Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam szukam kogos w warszawie kto ogarnie moj problem a mianowicie mam blad Restraint System uwalona mata pasazera emulator zalozony ale blad nie chce zniknac blad na kompie pokazuje jeszcze cyt obwod zaplonu napinacza pasa pasazera przedni za mala rezystancja .po wykasowaniu bledow powracaja po ponownym uruchomieniu silnika :mad2: Wie ktos o co chodzi pozdrawiam i czekam na jakies sugestie i namiary na kogos kto by to ogarną :) Codzi o e60 m54 3.0 :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nic się nie stało, jak spada napięcie poniżej 10V to odłączany jest system DSC/ASC jak cały układ ok i napięcie większe niż 10V, to wystarczy tylko

ponowny restart silnika i przejechać krótki odcinek z prędkością powyżej 30km/h i gaśnie wszystko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie potrzebuje kogoś kto oczywiście za opłatą podłączy INPE pod moją e46,ostatnio siadł aku i jak ją odpaliłem to pojawiła sie choinka, EML + check + DSC.

 

Z nicku wnioskuję, że chodzi o Kraków.

Co prawda nie za pomocą INPA, ale mogę Ci to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy może ktoś polecić, gdzie w okolicach Warszawy, Pruszkowa, Grodziska mogę podjechać na aktywowanie świateł dziennych w E39? Może ktoś z forum by się podjął takiej usługi? Próbowałem sam, ale o ile parę rzeczy udało mi się aktywować (np. sygnalizowanie kierunkami zamknięcia), to DRL niestety nie chcą działać i muszę się zwrócić o pomoc, oczywiście nie za darmo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy może ktoś polecić, gdzie w okolicach Warszawy, Pruszkowa, Grodziska mogę podjechać na aktywowanie świateł dziennych w E39? Może ktoś z forum by się podjął takiej usługi? Próbowałem sam, ale o ile parę rzeczy udało mi się aktywować (np. sygnalizowanie kierunkami zamknięcia), to DRL niestety nie chcą działać i muszę się zwrócić o pomoc, oczywiście nie za darmo ;)

 

A stricte Warszawa może być? Jak tak to pomogę. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, chciałbym przywitać wszystkich forumowiczów ponieważ jestem tu nowy :)

 

Zakupiłem swoje pierwsze BMW i jestem zielony w kwestii diagnostyki.

Szukam osoby która pomoże mi zdiagnozować/zaadaptować ACC i komfortowy dostęp na terenie Warszawy lub okolic w moim E91.

 

Pozdrawiam i liczę na pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym bardzo podziękować DIN76 za pomoc w kodowaniu za jego pomocą udało mi się zrozumieć co i jak się robi nauczyć dodoawanie ZCS i wreście uruchomić w swoim autku telefon na bluetooth naprawde super kolega pomoc przez telefon i net zdalnie stracił kupe czasu ale dla mnie naprawdę warto było :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

na wstępie chciałbym się przywitać :), no i prosić o pomoc. Poszukuje kogoś kto pomoże my usunąć problem z dostępem komfortowym w F07. Działa tylko klamka od kierowcy, a jak się człowiek przyzwyczaił to jest to problem. Interesuje mnie teren Poznania i okolic. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witajcie,

na wstępie chciałbym się przywitać :), no i prosić o pomoc. Poszukuje kogoś kto pomoże my usunąć problem z dostępem komfortowym w F07. Działa tylko klamka od kierowcy, a jak się człowiek przyzwyczaił to jest to problem. Interesuje mnie teren Poznania i okolic. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Wymiana klamki drzwi rozwiązuje problem, ponieważ ecu znajduje się właśnie w niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ktoś może mógłby doradzić. Miałem aktywowane światła do jazdy dziennej w pozycji 0. Lampy bez xenonów ale od 2dni już nie pali w tej pozycji może ma ktoś jakiś pomysł?☺
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ktoś może mógłby doradzić. Miałem aktywowane światła do jazdy dziennej w pozycji 0. Lampy bez xenonów ale od 2dni już nie pali w tej pozycji może ma ktoś jakiś pomysł?☺

 

 

A nie zmieniłeś kluczyka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś miał bliżej to bym Ci zakodował dzienne

 

Ja miałem taki przypadek, że zakodowałem sobie 5-cio klik na migaczach. I skasował mi się po wejściu tylko w tą opcję w ustawieniach ( mam auto bez idrive )"w zegarach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi także po dodaniu blokady drzwi przestał działać 3klik kierunku oraz te światła. W tym że w menu navi w idravie udało mi się na nowo włączyć komfort kierunkowskazów ale nie mam pomysłu na światła dzienne w kloszu. Chyba zmiana rozkodowała całość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.