Skocz do zawartości

Kto na forum ma jakieś M?


Rekomendowane odpowiedzi

A jak myślicie, jeśli ktoś ma np. E30M3 z przebiegiem udokumentowanym poniżej 100k km (a są takie w Polsce)to tak chętnie będzie pisał o tym na forum. A poco? Właściciel ma wiedzę na temat i ma auto :lol: Z poświadczenia wiem, że właściciele rzadkich i drogich aut nie są zbyt skłonni rozpisywać się o tym na ogólnych forach ( i słusznie, z wielu powodów), to im do niczego nie jest potrzebne. Żeby się pochwalić? sama świadomość posiadania Tego wystarcz :lol: Co najwyżej ktoś napisze, jaki piękny, oni o tym to wiedzą :lol: A na pytania np. ile pali czy ile kosztował :duh: , no sami wiecie :wink: .

Chętniej napiszą ci, którzy mają np. "pół M-ki" :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, ameryke odkryłes. a czy ktoś tutaj szpanuje swoimi ///M, wrzucając plenerowe foty? ja bynajmniej nie... ten wątek ma za zadanie zjednoczyc wlascicieli dosc nietypowych samochodów, by moze sobie w przyszlosci pomagali i ile blisko siebie mieszkają np...

a jak zal ci dupe sciska z jakiegos tam mniej lub bardziej nieuzasadnionego powodu to sorrrry! to juz twoj osobisty problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to bylo tylko dla zabawy i śmiechu krótka dyskusja o znaczkach M nic wiecej i tak to ciągłem i odbierałem troche uśmiechu na forum, gdybym sie chwalil to bym miał napisane M3 E46 i piekną galerie ale z boku mam napisane M3 więc może to być E30, E36 ;) kolega pitong także nie widzę by się chwalił :) Ot takie moje zdanie i nie ma co się obrażać. Zresztą żona jeździ M3 ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Swego czasu na stacji paliwowej od nalewającego usłyszałem " ładny ten M pakiet" :evil:

Myślałem, że w odwecie gościa kopnę w d...... :D

Od tego czasu nawet klapki wlewu paliwa nie może człowiek dotknąć. :mrgreen:

Komu w drogę, temu Neste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Witam ! Jestem nowy . Mam m5 e34 i potrzebuje pompe oleju bo w serwisie jest juz od ponad roku zamowiona i jeszcze nie dostalem a remontuje caly silnik. czy ktos mi pomoze taka pompe znalezc ? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.