Skocz do zawartości

Instalacja DIS na Vmware


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
Witam.Mam problem z uruchomieniem Dis_v44, a dokładnie rozpoczęciem instalacji wpisuje hasło z tutoriala czyli 12345 i wyskakuje że hasło jest nieprawidłowe. Proszę o pomoc.

 

a jaki wprowadzile nr dilera? I w ktroym miejscu to haslo podajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystki forumowiczów. Jestem nowy na tym forum ale sledze posty juz od dluższego czasu i prawde powiedziawszy jestem na etapie instalowania DIS-a. Ale z tego co tu czytam nie jestem odosobniony w moich problemach z instalka :)) mam pytanko czy jest TU ktos z Poznania kto juz przez to przeszedl? Ktos kto mi pomoze w temacie. wielkie dzieki za odpowiedz. pozdro Drflo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam wszystki forumowiczów. Jestem nowy na tym forum ale sledze posty juz od dluższego czasu i prawde powiedziawszy jestem na etapie instalowania DIS-a. Ale z tego co tu czytam nie jestem odosobniony w moich problemach z instalka :)) mam pytanko czy jest TU ktos z Poznania kto juz przez to przeszedl? Ktos kto mi pomoze w temacie. wielkie dzieki za odpowiedz. pozdro Drflo.

 

Bez starchu juz prosciej niz z filmikami sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mam problem z tym filmikiem :( nie daje rady go zassać ciagle mam jakis error :((

"Nerwus" a moze jakis inny link do filmiku?

 

 

po kilku dniach "walki" wszystko poszlo oki. DIS smiga az milo. pozdro dla nerwusa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam przebrnelem przez cała instalacje,mam problem przy kontaktowaniu sie z głowica,widzi mi ja ale jak biore na conection to wyskakuje dluga informacja o kartach sieciowch nie wiem sam juz gdzie mam blad pod glowica swieca mi lampki jest polaczeniem.

Moze mam jakies adresy zle w kartach ,robilem na rozne sposoby ,najpierw zostawialem ta karte co dodala mi sie samoczynnie przez esy bassa,ale w instrukcji widze ze maja byc 4 ,po instalacji bassy mialem 2,pozniej kolejny raz instalowalem skasowalem ta ostatnia karte i dodalem 3:

17-192.168.68.30

18-192.168.68.31

19-192.168.68.32

I nic to nie pomaga nie wiem jakie mam wkoncu zostawic karty ,moze ktos wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie jest tak ze wogole nie moze sie myszka ruszac dopiero wtedy klikam i widze ze cos sie dzieje.

 

A ja mam pytanie czy ta wersja disa v57 z pierwszej strony ma jakis normalny jezyk jak angielski czy niemiecki bo zainstalowalem (nie update) na stara wersje v 44 i jak odpalilem to chyba mam po rosyjsku bo dziwne literki, zapamietalem mniej wiecej gdzie jest language (tzn jak tam dojsc) ale nawet po wcisnieciu przycisku language to cos mysli chwile czarny ekran jakby cos pracowalo i po chwili znowu progs sie pokazuje a jezyk jak byl tak jest rosyjski. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
linki z filmikami z pierwszej strony nie dzialaja

 

I narazie nie beda. Dopoki nie zrobie wstawek w filmikach to nie beda public na forum.

 

linki z filmikami z pierwszej strony nie dzialaja

 

Masz je w tym watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.