Skocz do zawartości

niedziałający nawiew POMOCY


Kubi525i

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
U mnie jest podobnie z tym że nawiew dział do połowy skali a za połową skali obroty wentylatora się nie zwiększają, podejżewam że uszkodzony jest regulator napięcia czyli tzw "Jeż" , mało tego z klimatronika słychać buczenie niezależnie czy silnik jest uruchominy czy zgaszony, buczy nawet po wyjęciu kluczyka ze stacyjki, domyślam się że elektronika zakłóca jakiś min wzmacniacz w klimatroniku lub problem jest z ekranowaniem elektroniki bo jak docisne panel klimatronika to buczenie sie zmniejsza o 80%, prawie zupełnie cichnie. Ktoś rozwiązał taką awarie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
sprawdz czy nie masz zapchanego filtra kabinowego

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Najpierw podmień od znajomego lub jeśli możesz kup ze zwrotem bo niby jeż mógł paść ale przeważnie w tedy dmuchawa chodzi tylko na max prędkości sprawdzać połączenia może coś nie łączy przy owym jeżu

jezeli chodzi o jeza tak sie wysypie to obroty dmuchawy na wyswietlaczu beda pokazywac max a wieje tylko tylko, tak jest u mnie mozesz wyjac go i spróbować zreanimować viewtopic.php?f=15&t=62870&hilit=regeneracja+je%C5%BCa ja juz tak zrobiłem zawsze warto spórować,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw podmień od znajomego lub jeśli możesz kup ze zwrotem bo niby jeż mógł paść ale przeważnie w tedy dmuchawa chodzi tylko na max prędkości sprawdzać połączenia może coś nie łączy przy owym jeżu

kolego jak mi padl jeż to dmuchawa chodziła tylko na pierwszych dwóch biegach, wiec nie ma na to reguły, w 99% brak nadmuchu oznacza spalonego jeża, tworza się w nim tzw.zimne luty, czasami daje sie go zreanimować, tak jak w linku który dał kolega wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.