Skocz do zawartości

Montaż lusterek z podświetleniem ?/montaż zderzków m-pakiet


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś już spotkał się z tematem montażu lusterek zewnętrznych (oryginalnych) z podświetleniem ?

Czy jest możliwość podłączenia podświetlenia gdy fabrycznie auto nie było wyposażone w taki lusterka ?

Czy E60 (2008r) po liftingu posiada lusterka na jedną kostkę ?

 

Oraz aby nie zaśmiecać forum dodaje też drugie pytanie :

Czy kupując taki zestaw m-pakietu

http://www.allegro.pl/item754934640_bmw_e60_e_60_nowy_oryginalny_m_pakiet_komplet.html

Zderzak przód, tył , progi (lewy , prawy)

Wszystko pasuję idealnie , nadkola ?

Czy dziury na czujniki parkowania są takie same jak w wersji bez m-pakietu ?

Pewnie już nie jedna osoba na tym forum montowała do swojej e60 fabrycznie bez m-pakietu ten piękny zestaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że są na allegro całe pakiety tak jak tu http://www.allegro.pl/item754934640_bmw_e60_e_60_nowy_oryginalny_m_pakiet_komplet.html

Tylko czemu nigdzie nie ma razem z nadkolami ?

aa i pytałem w serwisie i powiedziano mi że nadkola zostają stare hmmm.

Planuje zmianę zderzaków na lato , bo na zimę nie ma sensu i chciałbym powoli robić zakupy aby nie obudzić się pózniej i nagle wszystko załatwiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://de.bmwfans.info/parts/catalog/E60/Sedan/Europe/530d-M57N2/LHD/N/2005/november/browse/bodywork/side_panel_front/

 

tutaj masz linka ;) i masz roznice w nadkolach :) najprosciej idz do ASO i zapytaj sie co trzeba wymienic ;)

 

chyba ze znjadzie sie ktos na forum co juz to robil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem jakiś czas temu z serwisiem BMW który udzielił mi informacji że nadkola zostają stare jedyna zmiana to zderzaki oraz progi . Kupić komplet nowych zderzaków nie jest problemem tylko żeby się nie okazalo pózniej że nadkola są inne, mocowania też , błotniki inne, i m-pakiet powiesze sobie na ścianie :)

Dlatego też napisałem na forum bo być może ktoś montował już tak zestaw

Zapytam się w seriwsie ile kosztują nadkola do m-pakietu pewnie blisko ceny zderzaków :)

zmieniać muszę wszytskie 4 czy tylko z przodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://de.bmwfans.info/parts/catalog/E60/Sedan/Europe/530d-M57N2/LHD/N/2005/november/browse/bodywork/side_panel_front/

 

tutaj masz linka ;) i masz roznice w nadkolach :) najprosciej idz do ASO i zapytaj sie co trzeba wymienic ;)

 

chyba ze znjadzie sie ktos na forum co juz to robil ;)

 

Dziękuje za linki , rysunkowo cośik mi tam pomaga ale mój niemiecki jest nawet poniżej podstaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nadkola przednie na pewno sie zmienia - jestem w dwoch autach po takiej zmianie na mpakiet - kupowalem cale zestawy w BMW i dodatkowo osobno przednie nadkola - bez tego ciezko bedzie spasowac caly przod pod spodem. Jak co to pisz na priva - uczesniczylem przy wymiane wiec cos tam widzialem :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia sie nadkoli trzeba je tylko odpowiednio przyciąć.W instrukcji montażu jest rysunek jak to zrobić.Montowałem w swojej e60 i jest to na 100% pewne.W serwisie chcieli zarobić pare złotych i wcisneli Ci nadkola.Ten temat był już opisywany.Poszukajcie wcześniej.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4200 cena kompletnego m-pakietu

+ 200 nadkole tak kolega mówił że się zmienia a ich w zestawie nie ma

Lakierowanie to już w zależności kto , i jak maluje

 

Montaż a w czym to jest problem ściągnąć zderzaki i progi gdy do zestawu jest instrukcja każda śrubka jest opisana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz zestaw M-pakietu to nie muszisz nic wiecej zmieniac żadnej czesci,wszystko co jest ci potrzebne do przekładki masz w zestawie.natkola stare też zostaja,trzeba je tylko lekko przyciąc nozem i wywiercic jedną dziurke,poszukaj w necie oryginalną instrukcje montażu,tam jest wszystko szczegułowo napisane.Ja u siebie sam zakładałem 3 godziny i po robocie. :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 9 lat później...

Odświeżę temat.


Chciałbym założyć zderzak mpakietowy z tył do przed lifta. Czy mając samą "skorupę", muszę jakieś przeróbki wykonać? Szukałem wszędzie jednej a konkretnej odpowiedzi i nigdzie nie mogę znaleźć. Podobno wystarczy odkręcić plastik pod spodem zderzaka. Czy ktoś kto montował taki zderza, może to potwierdzić? Ewentualnie, czy ma ktoś instrukcję (zdjęcia), jak wykonać taką wymianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.