Skocz do zawartości

[BMW e39 530] UCHWYT NA NAPOJE PUSZKI TYŁ BMW E39


jacek1g

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki zdaje się na Was. Otóż kupiłem samochód z popsutym uchwytem na napoje z tyłu i postanowiłem to naprawić, sam medytowałem i już nie wiem co jest grane. Problem tkwi w tym, że jak się otworzy uchwyt to już z powrotem nie chowa i elementy które są zaznaczone na rysunku podnoszą się i to przez nie to zamieszanie. Moim zdaniem nic tam nie brakuje, więc co może być? Może już ktoś miał taką sytuację. Nowe to koszt podobno 200 zł. Pomóżcie !!!

 

 

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2009-12/1ae3427d/uchwyt na napoje puszki tył bmw e39 530.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie te uchwyty to porażka

kupiłem nowe i po 2 otworzeniach (nic nie trzymały)bardzo chcą się rozwalić

ułamują sie mocowania sprężynek przy osi obrotu łapek i dalej nie precyzyjnie (krzywo) wychodzą i póżniej nie chowają się

dałem ojcu do naprawy te uchwyty, On lubi dłubanine zobaczymy co zrobi

 

tymczasem jest opis naprawy do troszke innych Cup Holderów

klik

GOLD CZEJJJN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie te uchwyty to porażka

kupiłem nowe i po 2 otworzeniach (nic nie trzymały)bardzo chcą się rozwalić

ułamują sie mocowania sprężynek przy osi obrotu łapek i dalej nie precyzyjnie (krzywo) wychodzą i póżniej nie chowają się

dałem ojcu do naprawy te uchwyty, On lubi dłubanine zobaczymy co zrobi

 

tymczasem jest opis naprawy do troszke innych Cup Holderów

klik

 

Uchwyt jest podobny lecz nie taki sam ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja u siebie zastąpiłem te uchwyty oryginalną pułeczką dostępną w ASO.

Te uchwyty to jakaś porażka.

Tydzień po zakupie auta dziecko uszkodziło mi ten uchwyt przesiadając z miejsca na miejsce, kupiłem nowy i po dwóch miesiącach znowu połamany - tym razem z mojej winy.

Te uchwyty są bardzo delikatne i nie warte zachodu, tym bardziej że prawie żaden napój nie pasuje do tych uchwytów.

NIE POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te uchwyty tylko pod klimatronikiem - z tyłu jest półeczka. Ale swego czasu przy wkładaniu napoju (który jakoś w miarę pasował) pękło w miejscu tego obrotowego zawiasu łapki i się tez nie chciał domykać. Wyjąłem to, połapałem klejem, zamknąłem i nie używam w ogóle. Jak wcześniej już pisali koledzy - mega tandetnie to zrobione, strasznie delikatny plastik i cienkie te łapki - bardzo łatwo to uszkodzić.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to wyjąłeś ? jakie narzędzia jaki sposób ?

Nie chcę Cię wprowadzac w błąd ale z tego co kojarzę to po otwarciu tych uchwytów pokazała mi się w środku jakaś śrubka (lub dwie). Potem przy wysuwaniu tam trzeba jeszcze jeszcze w odpowiednim miejscu podważy śrubokrętem żeby tylna częśc plastikowej kasety wypięła się z wnęki bo jest chyba na zatrzaskach. JA robiłem to w ciemno bez wcześniejszej instrukcji i się jakoś udało.

Ale może ktoś jeszcze Ci napisze jak to robic bo zabij mnie ale nie przypomnę sobie jak to dokładnie rozmontowywałem.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.