Skocz do zawartości

Różnica pomiędzy zwykła a M3


uniroyal

Rekomendowane odpowiedzi

kur.. czy wy nie macie nic lepszego do roboty jak zasmiecac forum jak na moj gust to moderatorzy sa za lagodni dla swiezakow i dla tego powstaja ciagle besensowne tematy tak jest roznica i to widoczna na pierwszy rzut oka dla kazdego kto widzial m3 na oczy lun na zdjeciu

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Buehehehe, "sprowadzamy piękne bezwypadkowe". Trzeba mieć tupet żeby pisać takie farmazony, no i "auto jeździ po placu"

 

:lol:

 

A odnośnie pytania to głowne blachy z przodu są inne. /błotniki, maska, zderzak/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie jest doprawdy na poważnie a jak komuś się nie podoba to niech nie opisuje bo właśnie w ten sposób robisz kolego M-Technic śmietnik !!!!!!!!!!!!!!

 

Jeśli jest moderator to proszę żeby mnie przekierował do działu gdzie mogę zadawać tego typu pytania.

 

 

A teraz wracając do tematu :

 

Dla mnie oprócz tych "nerek" na błotnikach i podwójnego wydechu zewnętrznie niczym się nie różni M3 od zwykłej trójki.Oczywiscie sprawnej nie tej z aukcji.

 

Wiedz pytam się co miał na myśli właściciel tego BMW pisząc WYSTYLIZOWANE NA "M3" czym to się jeszcze różni zewnętrznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie jest doprawdy na poważnie a jak komuś się nie podoba to niech nie opisuje bo właśnie w ten sposób robisz kolego M-Technic śmietnik !!!!!!!!!!!!!!

 

Jeśli jest moderator to proszę żeby mnie przekierował do działu gdzie mogę zadawać tego typu pytania.

 

 

A teraz wracając do tematu :

 

Dla mnie oprócz tych "nerek" na błotnikach i podwójnego wydechu zewnętrznie niczym się nie różni M3 od zwykłej trójki.Oczywiscie sprawnej nie tej z aukcji.

 

Wiedz pytam się co miał na myśli właściciel tego BMW pisząc WYSTYLIZOWANE NA "M3" czym to się jeszcze różni zewnętrznie ?

 

Kultura osobista zwykle wymaga,ze jak starszy, badz bardziej doswiadczony zwraca Ci uwage to lepiej nie pyskowac bo zawsze wychodzi sie na szczeniaka - to tak na marginesie..

 

Co do Twojego pytania, to roznice we wnetrzu sa drobne acz znaczace:

- logo M3 na zegarach, galce zmiany biegow, na progach etc.

- zegary maja chromowane obwodki etc.

Oczywiscie roznice w mechanice pomijam...

 

Wlasciciele M3 pewnie wiecej smaczkow wyluskaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli pytasz o zew sprawy to:

od tyłu

* zderzak

* wydech

* plyta podlogowa bagaznika zeby zmiescil sie wydech

* poszerzone nadkola tyl wchodza fele z mniejszym et

* poszerzone nadkola przednie + wloty

* lusterka /te z aukcji to jakies smietniki napewno nie oryginalne/

* zderzak przod

* maska

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kultura osobista zwykle wymaga,ze jak starszy, badz bardziej doswiadczony zwraca Ci uwage to lepiej nie pyskowac bo zawsze wychodzi sie na szczeniaka - to tak na marginesie..

 

Owszem kolego papik masz racje ale jeśli nawet starsza stażem na forum osoba zwraca się od mnie do słowa "kur..." to jest to dla mnie po prostu chłystek i tak został przezemnie potraktowany.

 

 

Co do tematu dziękuje za odpowiedz miałem wrażenie oglądając i porównując inne M3 na zdjęciach że jest ono jakby szersze z tyłu i myslałem że to tylko złudzenie ?

 

Dziękuje bardzo za odpowiedz

 

pozdrawiam

Edytowane przez uniroyal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pomorzu na sprzedaz taka coupe niby tez robiona w serwisie /jakies 6mcy temu/ moze to ta sama...

czy robi to serwis, pewnie jak zaplacisz to zrobia ale podejzewam ze jako bmw nikt sie pod tym nie podpisze..

 

z danych wynika ze jest szersza od coupe o 2,3 cm

Edytowane przez premier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie blotniki moga pasowac, tyl raczej trzeba spawac, najlepiej jakos na oryginalnych spawach to zrobic.... ale to juz musza lepsi magicy sie wypowiedziec

 

m3 jest dluzsza od coupe o 0,4cm, pewnie kwestia bardziej wystajacych zderzakow bo rozstaw osi jest ten sam

 

dalej wynika ze rozstaw kol tylnich to roznica 4,2 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem kolego papik masz racje ale jeśli nawet starsza stażem na forum osoba zwraca się od mnie do słowa "kur..." to jest to dla mnie po prostu chłystek i tak został przezemnie potraktowany.

 

Przykro mi ale taki temat juz byl opcja szukaj to raz po drugie szlak mnie trafia jak codzien nowi uzytkownicy zakladaja nowy temat ktory byl powielany juz setki razy ten moze mniej popularny ale byl

zreszta niewiesz jak jest na forum co tu za makakofonia sie robi po czesci z winy tego ze wiekszosc userow nie czytalo regulaminu i ogloszen w dziale a twoj pierwszy post byl taki ogolny ze az szok trzeba bylo sie bardziej sprecyzowac np zadaja pytanie czym wizualnie rozni sie m3 e46 od e46 coupe w m-pakiecie ?? i bylby inny temat :norty:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

wyluzujcie się, dobra?

i pokasujcie te kzkropkami, bo regulaminowo żółta kartka

 

@uniroyal

wiem, że szukaj ledwo co działa :mrgreen: ale spróbuj chociaż... spróbuj... :D

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.