Skocz do zawartości

E60 spadek wartosci po wprowadzeniu nastepcy


zetti

Rekomendowane odpowiedzi

/2006r 660hp 6,3l / na 100% są inne kompresory , skrzynia wzmocniona, inne wałki, oprogramowanie ,tłoków nie jestem pewny, samochód jest dosyć wybajeżony jak na merca, ale i tak wole bmw :D , a tak przy okazji będzie do sprzedania niebawem jak kogoś interesuje to na pw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie to wy macie kompleksy , poprostu nie jesteście w stanie przyznać że e65 jest lepsze od e60, co jest podstawą filozofi i strategi firmy BMW ,

 

A, to mój nick jak byś nie wiedział :shock: , a to ty masz chyba problem ze zrozumieniem co to jest nick, a ja sobie nie schlebiam tylko pisałeś że mnie znasz, no to chyba wiesz co piszesz :?:

 

M5 nie jest szybsze od mojej e63 AMG bo jak byś mnie znał jak pisałeś to byś wiedział że moja jest po mclarenie i ma grubo ponad 600koników, ale nieważne :duh:

Jak piszesz że e60 jest pod każdym względem lepsze od e65 to ty pojęcia o samochodach nie masz rzadnego , a dotego jeszcze masz problemy ze zrozumieniem tego co napisałem bo od początku pisze tylko o poliftowej e65

Podsumowując to wyszliście na bande niedouczonych, drobnomiasteczkowych cwaniaczków , którzy nie są wstanie merytorycznie podejść do rozmowy, tylko teksty typu: " ja wole", "ludzie wolą", "mi wystarczy"albo że e60 ma lepszy czas na torze, albo w zakrętach :duh: :mad2: :duh:

 

sorry za OT

 

 

Dawno takich glupot nie czytalem od czasow Pana Dnowinskiego :lol:

Maklaren F1 powienies miec taka ksywke a nie miszcz :cool2:

no wiem, ja nie mam "rzadnego" pojecia o samochodach !!! :lol: a E65 (koniecznie po lifcie) to najlepsze BMW jezdzace po planecie

nie kompromituj sie wiecej :wink:

 

amen

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracając do tematu - nie monitoruję rynku samochodów, ale do mnie również najbardziej trafia argumentacja, że najbardziej stracą osoby, które obecnie chciałyby sprzedawać auto mające na dzień dzisiejszy rok czy dwa - a więc prawdopodobnie mogą spaść ceny samochodów z Premium Selection czy też aut stojących już w salonach, ponieważ w jakiś sposób należy zmotywować klientów, aby kupili model, który wychodzi z produkcji. Osoby zaś sprzedające auta z początków produkcji czy mające samochody nowe, ale z perspektywą używania ich przez kilka najbliższych lat nie powinny się martwić o zbytni spadek wartości.

Niemniej moim skromnym zdaniem kupienie teraz e60 nie jest wcale aż tak głupim pomysłem - a b s t r a h u j ą c od tego, że będzie się jeździć starszym modelem, to po pierwsze zakupi się auto w lepszej cenie, po drugie zaś, z pewnością, będzie to samochód dopracowany pod względem wykończenia, podzespołów i elektroniki. Kupując zaś auto z pierwszych miesięcy produkcji można narazić się na "choroby wieku dziecięcego".

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
/2006r 660hp 6,3l / na 100% są inne kompresory , skrzynia wzmocniona, inne wałki, oprogramowanie ,tłoków nie jestem pewny, samochód jest dosyć wybajeżony jak na merca, ale i tak wole bmw :D , a tak przy okazji będzie do sprzedania niebawem jak kogoś interesuje to na pw

 

No.. na 100% są inne kompresory w silniku, który nie ma doładowania. Hahahahahaha.. Dawaj dalej, jesteś wielki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno takich glupot nie czytalem od czasow Pana Dnowinskiego :lol:

oj czasem wspominam ten okres na forum,fajna przygoda i warto było bo dzięki temu poznałem BZQ i mp3.

hej

 

jakos ostatnio wspominalem tamte czasy forumowe,

lubilem czytac te recenzje !! byly boskie :)

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale byki ortograficzne to masakra... zle to swiadczy o czlowieku

miszczu czy jak ci tam, masz problemy z interpretacja postow to raz a dwa to sobie odmieniaj slowa albo pisz w wordzie bo to nie dysortografia tylko niedbalstwo i wlasnie niedouczenie, w Polsce mieszkasz, w dodatku w stolicy a wizytowka raczej kiepska, juz pomijajac cala dyskusje na temat samochodow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/2006r 660hp 6,3l / na 100% są inne kompresory , skrzynia wzmocniona, inne wałki, oprogramowanie ,tłoków nie jestem pewny, samochód jest dosyć wybajeżony jak na merca, ale i tak wole bmw :D , a tak przy okazji będzie do sprzedania niebawem jak kogoś interesuje to na pw

 

No.. na 100% są inne kompresory w silniku, który nie ma doładowania. Hahahahahaha.. Dawaj dalej, jesteś wielki. :D

 

 

TY NIC NIE WIESZ O AUTACH CZŁOWIEKU AMG E63 JAK nie ma kompresora to .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to wy macie kompleksy , poprostu nie jesteście w stanie przyznać że e65 jest lepsze od e60, co jest podstawą filozofi i strategi firmy BMW ,

 

A, to mój nick jak byś nie wiedział :shock: , a to ty masz chyba problem ze zrozumieniem co to jest nick, a ja sobie nie schlebiam tylko pisałeś że mnie znasz, no to chyba wiesz co piszesz :?:

 

M5 nie jest szybsze od mojej e63 AMG bo jak byś mnie znał jak pisałeś to byś wiedział że moja jest po mclarenie i ma grubo ponad 600koników, ale nieważne :duh:

Jak piszesz że e60 jest pod każdym względem lepsze od e65 to ty pojęcia o samochodach nie masz rzadnego , a dotego jeszcze masz problemy ze zrozumieniem tego co napisałem bo od początku pisze tylko o poliftowej e65

Podsumowując to wyszliście na bande niedouczonych, drobnomiasteczkowych cwaniaczków , którzy nie są wstanie merytorycznie podejść do rozmowy, tylko teksty typu: " ja wole", "ludzie wolą", "mi wystarczy"albo że e60 ma lepszy czas na torze, albo w zakrętach :duh: :mad2: :duh:

 

sorry za OT

 

 

Dawno takich glupot nie czytalem od czasow Pana Dnowinskiego :lol:

Maklaren F1 powienies miec taka ksywke a nie miszcz :cool2:

 

 

 

 

 

amen

 

No to mi pojechałeś :duh:

jaki F1?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale byki ortograficzne to masakra... zle to swiadczy o czlowieku

miszczu czy jak ci tam, masz problemy z interpretacja postow to raz a dwa to sobie odmieniaj slowa albo pisz w wordzie bo to nie dysortografia tylko niedbalstwo i wlasnie niedouczenie, w Polsce mieszkasz, w dodatku w stolicy a wizytowka raczej kiepska, juz pomijajac cala dyskusje na temat samochodow

 

 

Ty niestety słowem w tym poscie nie wspomniałeś o autach, zresztą twoje zdanie znam "e65 siht dla grubasów "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/2006r 660hp 6,3l / na 100% są inne kompresory , skrzynia wzmocniona, inne wałki, oprogramowanie ,tłoków nie jestem pewny, samochód jest dosyć wybajeżony jak na merca, ale i tak wole bmw :D , a tak przy okazji będzie do sprzedania niebawem jak kogoś interesuje to na pw

 

No.. na 100% są inne kompresory w silniku, który nie ma doładowania. Hahahahahaha.. Dawaj dalej, jesteś wielki. :D

 

 

TY NIC NIE WIESZ O AUTACH CZŁOWIEKU AMG E63 JAK nie ma kompresora to .......

 

no no - to bys zaskoczyl producenta ze znalazles w tym silniku kompresor... a nawet kilka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie. Dajcie spokój mistszowi, bo to pewnie jakiś dzieciak, który się dorwał do kompa i opowiada o marzeniach. Zobaczcie jak on składa zdania, na jego ortografię i sposób pisania, już nie wspominając jakie bzdety wypisuje o autach itd. Szkoda prądu na niego. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Dajcie spokój mistszowi, bo to pewnie jakiś dzieciak, który się dorwał do kompa i opowiada o marzeniach. Zobaczcie jak on składa zdania, na jego ortografię i sposób pisania, już nie wspominając jakie bzdety wypisuje o autach itd. Szkoda prądu na niego. :)

 

 

mww no teraz to mi pojechałeś poliglota [bAD] się zmnalazł

"Zobaczcie jak on składa zdania" ciota

 

 

A Z TOBĄ to się o twoją betę założę teraz na forum i spotykamy się jutro i zobaczymy czy jest AMG e63 kompresor ok i zobaczymy kto jest dzieckiem ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
E39 2003 rok ceny zaczynają sie na allegro od 30 tys zł, E60 od 50 tys zł, wiec po wejsciu F10 bedzie podobna róznica, raczej nie od razu ale po roku uwazam ze na pewno i w 2011 E 60 beda sie zaczynac od 30 tys zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie bylo z X5. Ogromna roznica w wygladzie stary nowy model wplywa niekorzystnie na poprzednika.

Przy E46 chyba tak nie ma. Wciaz ladne sztuki z 2005 roku kosztuja ponad 40.000 PLN, a e90 zaczynaja sie od 50.

Ale to nie jest tak istotne, bo ze sciagane rupiecie, ktore teraz "druciarze" wystawiaja za 50.000 stanieja to nic. Gorzej jest z mlodymi sztukami.

Wg Eurotaxu E60 530i z 2005 roku kosztuje 70.000. Nawet dodajac prawie cale wyposazenie za ktore nikt nie chce placic wychodzi 85.000. To daje 25% wartosci fakturowej za 4 letnie auto :( Pewnie w 2011 25% bedzie mozna dostac za E60 z roku 2008, czyli 3-letnia...Life is brutal.

 

P.S. Troche mnie dziwi ze Z4, nominalnie duzo tansze od E60 (chociazby dlatego ze nie mozna do niego dolozyc wielu frykasow) lepiej trzyma cene (4 letnie to jakies 35% ceny). Przeciez na E60 nawet w benzynie jest zawsze wiecej chetnych. :?:

Beste Maschine der Welt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tylko trzeba pamiętać, że większość ogłoszeń tych tańszych to są wynalazki z cofanymi przebiegami albo poskładane po dzwonie byle sprzedać, dochodzą do tego ogłoszenia w cenach netto i "do sprowadzenia" czyli fantazje. W rzeczywistości za dobre, bezwypadkowe auto trzeba zapłacić dużo więcej niż się to wydaje patrząc w allegro itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zobaczcie jak on składa zdania" ciota

nie rozkręcaj sie

hej

 

Napisał jak pięcioletnie dziecko, chyba ma więcej to musi coś być na rzeczy...

 

 

Zresztą wszystko mi jedno dla mnie temat skończony jak ktoś ma jakieś pytania, czy uwagi poroszę na PW

 

ps. jak żonie pokazałem co On napisał plus jego avatar z tą wiewiórką to jak przestała się śmiać to powiedziała żebym z dziećmi nie pisał, chyba ma racje.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko. Ale nikt nie powinien tu nikogo obrażać/wyzywać. Słowo którego użyłeś jest troszeczkę nie na miejscu. Chyba nerwy z jakiegoś powodu wzięły u Ciebie górę.

BMW to jest to co lubię najbardziej! Freude am Fahren!

http://img.userbars.pl/120/23959.gif

http://img153.imageshack.us/img153/6728/aaad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.