Skocz do zawartości

Jakie nerki w danym roczniku


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanko odnośnie nerek w e36.Jakie roczniki wychodziły z jakimi nerkami?Muszę jedną kupić i nie chce zaliczyć wtopy przy zakupie na ebayu.Z tego co się orientuję to były 3 wersje: węższe, szersze i z wąską ramką.Moje na pewno mają szeroką ramkę ale teraz pytanie węższe czy szersze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w połowie 1996r (bodajże od września) był facelift e36 i wtedy wprowadzono nowe nerki. Są tylko dwa rodzaje nerek, przed liftowe i po liftowe.

przykład przed liftowych

http://moto.allegro.pl/item621891045_bmw_3_e36_90_95_atrapa_grill_nerka_okazja.html

 

i poliftowe http://moto.allegro.pl/item621449099_nerki_atrapa_atrapy_grill_bmw_e36_e_36_96_98.html

 

Acha - nie kupuj zamienników. Nie są sasowane tak jak oryginały.

Kup ori używki.

RWD Rulez!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dwa rodzaje z którymi się spotkałem to takie, niby do roku 95" piszą w aukcjach, ale moje co jest ze stycznia czytam lutego (już mi się zapomniało :) ) 96" też ma te.

 

http://www.motoallegro.pl/item620331547_atrapa_grill_nerki_bmw_3_e36_90_95r_nowe.html

 

Drugie w kolejnych latach są takie ścięte

 

http://www.motoallegro.pl/item620331080_bmw_3_e36_96_atrapa_grill_nerki_okazja.html

 

Miałem oryginalne czarne, po puknięciu kupiłem srebrne, tani badziew (nie najtańsze) to ten pseudo chrom chiński robi się matowy i się zastanawiam czy nie pomalować aerografem ich na czarny mat coś w stylu tych oryginalny, dlatego kup droższe lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega dobrze pisze , według ETK są 3 rodzaje nerek.(choć nie wiem jakie to są te trzecie) Lift nerek był od 09/96. Napisz miesiąc i rok twojego auta to podamy ci jaki masz nery. No i racje nie kupuj podróbek...

UWAGA!Brak dachu!

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz miesiąc i rok twojego auta to podamy ci jaki masz nery.

 

Proponował bym raczej zdjęcie przodu bo lift mógłbyć przeprowadzony przy okazji np. jakiejś przygody, wg upodobań poprzedniego właściciela itp.

 

No chyba że kolega daje sobie głowę uciąć że autko ma nie ruszone to spoko. Rok i msc wystarczy.

RWD Rulez!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli przed liftem (czyli te wezsze) to moge Ci kolego nawet odstapic nerke (orginal), bo ja mam nowe after lift u siebie.

p.s. daleko masz do mnie?

Nie ma rzeczy niemożliwych, tylko ludzie którzy nie chcą tego zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moge Ci kolego nawet odstapic nerke (orginal)

 

Jeżeli Acid nie odkupi od Ciebie tej nerki to daj znać, ja też szukam ori przed liftowej od strony pasażera, a najlepiej to interesował by mnie zakup samego tego chromowanego elementu, tej obwódki.

RWD Rulez!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki lilo za propozycję ale nie skorzystam bo moje są szerokie.Tak że mariush-go możesz je brać.Moje auto jest z września 94 ale przedni panel jest raczej z po lifcie, bo ma nery z szerokim rantem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanio :) woze ja w bagazniku caly czas. chetnie sprzedam bo ja zrobilem sobie zmiane na poliftingowe bo bardziej mi sie podobaja :) zaklikaj na PW badz gg - 2466676 to sie dogadamy :) tak wogole to mam sporo czesci do e36 ;)

gdy pedzisz 270km/h to co widzisz przed soba to juz historia

Moja Kochanka - BMW 316

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mnie nurtuje jedna kwestia.Czy rodzaj nerek zależy od nadwozia?Wydaje mi się, że przedni panel jest taki sam niezależnie czy to coupe czy sedan czy compact ale mogę się mylić.Co wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.