Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Czesc witam mam prosbe ma ktos z was kontakt lub zna kogos kto odplatnie zainstaluje na moim komputerze INPE + ISTE ktore mam na swoim laptopie ?

Chodzi o to ze ja jestem w NL i ostatnio kolega MARCEL jakis czas temu mi to robil ale niestety nie mam z nim kontaktu instalowal mi to za pomoca jakiegos progrmu ja bylem w NL a on u siebie w domu w PL

bylbym wdzieczny za szybki kontakt najlepiej na gadu lub tutaj gadu 3632913 bede naprawde wdzieczny za pomoc bo tutaj w NL radze sobie sam z moim autem ale bez kompa nic nie zrobie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kogoś kto sprawdzi co dzieje się z moimi lampami (nie działa poziomowanie i skręt), świecą dwa komunikaty na desce: przepalona żarówka i od skrętnych lamp. Również okolice Zielonej Góry. Moge dojechac do Poznania, Gorzowa, Szczecina, Zielonej. Bardzo proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Szukam kogos z okolic malbork/ grudziadz z icom, chcialbym zaktualizowac cale e65.

 

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Od tego szybciej nie pojedzie. Strata czasu i pieniędzy.

Temsky, nie każdemu zależy tylko na podnoszeniu mocy, aktualizacje się przydają zwłaszcza w skrzyni i silniku w usprawnieniu pracy, nie zawsze sie to przekłada na moc ale na oszczędność podzespołów tak , a w mediach zwiększają możliwości, wiemy że nie robisz aktualizacji ale nie wiesz że nic nie dają

tylko mniemasz że wiesz, kolega pytał kto, a nie czy i dlaczego !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Temsky, nie każdemu zależy tylko na podnoszeniu mocy, aktualizacje się przydają zwłaszcza w skrzyni i silniku w usprawnieniu pracy, nie zawsze sie to przekłada na moc ale na oszczędność podzespołów tak , a w mediach zwiększają możliwości, wiemy że nie robisz aktualizacji ale nie wiesz że nic nie dają

tylko mniemasz że wiesz, kolega pytał kto, a nie czy i dlaczego !!!

 

Co do "szybciej nie pojedzie" - to ty nie zrozumiałeś, nie miałem na myśli chip-tuning. A miałem na myśli to, że po aktualizacji jego maszyny - różnicy nie zobaczy żadnej (chyba, że ego dopełnią poczucie autosugestii). :mrgreen: :norty:

 

a w mediach zwiększają możliwości

W dużej mierze na systemach CIC/NBT, ale nie na starym MMI.

wiemy że nie robisz aktualizacji ale nie wiesz że nic nie dają

Dlaczego oszukujesz ludzi takimi slowami, robię aktualizację na wszystkich maszynach E-F tylko wtedy, kiedy na to jest przyczyna

No to np (nie reklama - ona mi już nie potrzebna, a dowód zwrotnego na twoje słowa Din76):

http://katowicebimmertvo.blogspot.com/2016/02/bmw-f10-aktualizacja-oprogramowania-dme.html

http://katowicebimmertvo.blogspot.com/2016/03/46-programowanie.html

http://katowicebimmertvo.blogspot.com/2016/04/przyjecha-ze-swiecaca-lampka-kontrolna.html

http://katowicebimmertvo.blogspot.com/2016/05/jezyk-polski-na-60-co-prawda-z-maym.html

 

Co można czekać od aktualizacji е65, gdy w SP-daten już dawno nic nie zostało zaktualizowane w tej nadwozia ? Odpowiem sam - nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolego Temsky nie umiesz czytać ??

kolega Rafal198504 nie pyta po co ma robić aktualizacje, tylko poszukuje kogoś z okolić z ICOM

Ja mam odmienne zdanie na temat aktualizacji i nie będę co chwila to powtarzał Tobie po co .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje kogoś z Augustowa który by skasował błąd w e60 (nie pali się lewy ring) Napis w błędach Side/daytime lights on right faulty ! Dodam że zapaliło misie to wczoraj a jestem przejazdem w Augustowie do końca miesiąca .Może ktoś pomoże gdzie podjechać żeby to naprawić . Pozdrawiam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, po praktycznie 2 lat problemów z moim 520d e39 nareszcie przyszedł koniec, po tylu nerwach, stresach i nie potrzebnie wydanych pienądzach, dzięki koledze "Din76" wszystkie problemy znikneły (chociaż przez to że oddałem sprawne turbo do regeneracji wstaje teraz dopiero po 2,5 tys obr, ok moja wina) W każdym razie dziękuję koledze za profesionalne podejscie do zaprogramowania DDE poprzez wgranie nowego numeru wadliwego wczesniej przeplywomierza powietrza. Auto dostało nowe życie. Dlatego na pewno polecam go wszystkim, którzy mają jaki kolwiek problem z mocą. Dlatego, jeżeli ktoś ma nie daleko do Kraśnika woj. lubelskie to nie zastanawiac się tylko pisać prosto do niego. Do każdego podejdzie indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Jeszcze raz dzieki Adam ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam kogoś z okolic warszawy w strone gdanska (chyba ze da sie zdalnie) kto mi zaktualizuje autko e90 lci pod nastepujacym kątem:

Chodzi o to ze mam CIC i dolozylem USB w schowku ale chyba mi nie dziala (wiem ze to tylko import danych ale nic sie nie dzieje chyba wcale nie widzi usb)

CIC dziala z emulatorem NAVI, wczesniej bylo business

W modulach w ista d chyba nie ma nawet CIC wiec trzeba by bylo zaktualizowac cale auto bo nawet mimo ze mam sedana to w czujnikach cofania na ekranie mam kombi poprzednie auto....

 

Jest w stanie ktos pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Na dzień dzisiejszy mogę zaproponować takie opcje:

- doposażenie - naprawa elektryki - kodowanie – programowanie - wymiana bloków sterowania serii F

- doposażenie - naprawa elektryki - kodowanie – programowanie - wymiana bloków sterowania serii E.

 

Na przykład najciekawsze opcje:

powrót do życia ))) bloków sterowania FRM;

aktywacja opcji "Sportowa skrzynia biegów" + Launch Control Fxx;

korekta przebiegu na wszystkich modelach; (Kolego TEMSKY takiego zabiegu to my tu nie popieramy na forum .MODERATOR)

usuwanie “crash data” w sterownikach airbag;

zerowanie,montaż,kodowanie liczników 6WA/6WB;

aktywacja Launch Control dla BMW F20 116i/118i i i trybu S1-S8;

 

Zmiana klasy mocy na takich modelach BMW F (CHIP TUNING przez zmianę mapy wtrysku i doładowania NIE ROBIE!):

Tylko te modele, które są poniżej !!!!!:

F20 116i => 118i (136k => 170k)

F3х 316i => 320i ed (136k => 170k)

F3х 320i => 328i (184k => 245k)

F10 520i => 528i (184k => 245k)

F15 2.5d RUS =>3.0d (218k => 249k)

F25 2.0i => 2.8i (184k => 245k)

F26 2.0i => 2.8i (184k => 245k)

Firmware jest absolutnie fabryczny bez ingerencji w mapy doładowania i wtrysku paliwa.

Odblokowanie maxspeed na modelach BMW F, które pochodzą z innych krajów.

Możliwa jest praca przez TeamViewer.

Kontakt poprzez prywatne wiadomości lub telefonicznie.

Edytowane przez temsky740
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego TEMSKY takiego zabiegu to my tu nie popieramy na forum .MODERATOR)

Po co mówić za wszystkich. Każdy ma swoje zdanie. 90% aut jest właśnie takie. Każdy sam decyduje i mówi za siebie. Moja sprawa zaoferować, inna sprawa odmowy lub zgodzić.

A jeśli pan MODERATOR zmienia blok sterowania, który zawiera przebieg, jak wtedy - też nie popieramy? Co wtedy? A przecież chce się patrzeć na te same cyferki we wszystkich sterownikach. W tej usłudze wiele znaczeń - każdy robi swoje wnioski.

 

Kolego Temsky wiesz że pisałem o korekcie przebiegu licznika, aby oszukać kupującego , ja też sprzedałem swoje M47 z przebiegiem 330tyś

w ogłoszeniach był to największy przebieg . a stan był o wiele lepszy niż te co mają zawsze po 180tyś . Moderator

Edytowane przez temsky740
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.