Skocz do zawartości

swięci lampka od klocków hamulcowych


Woojtus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie , zmieniałem klocki hamulcowe i czujniki , niestety nadal swieci mi się kontrolka na desce

czy muszę wykasować ten bląd z kompa? czy ma sie to zrobic samo:) podpięcia raczej są dobrze zrobione.

( moze zwykły reset?)

czekam na dobre rady:)

 

Muzyk

Bez gazu nie ma JAZZU....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze masz "czeski bład" i problem tkwi w na drugiej osi, nie na tej na której wymieniłes klocki !

Druga para klocków jest jeszcze dobra ? Czy tez czasem ona nie jest problemem całego zamieszania...

Nie opisujesz cze wymieniłes wszystkie cztery komp. czy tez tylko dwa ?

Czasami problem jest banalnie prosty a my od razu myslimy o diagnostyce komputerowej...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIalem podobnie po wymianie klockow. Chcialem jechac na kompa skasowac blad ale gdzie przeczytalem jak skasowac go samemu.

Wciskasz pedal hamulca i trzymasz go, wlaczasz zaplon dalej trzymajac hamulec, po niecalej minucie kontrolka zgasnie. Jesli czujniki sa ok to juz sie nie zapali, jesli sa walniete to po chwili zapali sie na nowo.

Nie wiem jak to jest w roznych modelach, slyszalem juz wiele opinii. Ponoc kontrolka powinna sama zgasnac - u mnie sama nie zgasla mimo iz zrobilem 2000 km.

Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czary z naciskaniem i stacyjką nie działają:)

Wczoraj jak zmieniałam opony poruszałem przy okazji kabelkiem przy klocku i zgasło tak więc gdzieś tam tkwi proble.

Jak znajde chwilę przegladnę dokładnie stan kabelków:)

POzdr.

Bez gazu nie ma JAZZU....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to samo na tylnym kole. Kabelek się przetarł i wywaliło kontrolkę. Zdjąłem cały czujnik, żeby ogarnąć miejsce uszkodzenia kabla i okazało się, że było tego parę miejsc. Jakiś "mechanik" tak niefortunnie poprowadził kabel, że naraził go na przetarcia. Kupiłem nowy czujnik - od wtorku w aucie. O kontrolce już zdążyłem zapomnieć... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.