Skocz do zawartości

sprowadzanie bmw


VBartassssIP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...jedź do Roeselare - Izegem...w Belgii - dom w dom plac z autami...dwa dni chodzenia/jeżdżenia...spanko tuż za granicą we Francji w F1 - pokój 3 osobowy, czyściutki, jest się gdzie wyprysznicować i wypocząć...34 euro za pokój. Bawarek tam widziałem (we wrześniu) od E36 ci, poprzez E34, E60/1 skończywszy na loszkach 7er...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ja też polecam Belgię, w Niemczech już nie ma co kupować a jak już coś jest to już nie warte uwagi auta

 

W jakim sensie w Niemczech już nie ma co kupować? Jakaś nowa ustawa u nich weszła i aut nie wolno sprzedawać czy co? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wielkie dzieki , jednak szukam auta w niemczech, do belgi kawalek dalej jest..

 

Jak szukasz w Niemczech to zdecydowanie południe Niemiec. Znaczenie uczciwsi ludzie tam są. A jakiego BMW szukasz to może pomogę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy tylko w Erze. Niestety. Cenami z allegro się nie sugeruj.

Za cenę, jaką podałeś, mogę Ci przywieźć e46 po lifcie. Wyjazd o 4 rano, powrót tego samego dnia wieczorem. Ale niestety malowana i z przebiegiem, którego nie chciałbyś oglądać codziennie odpalając auto (chociaż tu może nie być tak źle, przebieg powinien być już skręcony do znośniego pułapu).

 

Jestem na etapie szukania i oglądałem na żywo parę igiełek w dobrych cenach. I dalej nie mam auta. Jedyna godna uwagi była za ok 30.000 pln (wliczając opłaty) rocznik 99' 320d.

Z resztą, wystarczy luknąć na oferty niemieckie, odjąć kilka procent na utargowanie, dodać opłaty i wychodzi co i jak. Oczywiście mówię o autach bez burzliwej przeszłości i z dokumentacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
BMW e46 po lifcie ,do kwoty 27-28 max ze wszystkimi oplatami

 

Jak już mój poprzednik napisał zapomnij o E46 po lifcie w tej cenie. Zresztą taki temat już jest gdzieś na forum. Na E46 po lifcie musisz mieć kwotę zbliżoną do 40 tys zł. Oczywiście na allegro i innych portalach ogłoszeniowych znajdziesz wiele "cudów" i "okazji" ale nie ma cudów i okazji w handlu samochodami, uwierz i nie sprawdzaj prawdziwości tego na sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... no to widze ze Panowie sprowadzilisice mnie na ziemi.... Nie szukam auta na pelnym wypasie,zalezy mi przede wszystkim na tym aby auto nie bylo po "dzwonie" i mialo klimatronik .Co przebiegu jestem swiadomy ze nie kupie z przebiegiem rzedu 150tys km . Podsumowujac szukam auta a nie "skarbonki" albo auta rzekoma bezwypadkowego a okazuje sie ze caly bok byl malowany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak masz kupić na siłę E46 po lifcie czyli szrota z przebiegiem 200-250 tys km to lepiej kup 3-4 lata starsze z przebiegiem 120-130 tys km i będziesz miał spokój i pojeździsz długo bez większych kosztów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No to się mylisz. Niestety jak na diesel'a jest to duży przebieg, nawet bardzo duży. W autach z takim przebiegiem nie dość, że lecą pierdoły, często kosztowne, to masz dużą szansę na awarię wtryskiwaczy, turbo, pompy wtryskowej, skrzyni biegów automatycznej, przy skrzyni manualnej koło dwumasowe itd itd. Auto z takim przebiegiem to skarbonka. Uwierz mi, że lepiej kupić starsze z małym przebiegiem niż młodsze z dużym. Nie wiem czemu Polacy mają taki problem w tej materii, że na siłę muszą mieć auto jak najnowsze, nawet jak kogoś na nie nie stać. Potem dopiero się robi skarbonka i więcej auto stoi niż jeździ bo nabywca nie ma kasy na remonty. Czy ważniejsze jest pokazanie się przed znajomymi, czy sąsiadami od rozsądku i ekonomii????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie zalezy na roczniku jak Tobie moze sie wydawac gdyby tak bylo kupilbym sobie nowe punto z salonu zeby "poszpanowac" nowym autem.Wybralem ten model ze wzgledu na silnik .Myslalem wczesniej zeby kupic 136 konny i odrazu zchipowac go ale po wysluchania roznych opinie na temat chipowania silnika psucia sie elektryki stwierdzilem ze lepiej bedzie kupic bmw z silnikiem 150 PS .Jest on rownie ekonomiczny co poprzedni a posiada wieksza moc i nie wymaga wstawiania chipa, jak dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie obrażaj się. Pisałem ogólnie, nie o Tobie konkretnie. Chodzi mi o to, że czasami warto odpuścić szukanie na siłę nowszego auta (w Twoim przypadku poliftingowego) gdy nie ma się na niego przeznaczonej odpowiedniej kwoty. W praktyce nie odczujesz aż tak różnicy między silnikiem 136KM a 150KM, więc naprawdę nie warto pchać się w starego szrota dla tych kilkunastu koni mechanicznych. Pojeździsz rok, dołożysz potem coś tam i kupisz model po lifcie. Generalnie to Twoja decyzja, ale naprawdę wiem co piszę, bo sprowadzaniem samochodów zajmuję się na co dzień, a swoje auta zmieniam często i sam się przekonałem, że kupowanie samochodu z przebiegiem ponad 150 tys km wiąże się z ciągłym dokładaniem do niego. Oczywiście, że można trafić na samochód, w którym długo nic nie będziesz musiał robić mimo dużego przebiegu ale masz na to małą szansę przy przebiegach rzędu 200-250 tys km. Lepiej czasami nawet pojeździć rok jakąś Astrą i dozbierać do porządnego auta niż kupić skarbonkę, która nie da Ci szans na odłożenia nawet złotówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co ja mam Ci powiedzieć. Patrząc na ceny niemieckie to jak ktoś ma na tym zarobić to trochę za tanie to auto. Trzeba by zobaczyć te dokumenty i ten niby udokumentowany przebieg, wziąć auto do dobrego mechanika itd. Jak znam życie to książka jest w końcówce dopisana a auto ma z 250 tys km. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Coś było kombinowane, bo spryskiwacze ksenonów nie są w kolorze zderzaka.

 

A w jakim E39 widziałeś dysze spryskiwaczy w kolorze zderzaka?????? Jak by były w kolorze to by było dziwne i świadczyło, że coś jest kombinowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie ludzie :D , pare dni temu bylem ogladac ten egzemparz http://otomoto.pl/bmw-320-e46-C10326584.html ... bylo pare niedociagniec , typu zniszczona uszczelka przy drzwiach od strony kierowcy...dziwnie "obita" kierownica skora... co mnie zdziwili te auto nie mialo alarmu :shock: .Chcialem nawet jechac na stacje diagnostyczna z tym autem ale nie bylo sensu poniewaz facet niechcial sposcic z ceny... jak myslicie czy te auto jest warte tej ceny??...auto posiada ksiazke serwisowa i komplet kluczykow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolega widzę w cuda wierzy. Z Niemiec takiego auta za 40 tys zł się nie przywiezie a tu proszę, jaka okazja. ;) No ale jak widać lepiej na własnej skórze doświadczyć realiów polskiego handlu samochodami. Czemu nie. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cuda nie wierze .. chciałbym cos sprowadzic z zagranicy szczegolnie ze euro znacznie spadlo co mnie cieszy... ale nie moge znalesc uczciwego goscia ktory by mi sprowadzil te auta i nie naliczyl sobie 4-5 tys za fatyge ;D. A nie ma sensu samemu jechac w ciemno do niemiec....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym problem? Szukasz sobie na mobile.de (trzeba się poświęcić i 2-3 razy dziennie), dzwonisz, zamawiasz, jedziesz najpóźniej na następny dzień (a najlepiej natychmiast) i wracasz na kołach (jak jest cały i zdrowy) i wszystko.

Byle nie do Norymbergi... :nienie:

 

Aha nie daj się skusić na ogłoszenia "jeździmy po auta - pojedziesz z nami", bo ci handlarze zazwyczaj zabierają ludzi w największe skupiska aut, gdzie już wszystko ciekawe jest przebrane i wracasz z takiej wycieczki tylko zdołowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.