Skocz do zawartości

JAK AKTYWOWAC BOARDCOMPUTER DISEM ????


waski9227

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

to podpowiedz jak

 

tu recepta:

najpierw nalezy wejsc do "ZCS coding"

nastepnie wybrac "model e46"

pozniej "recode" lub "retrofit"

kolejna opcja to "turn signal"

ostatnia ta wlasciwa to "enable OBC"

w przypadku pojawienia sie bledu nalezy nacisnac przycisk OBC na kolumnie kierownicy i jeszcze raz wybrac opcje "enable OBC"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
u siebie też nie miałem i chcę zakodować ale NCSem i nie wiem która opcja znalazłem coś takiego jak Bordmonitor było nicht aktiv więc to chyba to ....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie też nie miałem i chcę zakodować ale NCSem i nie wiem która opcja znalazłem coś takiego jak Bordmonitor było nicht aktiv więc to chyba to ....

 

 

ncs będzie trudniej nie wystarczy sama zmiana w fsw do tego trzeba jeszcze zmienić SA żeby całość się ładnie zgrała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie też nie miałem i chcę zakodować ale NCSem i nie wiem która opcja znalazłem coś takiego jak Bordmonitor było nicht aktiv więc to chyba to ....

Bordmonitor to na pewno nie to, sprobuj: BC - aktiv,

Ogrzewanie postojowe, jesli juz poradziles sobie z instalacja telestartera albo przynajmniej zrobiles jakis wlacznik zgodnie ze schematem elek. to mozesz sprobowac: ZUHEIZ_RELAIS - aktiv

Ale lepiej byloby to zrobic np. disem bo wtedy wszystkie zmiany sa robione automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem ZSC Coding

potem Retrofit

następnie model e46

Później opcja OnBoardComputer

a potem mnie zapytało czy automatycznie zakodować moduł

potem kazało wyłączyć zapłon na 10 sec i tyle

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Jak to wykonać NCS .. aktywacje BC .....

nie wiem czy w NCS będzie to takie proste na pewno nie odpowiada za to jedna funkcja....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
witam. wczoraj zamontowałem manetkę z bc w e46 2003r i aktywowałem bc na aktiv przez ncsa i hula aż miło. polecam każdemu. cała operacja łącznie z wysyłką wyszłą mnie 60 zł :D Ponadto mam u mnie aktywowane drl, zajebiste awaryjne :lol: , mruganie kierunkami przy otwieraniu i zamykaniu i cały czas coś wymyślam. jakby co mieszkam w okolicach kartuz i mogę śmiało zaprogramować. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. wczoraj zamontowałem manetkę z bc w e46 2003r i aktywowałem bc na aktiv przez ncsa i hula aż miło. polecam każdemu. cała operacja łącznie z wysyłką wyszłą mnie 60 zł :D Ponadto mam u mnie aktywowane drl, [bAD] awaryjne :lol: , mruganie kierunkami przy otwieraniu i zamykaniu i cały czas coś wymyślam. jakby co mieszkam w okolicach kartuz i mogę śmiało zaprogramować. pozdrawiam

A prawili Panie tylko disem a tu NCS-em poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
po zakodowaniu BC wyswietlacz reagowal (ice warning) a manetka nie - w tej sytuacji winne bylo nie prawidlowe podlaczenie

witam, czy możesz powiedzieć jak rozwiązałeś tą sprawę z nie prawidłowym podłączeniem ? dzisiaj aktywowałem bc dis'em i efekt jest taki, że wyświetla mi się temperatura ale przycisk w manetce nie reaguje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
witam. wczoraj zamontowałem manetkę z bc w e46 2003r i aktywowałem bc na aktiv przez ncsa i hula aż miło. polecam każdemu. cała operacja łącznie z wysyłką wyszłą mnie 60 zł :D Ponadto mam u mnie aktywowane drl, [bAD] awaryjne :lol: , mruganie kierunkami przy otwieraniu i zamykaniu i cały czas coś wymyślam. jakby co mieszkam w okolicach kartuz i mogę śmiało zaprogramować. pozdrawiam

A prawili Panie tylko disem a tu NCS-em poszło

 

Mam to samo w sobotę sprawdzę manetkę i dziwne mam odczyty temperatury bo dzis bylo +10 a mi przy odpalenie pokazało -5 i stopniowo się zwiększało do +8 termometr jakos wolno reaguje? padł?

http://images45.fotosik.pl/1880/47dcdecf84842fbc.jpg


http://www.autocentrum.pl/awc/zowik05/bmw-seria-3-2002/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.