Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Moge pomoc w okolicach Wroclawia i miejscowosci z podpisu. Mozliwy dojazd.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam no nie stety jestem nie zadowolony z pomocy kolegi Młody z Zabrza pojechalem do niego ponad 100km w jedna stronę dwie godziny próbował cos wyczytać z auta odczytał tylko kody błędów żadnych logow adaptacji nic bez jazdy z kompem i na podstawie błędu stwierdził że może to być sterownik turbiny lub map sensor lub nieszczelność lub zapchany dpf którego też bie sprawdził czyli nic się nie dowiedziałem skąd problem z brakiem mocy nawet nie sprawdzil jak turbina sie zachowuje w czasie jazdy. Dla tego jestem rozczarowany tym że zaplacilem za paliwo diagnozę i dalej nic nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo byc niezadowolony ale jesli ktos juz przyjezdza i mi mowi ze wie jakie sa bledy (bo juz odczytal) i wie lepiej co go boli to nie rozumiem teraz rozczarowania. Przyjechales z nie sprawnymi termostatami a jednym z warunkow testow w DISie jest uzyskanie 75° co u Ciebie bylo niemozliwe.

 

Zaplaciles smieszna cene,gdzie w warsztacie u P.Zenka diagnostyka kosztuje kolosalne pieniadze.

Najlepiej wszyscy by chcieli zevy bylo za darmo.

 

Powiedzialem Ci na co nalezy zwrocic uwage i sprawdzic ale Ty bys.chcial zeby najlepiej zdiagnozowac ktora czesc,miejsce.

 

Jeden blad moze powodowac kilka usterek ale nie da sie to kazdemu wytl7maczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaplacilem tyle co w serwisie i porobili mi logi itp zobaczyli co go boli wkoncu a nie wróżenie z fusow z błędy a może to albo to. Taka prawda przez 2godziny nic nie zrobiłeś tylko odczytales błędy z kompa. W serwisie zaplacilem 80zl chlop wpadł do auta przejechał z 10km i powiedział jasno co autu dolega. Niestety Mlody90 nie umiesz posługiwać się programem dopiero sie uczysz nie potrafiles nawet adaptacji sterownika wykonać i jeszcze za to chcesz pieniądze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kto chce sprawdzić przebieg na F/E serii , można dzwonić lub pisać na prywatne wiadomości. P.S. Obecność auto - koniecznie. Możliwe są wyjazdy do krajów Europy dla zakupu porządnego samochodu.

Dorabianie kluczy do BMW E serii .

Wymiana sterownikow silnikiem BMW F/E serii.

Wymiana skrzyni 8HP w bmw serii F/G, dostosowanie kodów (EWS4, EWS5) BEZ UŻYCIA DODATKOWEGO EMULATORA , który jest dodawany w cenę i kosztuje 200$ . Współpraca z warsztatami w całej Polsce.

Edytowane przez temsky740
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje kogos kto wgra najnowszy soft do E60 2004r mam inpa ncs eksper winkfp okolice Koła Wilekopolska

Czy jak mam stary soft zakodowanie siwteł dziennych zeby na auto swieciły da rade bo zakodowałem według instrukcji niestety swieca długie na 20% a na auto swieca cały czas ksenony czy to przez stary soft jak sprawdzic jaki ma sie soft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje kogos kto wgra najnowszy soft do E60 2004r mam inpa ncs eksper winkfp okolice Koła Wilekopolska

Czy jak mam stary soft zakodowanie siwteł dziennych zeby na auto swieciły da rade bo zakodowałem według instrukcji niestety swieca długie na 20% a na auto swieca cały czas ksenony czy to przez stary soft jak sprawdzic jaki ma sie soft

To nie przyczyna starego softu.

Wyślij mi na PW TRC z folderu WORK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako że jestem tu dość nowy i nikogo nie znam, mam pytanko.

Szukam forumowicze z okolic Pruszkowa, ew. Warszawy który posiada komp. Generalnie chodzi o sprawdzenie auta i ew. modyfikacje - oczywiście w przystępnej cenie.

Fajnie by było, żeby osoba ta była pasjonatem m-ki, a nie nastawiona stricte na "kasę".

 

Kodowanie akumulatora na wczoraj.

 

Będę wdzięczny za info.

Pzdr.

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam oryginalny kabel firmy Adako który pierwotnie służy do diagnostyki grupy VAG. Żeby podpiąć pod kompa BMW (E39 3.0D oraz E46 2.0D) mogę użyć mojego kabla oraz programu z internetu? Jeśli tak to jaki program pobrać i prosiłbym o link do niego. Jeśli nie to jaki kabel kupić. Z góry dzięki za odpowiedź. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Up.

Wymiana oleju w silnikach, olejów skrzyni 6hp/8hp E/F seria - reset adaptacji, diagnostyka kontroli ciśnienia napełniania sprzęgieł zmiany biegów, wymiana filtrów, wymiana klocków hamulcowych, tarcz hamulcowych, wymiana płynów.

Doposażenie - naprawa elektryki - kodowanie – programowanie - wymiana sterowanikow serii F

Doposażenie - naprawa elektryki - kodowanie – programowanie - wymiana sterowanikow serii E.

 

powrót do życia FRM;

aktywacja opcji "Sportowa skrzynia biegów" + Launch Control Fxx;

korekta przebiegu podczas instalacji uzywanego modułu sterowania silnikiem, zmiana Vin w ecu dde/dme

usuwanie “crash data” w sterownikach airbag;

zerowanie,montaż,kodowanie liczników 6WA/6WB;

aktywacja Launch Control dla BMW F20 116i/118i i i trybu S1-S8;

Sprawdzenie przebiegu w auto we wszystkich sterownikach, w których zapisywany jest przebieg, BMW/Rolls-Royce

 

Zmiana klasy mocy na takich modelach BMW F (CHIP TUNING przez zmianę mapy wtrysku i doładowania NIE ROBIE!):

Tylko te modele, które są poniżej !!!!!:

F20 116i => 118i (136k => 170k)

F3х 316i => 320i ed (136k => 170k)

F3х 320i => 328i (184k => 245k)

F10 520i => 528i (184k => 245k)

F15 2.5d RUS =>3.0d (218k => 249k)

F25 2.0i => 2.8i (184k => 245k)

F26 2.0i => 2.8i (184k => 245k)

 

Firmware jest absolutnie fabryczne bez ingerencji w mapy doładowania i wtrysku paliwa.

Odblokowanie maxspeed na modelach BMW F, które pochodzą z innych krajów.

Edycja przebiegu i vin w uzywanym DDE/DME E/F pod twoje auto.

Konwersja benzynowych modeli F na wersji bez katalizatora.

 

Wymiana automatycznych skrzyń biegów 8HP na całej serii F, niezależnie od tego jaki sterownik w samochodzie (CAS, FEM, BDC), immo EWS4/EWS5, BEZ UŻYCIA DODATKOWEGO EMULATORA., również 6HP, które zawierają kod .

Kontakt poprzez prywatne wiadomości lub telefonicznie.

Edytowane przez temsky740
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus,

 

Poszukuję osoby która zakoduje mi IPOD i telefon Bluetooth w E60 LCI.

Mam zamontowany DENSION GATEWAY, ale nie mam kabla i nawet nie chcę tego robić sam.

Znalazłem dwa takie ogłoszenia na OLX , ale usługodawcy nie odbierają telefonu :/

 

Ktoś na terenie Płocka może mi ten temat odpłatnie ogarnąć?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.