Skocz do zawartości

E60 spadek wartosci po wprowadzeniu nastepcy


zetti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ModEdit:

Ostrzezenie za ortografie.

:duh: nie moge tego przeżyć to już nie można się pomylić w pisowni

 

,a dzięki irko za pozdrowienia ja Twoją i Ciebie też pozdrawiam

 

mmw i przepraszam jak poczułeś się urażony ale chyba nie bo Ty nie masz problemu tylko inni, ale rzeby nie było jesteś mistrzem yoda jeżeli chodzi o bemki i mercedesy podobnie jak A, irko i tyle o najlepszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Eurotaxu E60 530i z 2005 roku kosztuje 70.000. Nawet dodajac prawie cale wyposazenie za ktore nikt nie chce placic wychodzi 85.000. To daje 25% wartosci fakturowej za 4 letnie auto :( Pewnie w 2011 25% bedzie mozna dostac za E60 z roku 2008, czyli 3-letnia...Life is brutal.

 

tia jasne

 

naucz sie liczyc a potem pisz takie bzdury

 

5tka musialaby kosztowac 340k cztery lata temu zeby teraz po Twojej stracie 75% miala kosztowac 85k

Przecietna cena nowej piatki to bylo max 250k cztery lata temu

 

to po pierwsze

 

po drugie kolego cena starszych uzywek zalezy przedwszystkim w naszym kraju od kursu ojro tak bylo, jest i bedzie. Mocne euro uzywki trzymaja cene, mocny zloty uzywki traca

 

takze moze sobie pomarzyc o utracie wartosci 75% za trzy letnie 5ke na wypasie zwazywszy ze zlotowka wywrocila sie do euro w miedzyczasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Za 4 letniego Accorda diesla 2.2i-CTDi dostałem po przebiegu 160kkm, kupiony w Polsce prawie 50% wartości w stosunku do ceny zakupu.

W zeszlym roku juro był latem mooocne.

Tak więc w te 75% spadku po 3 latach nie za bardzo wierzą.

W Niemczech znajomy Niemiec mi mowil, że 4 letnie auto do wykupu po leasingu 40%, warto brać, ponieważ odsprzeda się za więcej.

Dotyczyło to BMW 5-ek, Mercedesa E, SL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja za 4 latka, juz prawie piecio wybecalowac musialem jakies 30% ceny wyjsciowej, tylko ze opcja tlusta a to na pewno tez ma znaczenie bo za wypas ludzie niechetnie placa i ta kwota wyposazenia w duzej czasci zawsze jest w plecy, auto kosztowalo lekko ponad 350kola nowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie tluczony i dlugo trzeba bylo szukac, fotek tak nie bardzo mam, tylko spod domu moje dwa bazyle, z belgii przytargalem, kolo stowki wyszla+ musze hamulce tyl zrobic bo cos jest nie tak, pol klocka jest a piszcze jak pociag jak mocno pohamuje, urwany uchwyt na kubek-ten panel z przodu i jeszcze trzy dylematy, ktore dzialaja ale komp pokazuje, ze niesprawne-bezpieczne domykanie szyb, prawa postojowka i lewa zarowka od tablicy, do tego brak pilota do ogrzewania postojowego, nalatane lekko ponad 150k wiec calkiem przyzwoity przebieg narazie jestem na etapie szukania jakiegos dobrego mechca w kraku i powoli sie zalamuje jak czytam posty ludzi

http://img203.imageshack.us/img203/2448/img0060hz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Spadek wartości boli. U mnie nowe jest w domu 530d bardzo bogate 330tys (2006). ExAG kupiona roczna w 2007 za 215tys. Właśnie dostałem nowa polisę. Wartość do wycena AC wg Eurotaxu to 108 tys. Czyli zaledwie 33% wartości nowego po trzech latach :( .Po czterech będzie jakieś 25%.

A E91 320d właśnie szukam ubezpieczenia i zjazd ceny też spory 178tys w 2005r do ok 60 tys w 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie czegoś, co zyskuje na wartości w funkcji czasu, to proponuję zainwestować w metale szlachetne bądź zabytki, a nie samochody osobowe. To przecież oczywiste, że na tym produkcie konsumenckim się zawsze straci. Wiadomo, że jak tylko F10 się pojawią na rynku wtórnym - za jakieś rok/dwa, ceny E60 spadną, jednak na pewno nie w chwili premiery.

 

Kal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak przy okazji nowej 5tki.

 

http://www.autobild.de/artikel/vorschau-bmw-5er-2010-_1006087.html

 

Już chyba bardzo bardzo bliskie rzeczywistości komputerowe "fotki" z Auto Bilda + już prawdziwe fotki troszkę obklejonego. Dla mnie osobiście rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.