMW z USA nie ma problemów. Auta czy to na rynek USA czy EU są produkowane z tych samych części, a tych samych fabrykach. Wszystko jest dostępne jak do każdego BMW, czy to zamienniki czy oryginalne części zamawiane w ASO. Wśród forumowiczy krąży jakaś dziwna "urban legend" jakie to różnice są pomiędzy autami, co z mniejszym lub większym skutkiem próbował wyprostować kolega thekrzych w dziale E90, ja również staram się wyjaśniać niedowiarkom co w trawie piszczy :)

 

Jeżeli więc masz okazję zakupu BMW z USA w dobrej cenie, wiesz jaką miało przeszłość, i jest to opłacalne to ja bym się nie zastanawiał. W razie pytań zapraszam :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No dlatego własnie też pytałem bo tak jak pisałeś wiele osób pisze ze maja te auta rózne czesci , ze europejskie nie pasują. Teraz przynajmniej mam potwierdzone od własciciela który posiada taki model , wiec może w niedalekiej przyszłosci coś sie sprowadzi :)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.