Skocz do zawartości

Które BMW jest najbardziej 'mafijne' ? :)


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest wątek o charakterze 'w bmw jezdzi mafia' , 'w bmw jezdza karki i barany' itp . To wątek, aby poznać wasze zdanie, jakiekolwiek by było.

Wcześniej jeździłem E39 kombi aby nie rzucało się w oczy, świetnie sobie z tym radziło. Zdechły zielony kolor, stary lakier...... Z zewnątrz dyskretne, a w środku luksus.

Teraz mam E53 , kupiony tylko po to że chciałem z ciekawości zobaczyć jak się jeździ SUVem. Różnica taka że tu auto 5 letnie, a tam 15 , no i chcąc nie chcąc rzuca się w oczy, ładny czarny lakier no i pojawiają się opinie. Wiele osób z pracy mojej rodziny pyta gdzie pracuję, oraz czy nie jestem z mafii i czy nie sprzedaję dragów :duh:

 

Raczej nie szufladkuję kierowców BMW, no chyba że widzę E36 z dresem w środku który agresywnie jedzie, to trochę przykro mi się robi ...

 

Pytanie : Które z BMW kojarzy wam się z mafią ? :mrgreen:

 

Ja mam takie skojarzenia gdy widzę :

- E32 czarne - zawsze , a gdy spotykam je w industrialnej scenerii, gdzieś przy starych fabrykach to wydaje mi się że przeniosłem się 30 lat wstecz i ktoś jedzie po okup :)

- E65 na wschodnich blachach

- E53 czarne z dwoma karkami :)

- no i nie jestem pewien co do serii M5 E39 i E60 , oraz M3 E90 coupe - tylko kolory musza być 'mafijne' a nie jakieś żółte na laski :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E34 widzę często młodzieżówę , a w E38 też młodzieżówę oraz coraz więcej taxi - przez to straciły 'mafijny' urok. Teraz E38 jeżdżą taksówkarze a nie mafia :P

 

Podtrzymując temat, a czy jakieś nowe auto nie koniecznie marki BMW kojarzy wam się z mafią ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie do klasyki polskich gangsterskich filmów zapisała E34 kolor wiadomo :P - ja tam zawsze za nią będę.

Piękne auto, typowe rasowe BMW - żal mi tylko ludzi co kupują ładne bmw, i zaraz lecą na nie jakieś diody niebieskie, chrom----- z allegro itp. standardowo oczywiście basowy tłumik przy zarżniętym motorze :duh:

 

Druga z kolei jest E32 moja przyszła kochanka mam nadzieje, natomiast na 3cim m-cu posadził bym E38

nie przeklinaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma byc dyskretnie to najwiecej do bagaznika zapakujesz do e38 ale bardziej dyskretna była by nasza poczciwa nysa nie mówie juz nawet o ilosci 'bagazu'
Octavia 1,9TDI 110KM 2002r kombi max opcja L&K sprzedam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E38 najwieksza mafia tym jezdzi zobacz ile takich pod sejmem stoi :nana:

 

Też o naszym rządzie na początku pomyślałem :)

 

chodzi o polska przestepczosc zorganizowana lat 90tych, czy mafie osiedlowe?

 

Coś co teraz kojarzy się z mafią, bo jak wspomniałem wcześniej gdy ktoś mnie widzi (wyglądam młodo) w X5 to myśli że dla kogoś pracuję.

A mafie osiedlowe, czyli tzw. osiedlowa bandyterka to jeździ zwykle w E30 , rzadziej E34 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakżeż się ciesze że E46 nie ma takiej opinii :mrgreen: A to bardzo dobrze bo drugą kupiłem właśnie czarną ale widzę że mogę spać spokojnie bo większość tych niechlubnych skojarzeń dotyczy innych serii :mrgreen:
http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mamy mówić o wizerunku, to jak dla mnie X5 i X6 w kolorze czarnym (plus olbrzymie felgi :) ). Pozostałe modele nie są już tak "mafijne".

Osobiście uważam, że określenie samochodu mianem auta dla mafii, bandytów itp. to zdecydowany negatyw dla danego modelu/marki.

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj, tam, przesadzacie. Od dziś gdy ktoś nowo poznany zapyta czym się zajmuję, to będę mówić że pracuję dla kilku kolesi ..... co sobie sami dopowiedzą to ich sprawa, ważne że auta raczej nie odważą mi się porysować lub wywinąć mi jakiegoś wałka :norty: A pozatym będę mógł obserwować ich minę :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej wiecej rok temu jechalem krajową 8 z Wawy do Wrocławia. Kawalek za Bełchatowem zatrzymałem się na poboczu za potrzebą, szosa biegnie tam przez las. Była godzina mniej więcej druga w nocy, totalnie pusto, ja kończę swoje pod krzaczkiem i nagle widzę dwie ciemne E38 (dokladnie nie dalo rady koloru odróżnić) wyjezdzające z nieoświetlonej leśnej dróżki na szosę i jadące w strone Belchatowa.

 

Dlugo sie potem zastanawiałem czy kogos tam nie zakopali w lesie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E34 widzę często młodzieżówę , a w E38 też młodzieżówę oraz coraz więcej taxi - przez to straciły 'mafijny' urok. Teraz E38 jeżdżą taksówkarze a nie mafia :P

 

Podtrzymując temat, a czy jakieś nowe auto nie koniecznie marki BMW kojarzy wam się z mafią ? :)

 

Kurcze niestety nigdy nie widziałem taksówkarza w e38. W e39 owszem, ale też bardzo rzadko.

 

Obecnie chyba najbardziej z mafią kojarzy się e53, a kilka lat temu e38.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj, tam, przesadzacie. Od dziś gdy ktoś nowo poznany zapyta czym się zajmuję, to będę mówić że pracuję dla kilku kolesi ..... co sobie sami dopowiedzą to ich sprawa, ważne że auta raczej nie odważą mi się porysować lub wywinąć mi jakiegoś wałka :norty: A pozatym będę mógł obserwować ich minę :lol:

 

Mam wrażenie, że Ci to imponuje...pomyśl o e70/e71 bo e53 to trochę zubożala mafia z problemami jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czarne E32 shadowline chyba wygląda najbardziej gangstersko, ale z drugiej strony wiek już nie ten.

E38 też ale mniej. E65 (zwłaszcza przed liftem) też jest gangsterskie.

E34 to cyngle.

A z nie BMW to najbardziej mafijne jest ciemne W140 CL na wschodnich blachach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.