Skocz do zawartości

Masło na bagnecie od oleju silnika


dan110

Rekomendowane odpowiedzi

Był zalany przez pomyłke olej mineralny przejechałem jakieś 5.000km gdy się poznałem wymieniłem olej na półsyntetyk mobil 10W40 zrobiłem ok 5.000km gdy teraz sprawdziłem poziom oleju na bagnecie jest tak jakby masło i olej jest już czarny co to może być? silnik 2.0 150KM 98r 200.000km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był zalany przez pomyłke olej mineralny przejechałem jakieś 5.000km gdy się poznałem wymieniłem olej na półsyntetyk mobil 10W40 zrobiłem ok 5.000km gdy teraz sprawdziłem poziom oleju na bagnecie jest tak jakby masło i olej jest już czarny co to może być? silnik 2.0 150KM 98r 200.000km

Patrz jeden z tematow progressowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś się cieszyć, twój samochód produkuje masło, to dobry znak bo zawsze w trasie kiedy zgłodniejesz i zechcesz zrobić sobie kanapkę zajrzysz do bagnetu albo korka oleju i świeże masełko na kanapeczkę już na Ciebie czeka, w dodatku nie powinno być problemów z rozsmarowywaniem. :) :modlitwa: :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Powinieneś się cieszyć, twój samochód produkuje masło, to dobry znak bo zawsze w trasie kiedy zgłodniejesz i zechcesz zrobić sobie kanapkę zajrzysz do bagnetu albo korka oleju i świeże masełko na kanapeczkę już na Ciebie czeka, w dodatku nie powinno być problemów z rozsmarowywaniem"

 

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA TAKĄ POMOC !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Powinieneś się cieszyć, twój samochód produkuje masło, to dobry znak bo zawsze w trasie kiedy zgłodniejesz i zechcesz zrobić sobie kanapkę zajrzysz do bagnetu albo korka oleju i świeże masełko na kanapeczkę już na Ciebie czeka, w dodatku nie powinno być problemów z rozsmarowywaniem"

 

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA TAKĄ POMOC !!!!!!

 

Spoko nie ma sprawy zawsze do usług, jednak szkoda że nie czytacie wszystkich wątków bo dwa posty wyżej dyskusja na temat tego masła pod korkiem i na bagnecie toczy się od kilku dni, więc po co ma się toczyć w dwóch wątkach skoro może w jednym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obracajcie tego w żart,chłopak ma problem,dobrze ,że was to nie dotyczy,natomiast ja mam to za sobą ,myślę ,że nigdy mnie to już nie spotka"tfu"... :? pzdr. :arrow: .
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.