Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

Kodownie, diagnostyka komputerowa, chip tuning, Konwersje USA-EU, możliwość wykonania zdalnie (Klient nie musi mieć oprogramowania, instrukcje podajemy na priv) cała Polska bądź fizycznie Pomorskie. Zapraszamy. Informacje przez wiadomość prywatną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siema Panowie. Szukam kogoś kto potrafi zakodować licznik w e39 m57 przedliftem. Najlepiej z lubelskiego/podkarpackiego. Oczywiście odpowiednio zapłacę. Pozdrawiam.

 

Jak nie znajdziej nikogo u siebie to zapraszam do Wawy badz Kielc. Ogarnę Ci to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Siemka czy ktoś z was reanimuje rfm3r pl2. Wczoraj mi padł gdy rozładował się aku. Szukałem po aukcjach i nic nie ma o tych nr. Dość pilne bo jestem teraz uziemiony z autem. Jeśli jest taka osoba to proszę o kontakt najlepiej na ig.roogerski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Siemka czy ktoś z was reanimuje rfm3r pl2. Wczoraj mi padł gdy rozładował się aku. Szukałem po aukcjach i nic nie ma o tych nr. Dość pilne bo jestem teraz uziemiony z autem. Jeśli jest taka osoba to proszę o kontakt najlepiej na ig.roogerski

Racibórz(Śląsk), ew. wysyłkowo da radę


 

Witam czy posiada ktoś spolszczenie inpa silnika n46b20a ,lub służy pomocą w diagnostyce w Częstochowie

Na tym samym kablu będzie też działać ISTA, która występuje w języku polskim. Dokumenty są po angielsku, ale procedury diagnostyczne czy błędy mamy po polsku


Jak coś to mogę zdalnie pomóc w jej instalacji i konfiguracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam kogoś do sprawdzenia elektroniki w E53, od paru dni samochód świruje, działa normalnie i nagle choinka na desce, tryb awaryjny skrzyni, wspomaganie słabo działa, jak mu "odwali" to nie można się połączyć z niczym poza sterownikiem silnika, nieraz wyskakują tylko kontrolki od hamulca, ABS, a nieraz wszystko na raz.

Jeżeli ktoś byłby w stanie pomóc, lub zna kogoś to proszę o podanie namiarów.

Jestem z okolic Legnicy, ale spokojnie do 100 km mogę podjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim.


Znajdzie się ktoś z Warszawy kto mógłby zobaczyć co dzieje mi się z autem. Próbuje się połączyć za pomocą icar pro 4.0 i nie łączy z ECU. Dwa tygodnie temu wymieniałem olej w skrzyni i mechanik twierdzi że połączył się bez problemu. Wiem że adaptery bluetooth ale chilcialbym wiedzieć w czym problem. Ewentualnie zakodować światła do jazdy dziennej żeby oszczędzić xenony. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam

Szukam kogoś do sprawdzenia elektroniki w E53, od paru dni samochód świruje, działa normalnie i nagle choinka na desce, tryb awaryjny skrzyni, wspomaganie słabo działa, jak mu "odwali" to nie można się połączyć z niczym poza sterownikiem silnika, nieraz wyskakują tylko kontrolki od hamulca, ABS, a nieraz wszystko na raz.

Jeżeli ktoś byłby w stanie pomóc, lub zna kogoś to proszę o podanie namiarów.

Jestem z okolic Legnicy, ale spokojnie do 100 km mogę podjechać.

Samochód ogarnięty, padnięty sterownik ABS , może się komuś przyda ta informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kodownie, diagnostyka komputerowa, chip tuning, Konwersje USA-EU, możliwość wykonania zdalnie (Klient nie musi mieć oprogramowania, instrukcje podajemy na priv) cała Polska bądź fizycznie Pomorskie. Zapraszamy. Informacje przez wiadomość prywatną.


Również z powodu dużej ilości pytań , auta gdzie inne warsztaty poległy też naprawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam około 12 letnie doświadczenie w elektronice BMW, Oferuję usługi z zakresu :

-diagnostyki,

-kodowania,

-wymiany oraz przypisania używanych sterowników,

-przypisanie nr VIN,

-edycja ISN,

-konwersji Usa-Europa,

-programowania kluczyków również w sytuacji all key lost,

-aktualizacji oprogramowania

-aktualizacji danych nawigacji

-Chiptunigu

-klonowania sterowników


Siedziba Futoma koło Rzeszowa, Dojazd Rzeszów, Podkarpackie, Małopolskie, Lubelskie inne województwa po uzgodnieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cześć wszystkim.


Znajdzie się ktoś z Warszawy kto mógłby zobaczyć co dzieje mi się z autem. Próbuje się połączyć za pomocą icar pro 4.0 i nie łączy z ECU. Dwa tygodnie temu wymieniałem olej w skrzyni i mechanik twierdzi że połączył się bez problemu. Wiem że adaptery bluetooth ale chilcialbym wiedzieć w czym problem. Ewentualnie zakodować światła do jazdy dziennej żeby oszczędzić xenony. Z góry dziękuję

 

Trochę odgrzebalem kotlet, ale jak potrzebujesz jeszcze to Mogę Ci pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam. Potrzebuję kogoś z Kielc lub okolic żeby ogarnąć inpe na laptopie. W zeszłym roku łączyła się bez problemu z E46 i e90 a dziś nie łączy się wcale. Już nie aktualne. Port mi się przestawił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Odgrzewam temat


Szukam pomocy z problem z diagnostyką auta BMW850IA E31 1992 rok auto od 10 lat stało i kurzyło się, problem jest taki że brak jest z autem komunikacji jakimkolwiek systemem/modułem, mam różne interfejsy to samo stare i nowsze inpy też uniwersalne diagnostyczne narzędzia ale nic nie chce się z autem połączyć BMW E36 E39 bez problemu mogę diagnozować jak i nowsze auta. Nie wiem czy pod BMW E31 jest potrzeby dedykowany tester czy mam coś w aucie co blokuje diagnozę ?!

Najbardziej mi zależy na kontrolce od poduszek zdiagnozować naprawić, a wiec jest tak że po przekręceniu stacyjki z zapłon kontrolka poduszek świeci przez chwilkę a zaraz po zaczyna jednostajnie mrugać prze kilka minut po czym zaczyna na stałe świecić.

Mił ktoś podobny problem ewentualnie porady mógł by udzielić za pomoc bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.